Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

jessicax
16. jan 2012

@mycats ja som rozmyslala rovnako ked som sla kupovat novy model ci kupim znova bezovy alebo dark navy. Ale povedala som si, ze ked uz menim kocik vymenim aj farbu 😀

mycats
16. jan 2012

@jessicax 😀 😀 len aby som nelutovala, lebo uz som raz mala cierny kocik a furt sa na nom blistali tie take cukrikove labkanice mojho synacika 😀 😀
preto tak vaham a beham okolo. FB ma presvedcil, ze inu farbu ako beige alebo dark navy nechcem 😀 😀
hodim si mincu, ked nebudem vediet.
dark navy je taka super, az oci pritahuje a forest seb by bol na nej uzasny.
ale zase uz ten kocik pritahuje oci, ved budem svietit ako ziarovka cez celu dedinu 😀 😀

lia
16. jan 2012

@mycats a light green? Ja sa tiež neviem rozhodnúť ,uz som z toho na nervy.

jessicax
16. jan 2012
mycats
16. jan 2012

@lia ten ma nejako neoslovil. u mna je cislo jeden fialovy 😀 😀 len mam syna. inak to nevidim, iba ze si kupim obe farby a bude to vybavene 😀

mycats
16. jan 2012

@jessicax aaaaaaa, ved to, ja to vidim tak, ze dark navy a potahy beige 😀 😀 😀

lia
16. jan 2012

@mycats tak ja stále myslím na ten zelený a dark a neviem sa rozhodnúť.

jessicax
16. jan 2012

@mycats ja som v lete videla vo fialovom chlapca v Piestanoch a minule v avione a aj ked mi povodne fialova na chlapca nesedela tak ked som to takto videla v reale vobec mi to nepripadalo divne, ze v tej fialovej nesedi dievcatko 😅

mycats
16. jan 2012

@lia 😀 😀 😀 taka super stranka je na FB, su tam vsetky mozne farby. pol dna som sa tam hrabala a aj tak som sa nerozhodla. light green nie je zly. je to tazke rozhodovanie, skus pozriet to fb

lia
16. jan 2012

@mycats uz sa mi o tom aj sníva
Fialový má aj moja sesternica pre chlapca

mycats
16. jan 2012

@lia ked mne to pride ako dievcenska farba 😀 😀 aj baby mi tu hovoria, ze fialkovy 😀

mycats
16. jan 2012

@lia a bude to chlapec??? ty si tusim mala ruzovy, ci nie 😀 teda inak vy ste sa poponahlali s druhym drobcekom 😀 ja sa bojim, ze by som pri dvoch osedivela do 3 sekund

lia
16. jan 2012

@mycats aj mne sa páči fialový viac pre dievčatko. Áno,môj posledný - najkrajsi :( ;( bol posledný

lia
16. jan 2012

@mycats áno,čakáme chlapčeka 🙂
Dúfam,že ti nejak zvladnem :P

mycats
16. jan 2012

@lia ja vyberam farbu aj podla kitov 😀 😀 aby sa mi to hodilo

mycats
16. jan 2012

@lia ten moj maly je taky nezbdnik, ze neviem ako by som zvladla este dve sikovne rucicky. manzel je na tyzdnovke, ja sama a oproti mne 4 rucicky!!! pre bohaaaa 😀 😀

klarawerder
16. jan 2012

@mikolajova.zuzana Ano,na tašce je ta karabina moc uprostřed...psala mi tu nějaká kočka, že to mají kočárky z jedné série, ve které byly vyrobené ty nové modely kočárku...A jedna maminka,co kupovala fialový style kit to má prý zrovna tak,jako já....

mamina72
16. jan 2012

ahoj zeny a co poviete na ruzovy a fialovy kit ?

klarawerder
16. jan 2012

@finda Zdravím 🙂 Díky za info. Já jsem taky volala a řekli mi v podstatě to samé. Já na reklamaci ale kašlu z jednoho prostého důvodu, a to, že za asi 10 dní odjíždím s malou na měsíc do ČR a nepojedu bez tašky... A upřímně se mi nechce jim to zas jak trubka posílat a pak čekat údajně až 6 týdnů,než to dostanou, podají na Stokke,tam než do vyřídí,pošlou do obchodu novou tašku (nebo taky ne) a ti než to zase pošlou mně... Koukala jsem na to a zjistila jsem, že to lze velmi jednoduchou "operací" předělat, tak si to udělám sama a budu to mít za půl hodinky z krku (i kdybych pak nějak reklamovala kočár, tak pochybuju, že by zevrubně zkoumali uchycení tašky...navíc vím, jak to udělat, že to pomalu ani nepůjde vidět 😉 ) Takže tak... Ale vytočili mě, to zas né že né... 🙄

klarawerder
16. jan 2012

@mycats Taky jsem použia videa jako návody (hlavně při vyslíkání a oblíkaní textilu 🙂 ) ...škoda, že na youtube je jen jedno video, kde tam nějaká divná osoba běží po sněhu 😀

klarawerder
16. jan 2012

@mikolajova.zuzana Nemáš z toho chození po schodech (přece jen těch 90 schodů, jak jsi psala, je docela zátěž) ten kočár nějaký "rozvrzaný"??

mycats
16. jan 2012

@klarawerder 😀 😀 , no sneh na videu 😀 nejako nie je k dispozicii, ale baby tu davali fotky

klarawerder
16. jan 2012

Ahojte baby! Taky vám kočárek třeba na kostkách trochu hrká? Je možné, že mi to dělá kvůli malému zatížení, když malou ještě vozím v hluboké korbičce?...potřebovala bych nějaké srovnání, ať vím, jestli mi to hrká "normálně" nebo se tím mám začít zabývat.... Díky 😉

mycats
16. jan 2012

@klarawerder ja chodim po schodoch tak, ze ho nesiem za madlo. lebo to tahanie je take uhrkane 😀 😀 a rychlejsie mi ide ho vysupnut na ruku za madlo a idem ako raketa az hore. ale tak ja som to robila len dva krat u rodicov, my mame dom bez schodov. este u sestry mam schody, ale tam sme ho niesli dvaja

kilian
16. jan 2012

@mamina72 myslis ruzovy kocik a fialovy kit?

@mycats pri tvojom starsom modeli sa to da,lebo je priskrutkovane,ale pri tom novom by som sa bala ho niest hore za madlo.

mamina72
16. jan 2012

@kilian myslim novy typ ruzovy + kombinacia fial. set. ale pri tom novom by som sa bala ho niest za madlo hore, co to znamena?

kilian
16. jan 2012

@mamina72 tu kombinaciu mam ja-ruzovy model s fialovym kitom. 😀 😀
madlo na novych modeloch nieje na sroby,ale sa da jednoducho dat dole a zase spät takym ,,cudlikom,,.

mikolajova.zuzana
16. jan 2012

@klarawerder nie, zatial nie je vobec rozhegany, tiez som sa obavala, ale je suprovy... 😀

kalista
16. jan 2012

@lia @mycats ja mam dark navy, samozrejme bol aj bezovy v kurze a ked som isla pre navy a videla som v obchode zeleny ajajajaaaaaaaj 😎 ja som rozmyslala, ze vanicku zelenu a zbytok navy 😅 este stale zvazujem style kit 😀 ten skôr ci neskôr určite bude 😀

pajka7
16. jan 2012

@jessicax a aku podlozku prosim ta....das prosim link?Dakujem 🙂 🙂