Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

lenocka23
18. júl 2010

@lia Ked budem mat cestu zistim, pripadne skús telefonicky kontaktovať predajni kde si ho kúpila, ak je teda nz SVK.. Ja mám toto info z Babymarketu v Ba.. Ono je aj dosť možné že sa to tykalo kocikov ktoré boli predaje na začiatku roka 2010 a tvoj je už "opraveny" ... 🙂 🙂
každopádne, nie je to problém ktorý by ovplyvnil fungovanie, komfort, ci bezpečnosť dieťaťa... 🙂 🙂

kaska
21. júl 2010

j tiez vykukavam, ale nic nevidim,
@lia ty ho mas odkedy ten novy model? lebo ja som ho kupilaminuly piatok, tak tu streisku by som uz potom mohla mat aj ja ok.
Inak baby na ten kocik kazdy cumi ked idem po vonku, to je take divne..

lia
21. júl 2010

@kaska ja ho mam tusim dva tyzdne
aj tebe sa ta clona tak zle zohyna??a aky je v tej modrej farbe?? 🙂 nech sa kuknu 😉

kaska
21. júl 2010

@lia neviem, ci zle, ale je trocha taka ako keby pokrcena, nie je uplne tak pekna zaoblena ako na obrazkoch, ale je to vidno len zpredu. Pekna je ta tmava modra, ale podla mna su krasne vsetky farby. Skusim dnes pofotit, podla mna ale bude na foto vyzerat ako cierna. Ja som vahala medzi tou bezovou a touto tmavou. Ale jeden bledy kocik uz mam a chcela som druhy tmavy. Teraz sa trocha bojim chodit po tom slnku abv mi nevybledla farba. A ty mas ktoru farbu?

susisus
21. júl 2010

@kaska - nevybledne 🙂

susisus
21. júl 2010

@kaska a na tie pohlady si zvyknes, neprestanu ani po roku 😀 aj mne to bolo divne a uz to neriesim... 🙂

lenocka23
21. júl 2010

@kaska Jasne že si zvykneš.. My mame olivovy model 2009 a to bolo teda na začiatku okukavacov... Ešte viac keď sme nasadili striesku z letného setu, no keď sme prišli k rodičom na dedinu, boli sme jak exoti z vesmíru... (s ufom na kolesách) 😀 😀

kaska
21. júl 2010

som pridala nejake fotky...inak na fotkach je modrejsi ako v skutocnosti 😉

lodgermaniacka
21. júl 2010

@kaska maly je svetovyyyyy 🙂 🙂 🙂 ako sa mu dobre sedí 😵 samozrejme aj kočík je super 😀

kaska
21. júl 2010

@lodgermaniacka dakujem 🙂 dobry je tam, ze? si tam lebedi 😀 jemu sa paci, ked na mna vidi, ten maclaren velmi nemusi...ok a k teme..je to uplne najsuper kocik, aj ked niektori si myslia, ze ked je taky "iny" musi byt aj neprakticky resp. nepohodlny, co je podla mna blbost...

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tonko_babymarket
22. júl 2010

@kaska
....nenechaj sa znechutiť, ten kočík je špička 😉 a vôbec tu nejde o nejakú show, kto si ho môže alebo nemôže dovoliť...zatiaľ som sa nestretol s niekým, kto vlastní tento kočík a nebol s ním spokojný...kočík je ľahký a pohodlný pre dieťa...a určite Markus mi dá za pravdu😀

fidka79
....každý má iné potreby...pohybuje sa v inom teréne....iný spôsob života a pod...preto je na trhu taký veľký výber 😉

kaska
22. júl 2010

@tonko_babymarket jasne, dakujem za podporu 😉 Markus je v nom spokojny...pekne v nom aj spinka..ja som s nim zatial velmi spokojna 😉

susisus
25. júl 2010

ja som nestihla fotkyyy ☹

kaska
25. júl 2010

@susisus pridam este raz, ale teraz mi to pridat neviem z akeho dovodu nejde...

lenocka23
27. júl 2010

Baby, tak Stokke sa konečne dal aj na autosedacky.. Začali robiť vajičko.. Škoda že to pre mna už nie je aktuálne.. ☹

kaska
28. júl 2010

@lenocka23 hod link, som zvedava 😀

lenocka23
28. júl 2010

@kaska http://www.stokke.com/en-gb/stroller/car-seat.aspx
plakala som pri pohlade na to... a potom aj ked som sa dozvedela cenu... cez 400€ ☹

kaska
29. júl 2010

jeeej kraaasa...ja mam stale problem s vkladanim fotiek, tak skusim priamo sem...

@susisus pre teba 😉

kaska
29. júl 2010
susisus
29. júl 2010

@kaska NAAAADHERNYYY 😲 Najkrajsi je drobcek 😉 a po ňom kočík... aj ja chcem ten novyyy 😀 dakujem za fotocky 😉

kaska
29. júl 2010

@susisus dakujeem 😉 maly je super 🙂 a paci sa mu tam...a nemozes to poriesit ako Lia, ze by si si kupila ten novy potah iba? neviem ale ci to pojde na staru konstrukciu...

lenocka23
30. júl 2010

@kaska myslim ze nove potahy moc nepasuju... aspon teda letna sada z novej kolekcie nepasuje na stary... ☹

timejkaa
30. júl 2010

Podľa mňa najlepší kočík..
Takže tá farba nevybledne? Sa trošku obávam.
Ja rozmýšľam nad tmavomodrým alebo červeným. Ale priateľ ma už odhovára od červeného, veď čo ak to bude chalan - ale podľa mňa by bol v červenom kočíku pán a dievča v tmavomodrom..
Uvidíme či do konca 5m kedy ho plánujeme približne kúpiť budeme vedieť čo to bude.

kaska
30. júl 2010

aj ja sa bojim, aby farba nevybledla, ale nemala by..aj tak po velmi prudkom slnku s nim nejazdim. Aj mne sa paci aj tmavomodra pre babu..

susisus
30. júl 2010

Nebojte urcite nevybledne, taku trapošinu by si stokke nedovolili, ved by si kazili znacku keby mali tak nekvalitny material. Inak u nas na sidlisku ma kocka chlapca v cervenom stokke, nijak mi to nepride divne, akurat ze sa mi v tej cervenej moc nepaci. 🙂

timejkaa
30. júl 2010

Ešte je tam hybrid modrej a červenej - fialový, ale ten je ozaj už len pre dievča..

susisus
31. júl 2010

Kočky nájdite si na facebooku stránku I love my stokke xplory a tam je fotogaleria realnych majiteliek suprova. 🙂 Sranda, tam si mi najviac paci stary model... a najmenej v mojej ciernej farbe a cervenej... Najviac sa mi paci tyrkisovy, kremovy a oranzovy 😉

kaska
31. júl 2010

@susisus ja som uz joinla tu skupinu 😉 mne sa pacia tusim vsetky 😉

lenocka23
31. júl 2010

@susisus Ja som na FB tu skupinu našla skor ako tu na konikovi.. 😉