• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

2. mája 2017 
@desinka10 Jeeej, tie haky sú super !!! Asi si ich hneď objednam :slight_smile:
18. jan 2012 o 11:16  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fiha baby, vy ste sa s tym objednavanim riadne rozbehli, musim to dat precitat mm nech vidi, ze som este celkom "normalna" :grinning:

@mycats Tesim sa na novy kocik, dufam, ze si tazko vybojovany (a zaplateny) fusak nechavas, farebne by sa mal hodit, ci?

@desinka10 Presne tieto haciky mam na stokkaci aj ja a su super, kupovali sme ich v Eurovei.
18. jan 2012 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pumicamt tu je super cena za komplet stokke starší model:
http://deti.bazos.sk/inzerat/12629874/stokke.php

@mycats a ty tvoj starší stokkač nepredavaš?
18. jan 2012 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pallacinka a kde v Eurovei pls?
18. jan 2012 o 12:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@desinka10 tebe patrila otázka .... Kde v Eurovei? :slight_smile:
18. jan 2012 o 12:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkagl obchod prémam :wink: aj ja som ich tam kupila
18. jan 2012 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka o.k.poznam ten obchod,dakujem :slight_smile:
18. jan 2012 o 12:16  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka uz som ho pozerala predava ho cely a mne vanicka ozaj na nic nebude.a nema tam foto konstrukcie tak neviem ci aj tu predava.
18. jan 2012 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pumicamt ved vaničku používať nebudeš a predaš ho potom tak ako si ho kupila, komplet, alebo môžeš skusiť predať vaničku, cena je vyborna, ta vanička by mi najmenej prekažala a detailnejšie fotky si daj poslať mailom, myslím konštrukcie, určite je v cene :wink:
18. jan 2012 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pumicamt @lodgermaniacka ale konstrukciu k tomu nepredava...zato ta cena.
@pallacinka aj ja som ukludnena,ze nie len ja som na hlavu s tymi kocikmi....
18. jan 2012 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kilian fakt? a načo by jej bola hola konštrukcia?
18. jan 2012 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka kupi na to novy model sedacky
18. jan 2012 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian ahaaa...no ja už ked tak, všetko nove
18. jan 2012 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka co uz,nie kazdy rozmysla ako my... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
kupujes aj winter kit?
18. jan 2012 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
18. jan 2012 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kilian chcela by som, ale už jedine nejaky "jazdeny" okrem fialovej farby mi to je jedno :wink: :wink: :wink:
18. jan 2012 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka ani ja nemam winter kit :rolling_eyes:
18. jan 2012 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian no o mesiac je nam už na nič! tak asi aj zbytočna investícia, u nas vykuka slnko, za chvilu bude aj po snehu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. jan 2012 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian teraz by som sa rada "odbavovala" na podložkach a dekach a tak :wink: :wink: :wink: :wink:
18. jan 2012 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lodgermaniacka aj tu je 12 stupnov,sneh nikde,hlavne ze byvam, pol hodinu od semmeringu.... :rolling_eyes:
18. jan 2012 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lodgermaniacka a konstrukciu mam kde zhanat?pane boze vsak kym zozeniem samostatnu konstrukciu aj leto bude.bude pasovat nova konstrukcia na stary model co je na obrazku?
18. jan 2012 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pumicamt tak nič...bola som v tom, že je to aj s konštrukciou :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
18. jan 2012 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pumicamt zmestit asi zmesti, len ako dlho bude chciet este byt v kociku... ja si predsatvujem ze od nejakeho roka a pol presedlame na golface...ale to len predstava vobec neviem ako to chodi....
18. jan 2012 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby neviete o niekom,kto predáva červený winter kit?v obchodoch sú vraj vypredané až do marca a to mi už bude nanič.ďakujem
18. jan 2012 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@desinka10 dakujem, aj ja som uz nasla. tak ked pride kocik, dokupim aj haciky :grinning: :grinning: nech to mam komplet.
18. jan 2012 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pallacinka :grinning: tak moj MM by toto nemohol citat, ved by dostal infarkt a zakazal mi konikovat :grinning: :grinning:
jj, aj ja sa tesim. kupujem len kocik, vsetky doplnky si nechavam, ved su doma :grinning:
a fotest setu sa ja nevzdaaaam!!!!
18. jan 2012 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lodgermaniacka ano, predavam, ale zatial sa len posuva kamoske a cakam na nove kolieska. mne sa na nom zlomilo koliesko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. jan 2012 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats ale co to citam :grinning: , tak predsa bude novy stokke :grinning: suppeerrrr :slight_smile:
Inak kocky, ktora ste mali bugaboo bee, boli ste s nim spokojne? Ja rozmyslam ze ho kupim pre malu, hlavne ked pojdeme na dovolenky, tam sa mi nechce tahat stokke a ked som pozerala fotky tak sa velmi lahko zlozi a hlavne nezaberie vela miesta. Co vy na to???
18. jan 2012 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, inak ak niekto cudzi cita ako tu my riesime winter kity, summer kity, farby kocika a co vsetko okolo toho no musi mat asi zabavu. Sak ale ked ho milujes nie je co riesit nie? :wink:
18. jan 2012 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@finda jj, nakoniec bude dark navy :grinning: :grinning:
18. jan 2012 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok