Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

lia
19. jan 2012

@lodgermaniacka nenahovaraj maaa 😀 😀
mne na stokke praveze vyhovovalo ,ze sa nemusim zohybat a nechcem prerabat este aj na cam 😒

lia
19. jan 2012

@jessicax ta je nadhernaaa,takato tyrkysova,ale do zeleneho sa asi nehodi,ze? ☹
ale kedysi boli aj quinny,aj icandy je teraz taky,zelenotyrkysovy a sa mi to pacilo
nie je hruby? bude mi dobry na koniec marca?
@riki jeejjj,gratulujem,svetovy je 😵

jessicax
19. jan 2012

@finda mala som modru striesku

lia
19. jan 2012

@jessicax to je lodger?

mycats
19. jan 2012

@lia a to tento kocik mi ukazujes ked kupim stokke??? no nevyzera to zle, bola som okukat aj youtube a som nadsena zatial 🙂 akurat ta strieska tak nejako cudne vyzera, aj mala mi pride. 😀 😀
urcite by som ho sla skusit do obchodaku 😀

jessicax
19. jan 2012

@lia hej lodger wrapper fleece ale do toho bledozeleneho neviem neviem ci by siel farebne

lia
19. jan 2012

@mycats no,to je taka imidzovka,ozaj,ta strieska je prefukatelna 😒
v spanielsku maju teplo
@jessicax musim to ist niekde pozriet,nevies kde ich mozu mat?

lia
19. jan 2012

@lodgermaniacka a ty mas aj off white? jaj,chrobaka si mi dala zeno 😝

mycats
19. jan 2012

@lia podla mna vyzera zaujimavo aj s tym vyskovym nastavenim sedadla, ale presne ako pise lodgermaniacka, tak mne na stokke vyhovuje hlavne to, ze sa nemusim zohnut.
kedze ty si uz mala viac krat stokke, tak ja by som ho skusila. ved ked nebudes pokojna, tak ho predas.
i ked ja by som sla do bgb chameleona s kompletkou a tu by som si vzala len sportak, ked je teda taka divna strieska 😀 😀 na lebo moze byt super 😀

finda
19. jan 2012

Boze baby, my tie kociky prezivame ako male deti vianoce 😀 😀 Ja keby mozem tak ich mam aj 10 kusov, len kto by to vsetko skladoval, alebo este lepsie by bolo keby bola nejaka pozicovna, ze pozicias si, vyskusas farbu ci sa paci a vratis, pripadne kupis ked je idealny 😀 😀 Neni som narocna

finda
19. jan 2012

http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/serv... baby a na tomto sa mi paci ta farebna kombinacia 😝 😝

jessicax
19. jan 2012

@finda presne to napadlo vcera aj mna a ze by v tej pozicovni mohli mat aj summer a winter kity a ine doplnky na kociky 😀 😀 😀

lia
19. jan 2012

@mycats tam uz mas vanicku,v tom sprtaku poskladanu 😅
no ved toto,ze vyskusala by som,ale ci by som ho potom predala,neviem a neviem ako je pohodlny pre dieta 😒
aler je nadherny,strasne sa mi paci,uz som ho chcela kupit pred rokom v marci v rakusku,ale tam sa mi zdal tiez tazky ,ale tam bol tiez vystaveny ten surodenecky.a vtedy som si objednavala ruzovy,tak ten sa mi pacil na 10000%

jessicax
19. jan 2012

@lia mozno v babymarkete alebo este v petrzalke bol jeden obchod kde mali lodgery ale teraz si neviem spomenut ako sa vola 🙄

lodgermaniacka
19. jan 2012

@lia čierneho cameleona s off white poťahmi ma @kilian 😉 😵 😵 😵 😵 😵 ja som už cameleona predala, maly je velký, aj stokke bude zbytočny, ale chcem ho zase

lia
19. jan 2012

@finda krasne pre dievcatko

ustrachana
19. jan 2012

@lia tu maju mimu a aj v bielom prevedeni, aj som ju skusala prvy raz v tomto obchode vo Viedni
http://www.babyone.at/is-bin/INTERSHOP.enfinity...

lia
19. jan 2012

@jessicax enikibeniki?

@lodgermaniacka ty ako bleskovo vsetko predavas? asi ti donesiem moje haraburdy 😀 za kolko si ho predala ked to nie je tajomstvo?

lodgermaniacka
19. jan 2012

@lia za 650 ale to bola limitka, + navyše ešte poťah 😉

jessicax
19. jan 2012

@lia ano, skus tam zajtra zavolat ci ho maju aby si nesla zbytocne

lodgermaniacka
19. jan 2012

@lia a mala som za 3 dni čo sme boli na dovolenke cca 7-8 zaujemcov, čo ho chceli hned, takže problem s predajom nevidim, u bugaboo určite nie 😉 😉 😉 😉

lia
19. jan 2012

@kilian vaaazne? posli foto,to musi byt kraassne.neoskrkava sa ta cierna z konstrukcie? @lodgermaniacka
@ustrachana nevies kolko stala?
ja neviem ci do nej pojdem,musim si to premysliet,ale asi nie ,kvoli tej strieske

lia
19. jan 2012

@jessicax pojdem buduci tyzden,ked uz bude v jasliach mala,ked uz bude vobec.s nou nemozem ist nikam,velmi zlata je traz,super obdobie ma 🙄

lia
19. jan 2012

@lodgermaniacka ved to hej,to bola super cena
ale ty si na nom prerobila,ci nie?

mycats
19. jan 2012

@lia nevidela som ho nazivo, treba obvolat a pripadne ist vyskusat. ja by som do neho sla 😀 a popri nom by som mala este jeden, ved vyzera celkom skladny, aj niekde v skrini by pripadne mohol pockat na leto 😀 😀
no a farba???

lodgermaniacka
19. jan 2012

@lia tu maš aj nove poťahy 😉 😉 😉
http://deti.bazos.sk/inzerat/12528650/Potahy-na...

myslím že čierna konštrukcia je viac odolna ako strieborna, mala som obe 😉 😉 😉 cameleona by som si opäť kupila, tak ako aj stokke

lia
19. jan 2012

@mycats jednoznacne biely bud s tou modrou podlozkou alebo cervenou,ked je biela,hned mam jasno 😀

ustrachana
19. jan 2012

@lia joj neviem, ale ja som bola do nej blazon len potom som uz nechcela biely kocik a v ciernej sa mi nepacila, ja som skusala tu striesku a aj ked vyzera labilna je super a dokonca si dovolim tvrdit, ze pevnejsia ako na stokke.je to pre mna super kocik a teraz ked som sa rozhodla predat stokke tiez som zvazovala, ze na leto si kupim mimu, ale uvidim este, musim to zvazit.uz som vcera bola pozerat aj na orbit 🙂)) asi som uplne chora 😀 😀 😀

lia
19. jan 2012

@lodgermaniacka kolko stoja nove ked tieto predava za 100?

lodgermaniacka
19. jan 2012

@lia nie, ja som ho kupila ako 5mesačny a bola som s nim vonku len raz, chcela som ho využiť na dovolenke v Jasnej, tam kopec snehu a ja zimne kolesa v šatníku v BA 😎 😎 😎 tak stal aj tam 😒 😒 😒 ja by som šla do malo jazdeneho