Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

pumicamt
22. jan 2012

@mycats ked si ho vsimne doma co povies

mycats
22. jan 2012

@pumicamt to uz musi byt stokke a aj quinny prec, zatial ho schovam a potom sa slavnostne priznam, ze aha novy kocik. zasmeje sa, ze som male decko a nemam rozum, ja sa poliskam a bude vybavene 😀 😀 😀

pumicamt
22. jan 2012

@mycats ten stokke co mas doma pouzivas hmm

jessicax
22. jan 2012

@pumicamt mm je nastastie v tomto hladuplny. Samozrejme kazdy kocik co sme mali vyskusal, ked sa mu nepacil tak ho aj ofrflal ale nakoniec povedal, ze aj tak s nim kocikujem ja takze hlavne je aby vyhovoval mne. Ale stokke sa mu pacil od zaciatku, je to kvalitny kocik a minule zahlasil, ze s winter kitom vyzera este lepsie, stylovejsie 😀 A ked niekam spolu ideme so stokkacom tak sa spolu so srandy handrkujeme kto ho bude kocikovat 🙂

mycats
22. jan 2012

@pumicamt nie, zlomilo sa mi koliesko 😖 😖 tak cakam na nove. stoji a ja ho chodim hladkat. ved preto som aj kupila ten novy. lebo dodanie 4-6tyzdnov na to koliesko. a to je straasne dlho, maly chce chodit von a ja tiez 😀

mycats
22. jan 2012

@jessicax - moj hovori, ze to uz je uplne buzerant v tom winter kite 😀 😀
ale pre mna je najkrajsi na svete

pumicamt
22. jan 2012

@jessicax moj ked pocuje kocik zimomriavky ma ale ja urobim aj tak po svojom.
@mycats jaj no mna by piclo bez kocika

jessicax
22. jan 2012

@mycats no ved to a ked si objednala ten novy tak by ti buzz len zbytocne doma stal. Ale takto ked si bez stokkaca tak je predsa len lepsi v zime ako nejaka bugina

mycats
22. jan 2012

@jessicax - ved prave. ale tak utorok - streda sa bliiiizi 😀 bude kocik zase.
no bugina je hrozna vec!!! to by mali zakazat. mna z nej ide roztrhnut!
uz som hu zlozila do kotolne a chodim s buzzikom, to sa nedalo.

mycats
22. jan 2012

@pumicamt 😝 😝 😝 no ved cakam ako hladny havo na telefonat 😀

pumicamt
22. jan 2012

potom hot fotecky.dobru noc kocky

pumicamt
22. jan 2012

@mycats to ti verim ja by som mala mobil na hlasno aj vecer

jessicax
22. jan 2012

@mycats mozno zavolaju uz v utorok, to je za chvilocku...jaaaj normalne sa tesim s tebou 🙂 🙂

mycats
22. jan 2012

@jessicax 😀 😀 😀 no teda, velka skoda, ze nepredavas ten strieborny kit a uz by som bola v siedmom nebi 😀 😀
ja som cela bez seba z neho. ale som tak dnes pozerala na moju forestovu striesku a prisla som na to, ze asi bude mala, reps. taka srandovna na tom novom modeli.
sama som zvedava ci som ho zbytocne nenechavala

jessicax
22. jan 2012

@mycats ved uvidis, mozno sa ho podari prisposobit na novy model. Velka skoda by bola len tak sa ho vzdat ked si ho tak zhanala 🙂

mycats
22. jan 2012

@jessicax 😀 tak to uz ho jednoznacne aspon vyskusam. ved je to moja laaaska 😀

jessicax
22. jan 2012

@pumicamt dobu noc

jessicax
22. jan 2012

@mycats vidis a ja som sa toho mojho tak lahko vzdala, ani ma nenapadlo nejako ho prerobit na ten novy 😖 . Ale som rada, ze som si aspon fusak, deku a slnecnik uchovala

mycats
22. jan 2012

@jessicax ja ho nechavam a tajne dufam. fusak nedam ani keby co 😀 😀
ak tak, dam striesku a ostatne necham alebo uvidime.
ja nosim aj tu tasticku a ked kupim haciky, tak budeme uplne profi 😀 😀

mycats
22. jan 2012

@jessicax inak, este sa da dokupit 🙂

jessicax
22. jan 2012

@mycats ano viem a dokonca lacnejsie ako som ho kupila ja ale ked ja by som si ho nevedela prerobit a riskovat niekoho, ze to pokazi. Radsej pockam co nove prinesie stokke na jar 😉

mycats
22. jan 2012

@jessicax 😀 😀 no tak ja musim znasilnit sestru 🙂 ona vie aspon kde sa to pusta, ta zazracna sijaca masina 😀

jessicax
22. jan 2012

@mycats a vsetci tu teraz beecka zacali nakupovat tak sa musim ovladat lebo som mm slubila, ze kociky momentalne kupovat nebudem 😝

mycats
23. jan 2012

@jessicax 😀 😀 beecko zatial ja nechavam do buducna 😀 😀
ked som kupila stokke 😀 ved ty mas super vybavu, nemas co riesit

lodgermaniacka
23. jan 2012

@mycats tu maš strieborny winter kit-krasne kučeravy 😀
https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/smkl/sto...

lodgermaniacka
23. jan 2012

inak ten kit je strašne zničeny 😒 😒 😒 😒 😒 a strašne vela za neho pyta, ked je v tako stave...na bazoši stal 90 eur takyto

e.l.i.e.n.k.a
23. jan 2012

@lodgermaniacka inak tie kity su strasne chulostive, ale tento vyzera, ze presiel Sibir 😀

lodgermaniacka
23. jan 2012

@e.l.i.e.n.k.a minimalne 😀 😀 😀 😀 😀

mycats
23. jan 2012

@lodgermaniacka 😀 😀 😀 tak ja by som si ho vedela vycesat, len uz som videla aj lepsie cenove ponuky a v 100% stave. a este som sa stale nerozhodla 😀 😀 😀 ze ci to nebude biely. no uvidime, strasna som

pumicamt
23. jan 2012

tak a hned rano mi odisla predstava kupit novy stokke budem plakat este dlho.