Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

kilian
24. jan 2012

@ustrachana ale ked chces ten hnedy,preco si nekupis len tie potahy?a tie zelene predas...

ustrachana
24. jan 2012

@kilian lebo potrebujem aj vanicku a este dlho ju potrebovat budem

mycats
24. jan 2012

@kilian prave mi moj hlavny sofer neberie telefooon a ja siiiilim ☹ ☹

lodgermaniacka
24. jan 2012

@ustrachana už si zeleny predala?

kilian
24. jan 2012

@ustrachana ja sa len pytam,nic v zlom...

lodgermaniacka
24. jan 2012

@mycats neboj, ved skôr ako zajtra tam nepôjdeš 😉 😉 😉 😉 😉 ja som chcela dnes, no nemam to až tak blizko, tak už na to kašlem, zajtra pôjdem

ustrachana
24. jan 2012

@kilian nie to je v pohode 😀 mne sa zdalo lepsie ten zeleny predat a kupit novy

ustrachana
24. jan 2012

@lodgermaniacka este ho mam, predala som len kit

mycats
24. jan 2012

@lodgermaniacka 😀 😀 tak uz to asi z nitry nestihnem, ale chcela som sa dohodnut na zajtra. len neviem ako robi a co robi kamoska, lebo tam vybehnem aj peso. do rana tam pridem 😀 😀 hodim kocik na chrbat a idem domov 😀

kilian
24. jan 2012

@mycats a naspät cestou sadnes do kocika a ides domov,do vecera aj dojdes...

lodgermaniacka
24. jan 2012

@mycats 😎 😎 😎 😎

martinano
24. jan 2012

ahojte, kocky prosim nemate niektora foto stokke s lodger fusakom v sportovej casti?dakujeeeeem

lodgermaniacka
24. jan 2012

@martinano mne tu niekto poradil že pasuje, aj fotku hodil, len neviem kto 😕 😕 😕 😕

kilian
24. jan 2012
martinano
24. jan 2012

@kilian dakujem

lodgermaniacka
24. jan 2012

@kilian myslela som si, len som si nebola uplne ista 😉

novamaminka
24. jan 2012

@lodgermaniacka
@mycats no ja len hlasim stav🙂ale ja uz by som pockala a vycackala si ho na leto,no rob ako to citis ked kocikujes mozno poslenu sezonu tak sa vyblazni a dopraj si😉

mycats
24. jan 2012

@novamaminka no ale keby som po mesiaci kocikovania z krasneho kitu mala mrtvu ovecku, tak to by som asi nebola nadsena 😖 😖 😖
nejaky predavac by mal asi velku smolu, pretoze ja by som tam skakala aj pol dna za vratenie penazi 😀 😀

lodgermaniacka
24. jan 2012

@mycats tvoju fotku z profilu si vytlačia na dvere predajne a daju ti zakaz 😀 že mrtva ovečka 😀 😀 😀 😀

kilian
24. jan 2012

@mycats @lodgermaniacka 😀 😀 😀

lodgermaniacka
24. jan 2012

@kilian myslím, že uplne stačí veta BOLA OPRATA, chudera ovečka, možno sa krutila aj na 60C, aj keby bola oprata ručne, nemala ju vôbec prať, ved prava kožušina môže ísť len do čistiarne, chudera ošedivela z toho a zmenila farbu 😎

lodgermaniacka
24. jan 2012

@kilian ty čo si to prepísala? 😉 😉 😉 😉

mycats
24. jan 2012

@lodgermaniacka 😀 😀 myslim, ze ma vyzenu metlou

kilian
24. jan 2012

@lodgermaniacka aaa,nahodou by sa nahneval na mna 😀

pallacinka
24. jan 2012

@mycats ja si dovolim trvit ze moj winter kit vyzera ako novy, a mam ho na kociku od oktobra. Urcite sa oveckovskemu looku da vyhnut 🙂

mycats
24. jan 2012

@lodgermaniacka - aspon sme sa dozvedeli ako vyzera oprata ovecka 😀 😀

mycats
24. jan 2012

@pallacinka tak ja by som si ho chranila telom aj dusou, aby prezil zimu v super stave. len sa bojim, ze ma po ceste niekde stretne dazd a co potom .... 😖 aku ovecku budem mat do rana

pumicamt
24. jan 2012

nechapem na kazdy inzerat co pisem o stokke kocik predavajuca napise uz je predany tak nechapem na co tam ma inzerat ci si ho ozivuje v spomienkach.nahnevana som

mycats
24. jan 2012

baby!!! ktora z vas skusala tu zavinovacku lodger. som sa zamilovala az po usi a chcela by som ju pouzivat ako deku do stokke, co vy na to. k dark navy.
http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...

mycats
24. jan 2012

alebo nejaku super deku pre take 2-rocneho chlapca mi sem niekto supnite. ta stokke mi nejako farebne nesedi, nieco ine 😀 😀 😀 by som chcela.