Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

lia
24. jan 2012

@mycats ta je velka,paradna(myslim stokke)

pallacinka
24. jan 2012

@lia Nasa mala sa narodila v polovici februara, mali sme tu cotton a pouzivali sme ju velmi dlho, ma nejake uzasne termoregulacne vlastnosti a uplne tenka zasa nie je. Ak teda stale rozpravate o wrapper, stracam uz prehlad 🙂

lodgermaniacka
24. jan 2012

@kaska to priznam že neviem čo je 😅 shelter? hod link 😉

mycats
24. jan 2012

@lia 😀 😀 budem zvazovat teda znovu stokke. ale najradsej by som sla do lodger + stokke a doma bude za 300e len deka, deka a deka

lia
24. jan 2012

ja potrebujem vidiet tie vsetky deky,vzory a tak.ako si viete takto vybrat ked to nevidite?

kaska
24. jan 2012

http://www.lodger.com/products/shelter/
podla mna musi byt aj super do autosedacky..

kaska
24. jan 2012

@lia www.lodger.com a tam si mozes pokukat tie obrazky sa aj zvacsit daju..v obchode asi vsetky farby a druhy mat nebudu

lia
24. jan 2012

@pallacinka ok,pomohla si mi 🙂
@mycats 😀 😀

lia
24. jan 2012

@kaska dnes som tento pozerala,hlavne kvoli tej autosedacke,ale to bolo fest hrube,to fakt len na dva mesiace a potom na jesen mozno,ale neviem ci je dobre take mini babo nosit

mycats
24. jan 2012

tak vidim, ze sa mozem ist obesit, ked uz deku neviem vybrat do par minut. vam poviem, ze kym som nic nevedela, tak aspon som vybrala co prislo pod ruku 😀 😀 😀

kaska
24. jan 2012

@lia no aj ja som skor myslela na utosedacku, inak v tomto si niesla domov babo Carla Bruni 😎

mycats
24. jan 2012

posledna varianta, ze kupim len booster a budem mat podlozku a deku v jednom, ked ho do toho zaviniem, ci??? 😝

lia
24. jan 2012

@kaska uz som to pozerala,jeden cely vecer,ale zatial neviem ktory stokke kupim.alebo to kupim az po porode 😅

kaska
24. jan 2012

@mycats ja som strasne dlho hladala dobru deku do kocika, tak na jar/leto nakoniec som ten dreamer vybrala...

esika
24. jan 2012

@lodgermaniacka @lia ahojte 🙂 si vas citam namiesto panelaka 🙂 take ste zlate 🙂 inak tu deku mam od jednej kocky aj s ruzovym slnecnikom, jej ukradli dark navy kocik a kupila si novy ruzovy a ostal jej modry slnecnik a deka a ze to vyzera super k ruzovemu kociku, tak som si od nej kupila aj deku aj ruzovy slnecnik 🙂 a vyzera to pekne🙂

kaska
24. jan 2012

@lia jesiiis tak som strasne zvedava ktory nakoniec vyberies..

lia
24. jan 2012

@kaska len zas nie je do vanicky 😖

lia
24. jan 2012

@esika co???? ty mas ruzovu deku??jeeejjjjjj 😵 to musi fakt krasne vyzerat
pre tie dievcatka su take kraaasne veci 😵 😵
pre chlapcov len sede ,modre,zelene,bez stavy 🙄

lia
24. jan 2012

@kaska aj ja 😀
@mycats ani jedno sa mi nepaci,tebe hej?

esika
24. jan 2012

@lia no navnadila ma ta kocka 🙂 a Ty si vtedy spominala, ze to chces predat komplet, tak som Ta nechcela lamat 😀

lia
24. jan 2012

@esika tebe by som ju predala 😉 len neviem ci by som to tak predala 😅
a kde jej ukradli kocik? ten ruzovy?ci ktory?nerozumiem tomu

lia
24. jan 2012

@mycats tu chces?

mycats
24. jan 2012

@lia nie, ale je taka pekna a vesela 😀 😀 lebo ja uz neviem ktoru chcem 😀 😀 idem prehrabat mmb, ze co tam maju

lia
24. jan 2012

@mycats prehrab uplne vsetko nech vieme kde co maju 😀 😀

kaska
24. jan 2012

baby toto je krasne a moztee si tam dat incialky baba 😵 😵
http://www.ralphlauren.com/product/index.jsp?pr...

asi mi to ale admini uz vymazu..

esika
24. jan 2012

@lia 🙂 ten dark navy tusim s pivnice a kupila si teda ruzovy a doplnky jej ostali s modreho tak sa jej to viac pacilo 🙂

mycats
24. jan 2012

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=12515918&tab=8 keby som mala dievcatko, nevaham 😀

mycats
24. jan 2012

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=12652596&tab=1

😀 😀 😀 v nasej farbe a s tigrikom