• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

3. júla 2017 
@esika ved aj ja som bola v tom, že ti ju lia predala, ked som ju videla :slight_smile: je krasna a ty šikovnica zoženieš aj nezohnatelne :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. jan 2012 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kaska shelter som teda nemala, lebo maly bol aprilový, bolo už teplo a po septembri by mu už bol maly :unamused: inak sa mi strašne pačil :dizzy_face:
24. jan 2012 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tusim vam ta deka s tigrikom vyrazila dych. no musime zostat pri lodger :grinning: :grinning: alebo stokke. sama neviem. premyslim tu stokke, ale dreamer ma veeelmi oslovil. ta seda je nadherna :grinning:
24. jan 2012 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ked vyrastiem bude so mna winter kit :grinning: :grinning:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=51476605&tab=0
a vidite tu cenu????!!!! ovecka moze ist kade lahsie
25. jan 2012 o 00:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
uz jedna mrtva ovecka zmizla z bazara... :rolling_eyes:
25. jan 2012 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kilian asi ju pochovali :grinning: :grinning:
25. jan 2012 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats ako to vyzera s kocikom?uz som zvedava...
25. jan 2012 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
napiste mi plusy a minusy :wink: :wink: :wink: ,ale take pravdive :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: odolavam pokuseniu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@mycats ty mas dost vela skusenosti :wink: :wink:
25. jan 2012 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kilian - no snad sa ho dozijem :grinning: :grinning:
dnes mi ho ide vziat, ale prinesie mi ho az v pondelok po ceste z ba.
takze este par dni, neda sa nic robit. ona myslela, ze pojde len na otocku, ale musi zostat do pondelka :grinning:
25. jan 2012 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duplicka jaaaa??? no neviem ci ja, tu su aj vykonnejsie baby co mali niekolko stokkacikov :grinning: :grinning: ako napr. @lia. ja som mala len starsi model a novy je len na ceste, takze som nemala este tu cest otestovat :grinning:
ale dam vediet buduci tyzden ako sa nam pacilo :grinning:
25. jan 2012 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duplicka inak ja nemam minus pre stokke. mne na nom vyhovuje vsetko do posledneho chlpu :grinning: :grinning: nemam co by som na nom zmenila. kocik uplne super, doplnky super a ked sa mi nepaci, vzdy mozem skusit inu znacku. mozno tu ovecku na winter kite by som inak riesila a ja osobne by som kludne prijala aj lepsiu cenu :grinning: :grinning: :grinning: ale kocik je super, zatial naj aky som skusila.
25. jan 2012 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@duplicka ja ho musim len odporucat a kto ho skusi,tiez ine nepovie.
ja som bola veeelmi spokojna.na novom tipe so vsetkym :wink:
25. jan 2012 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lia
@mycats no to uz je asi jediny,ktory ma laka, tak ak ho skusim tak do buducna uz len ako sportovy,lebo sedacka je uchvatnaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. jan 2012 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
baby, budu nove farby summer kitov :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning:
25. jan 2012 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@hajanka uz su na stranke?
25. jan 2012 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duplicka tak v jeho pripade to ani nie je o designe, ale naozaj si to kocikovanie uzijes a to, ze sa nemusi mamicka zohnut pri kazdom pipnuti drobca, je supeeeer :grinning: :grinning:
prejde cez teren aj cez krasny chodik :grinning: a aj po obchodaku :grinning:
25. jan 2012 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hajanka sem s nimi, tesim sa :grinning:
kaslem na ovecky a pockam na leto :slight_smile:
25. jan 2012 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@hajanka Pane Boze, nech je medzi nimi aj jeden krasny pre chlapca..ja si ho kupim, nemusi mi ho nikto darovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. jan 2012 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
aj ja ich chcem vidiet!!!!aby som vedela,ci mam stopnut inzerat alebo nie!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
25. jan 2012 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Aj ja ich chcem vidiet, aby som vedela ci mam radsej rychlo predat ten co mam alebo nie :grinning:
25. jan 2012 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pallacinka mame ten isty problem?? :grinning: :grinning: som ochotna za krasny sommer kit nechat si kocik...
25. jan 2012 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kilian Mame skor opacny problem, ja svoj predat musim tak aby bol o ten moj kit este stale zaujem :grinning:
25. jan 2012 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pre dievcata bude urcite krasny , skor sa bojim,ze sa na chlapcov opat vykaslu s farbami :rolling_eyes:
25. jan 2012 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lia Nestras, aby som nemala potom rovnaky problem ako kilian :slight_smile:
25. jan 2012 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lia uplny, ale uplny suhlas, bohuzial :angry: preto som sem dala modlitbu za nas, sucasne a buduce mamicky chlapcekov :wink:
25. jan 2012 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@kilian Mozno to bude ten nas vysnivany pink dots, potom nielenze nepredavam kocik, no kupujem pink textile kit :grinning:
25. jan 2012 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pallacinka ja sa potom zblaaaaznimmmmm
25. jan 2012 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pallacinka treti koci v dome :grinning: vybuduj tajnu komoru o ktorej manzel nebude vediet a uchovas aj stokke :wink:
25. jan 2012 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lia To nebudes sama, mm bude v tom s tebou :grinning:
25. jan 2012 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok