• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

2. januára 2017 
@duplicka urcite tam su rozdiely, nie som si uplne ista, ale tusim je oblejsi, textil - material je vraj iny, jemnejsi, odolnejsi, UV odolny a waterproof, novsi ma slnecnu clonu na strieske, madlo na starom je srubovacie, podnozka je ina, bag je iny.., zadna strana sedacky nema textil, su tam aj rozdiely v konstrukcii a pripevneni textilii.
kuk tu http://www.youtube.com/watch?v=qabH3Qk4ceM
aj tu uvidis rozdiely http://community.babycentre.co.uk/post/a11946625/stokke_xplory_2011_model...
27. jan 2012 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hajanka jej dakujeeem, tak to je vidiet poriadny rozdiel :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
27. jan 2012 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: juuj, no slniecko nam svietilo do oci :slight_smile:
prva skusobna jazda je za nami. dobre sme kupili :grinning: :grinning: :grinning:
len farba je citliva, uz dostala zasah cokoladkou :grinning: rovno do striesky :grinning:
27. jan 2012 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@mycats super to ladi s tym fusakom. A maly aky podareny :dizzy_face:
27. jan 2012 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jessicax :grinning: :grinning: pacilo sa mu, ta strieska je suprova, vobec mu nesvietilo do oci a aj spinka v nom, momentalne :grinning: :grinning:
vacsia sedacka je super, normalne ten fusak je tam maly :grinning: :grinning:
no vsetko sa nam pacilo. aj nakupna taska je super, priestranna a tento zipsovaci system je lepsi.
madlo sa mu pacilo, ze ma potah, nemrznu mu tak rucicky, kedze nechce rukav:(
rukavnik objednany, haciky objednane, flaska je uz nova na kociku. full vybava :slight_smile:
27. jan 2012 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jessicax fusacik musis dokupit :grinning: :grinning:
27. jan 2012 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
strasne malicke fotky, asi to resizlo :grinning: dala som ich aj do albumu, lebo tu mu ani tvaricku nevidno :slight_smile:
27. jan 2012 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats no pri pohlade na tieto fotky by som veru mala ten fusak kupit aj ja :slight_smile:
27. jan 2012 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jessicax :grinning: :grinning: ja vyuzivam aj tu tasticku, aj fusacik. oplatilo sa :slight_smile:
tasticka je super, taka mala a lahka ako kabelka. ked pridu haciky, tak sa bude super nosit a usko na plece som jej pridala s notebooku :grinning: :grinning:
v lete mozno ponosim aj daznik :slight_smile: uvidime ake budu letne sety :grinning: :grinning:
27. jan 2012 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats kraasny je ten kocik,no a s tym fusakom aach..nadherny..mozno teraz aj trosku lutujem,ze som nekupila tuto farbu a mohla som kombinovat s ruzovou to by vyzeralo tiez dobre si myslim..ale tak aj cerveny je super,musim sa o tom presviedcat :grinning:
27. jan 2012 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@novamaminka :grinning: :grinning: k tejto farbe sedia uplne vsetky farby doplnkov a krasne to na nej vynikne. mna tu baby ukecali, ze dark navy. povodne som chcela beige :grinning: :grinning: koli flakom. budem lubit aj teno, aj s flakmi :grinning: :grinning:
ja som rada, ze som kupila forest set a aj ze som si ho nechala :grinning: :grinning: ako nam pekne sedi :grinning:
27. jan 2012 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats krasny je to je teda forestovy fusak
27. jan 2012 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duplicka jj, k starsiemu modelu som mala forest set aj s fusakom a nechala som si aj pre tento novy :grinning:
27. jan 2012 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats nadhera :wink: :wink: :wink: :wink:
27. jan 2012 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nerozmysleli ste si niektora kupu v brendone, myslim,ze je objednany ale ,ze uz ho nechcete :grinning: :grinning: :grinning: ja som to za super cenu nestihla
27. jan 2012 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats to vobec uz neriesim nejake flaky..ja som pred tyzdnom vyprala cely kocik a svokor dal malej keksik a rozotrela mi ho na cerstvo opraty takze naozaj,neriesit to pokial nezmeni uplne farbu:grinning:no mas ho nadherny,vela stastnych kilometrov:slight_smile:
27. jan 2012 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duplicka :grinning: :grinning: :grinning: no neviem, neviem, ci tu taka je
27. jan 2012 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@novamaminka dakujeme!! :grinning: :grinning: :grinning: verim, ze ten posledny rok kocikovania bude vdaka nemu o miliooon % krajsich :grinning:
27. jan 2012 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats heh,to urcite:slight_smile:ja ten kocik proste milujem a kupila by som si este aj ruzovy,aj dark navy aj vsetkyyy:grinning:ale nie,som zvedava ake budu novinky a budeme si ich cackat:slight_smile:
27. jan 2012 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@novamaminka no ved uz aby tu boli tie letne sety!!! :grinning: :grinning: :grinning: vsetky cakame :grinning:
dnes ked som bola s malym na pechadzke, tak zase vsetci skonstatovali, ze novy kocik....uf,uf :grinning:
si myslia, ze som blazniva. oni beru aj novy set za novy kocik :grinning: :grinning:
27. jan 2012 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats ved to,ze nenajde,ale skusam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. jan 2012 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
27. jan 2012 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats rozkosny je tam maly... krasny chlapcek a krasny stokke :D
27. jan 2012 o 17:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mycats preparadny je aj s forestom
@duplicka dobehni do Smokovca okukat stokke :grinning: :grinning: :grinning: zatial čaka, ale dnes som kočíkovala neterku a už sa neviem dočkaaaať
27. jan 2012 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kalista mala by som :grinning: :grinning: :grinning: ,ved sme blizucko seba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , ako isiel po snehu, pohoda?
27. jan 2012 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duplicka ja este neviem zatial oddychuje, ale nejaka baba tu občas chodí s fialovym provokovať a nevyzerala, ze ma problem
27. jan 2012 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kalista :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no u nas nema kto provokovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . a ke si kocikovala neterku isiel v pohoe, lebo uprimne, nam ke navali snehu, teda nie kazdy rok,tak sa tazko jazdi,ale zas stiahnes na dve kolieska a ide :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

mi nejde dobre d na klavesnici
27. jan 2012 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duplicka ja som malinku viezla v Bugaboo :slight_smile: Stokke caka a caka, ale myslim, ze nebude mat problem, ved u nas to tiez nieje ruzove so snehom
27. jan 2012 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preto mame v zalohe Bugaboo :sunglasses:
27. jan 2012 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kalista :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: uz som pochopila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. jan 2012 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok