Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

hajanka
27. jan 2012

@duplicka urcite tam su rozdiely, nie som si uplne ista, ale tusim je oblejsi, textil - material je vraj iny, jemnejsi, odolnejsi, UV odolny a waterproof, novsi ma slnecnu clonu na strieske, madlo na starom je srubovacie, podnozka je ina, bag je iny.., zadna strana sedacky nema textil, su tam aj rozdiely v konstrukcii a pripevneni textilii.
kuk tu

https://www.youtube.com/watch?v=qabH3Qk4ceM


aj tu uvidis rozdiely http://community.babycentre.co.uk/post/a1194662......

duplicka
27. jan 2012

@hajanka jej dakujeeem, tak to je vidiet poriadny rozdiel 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

mycats
27. jan 2012

😀 😀 juuj, no slniecko nam svietilo do oci 🙂
prva skusobna jazda je za nami. dobre sme kupili 😀 😀 😀
len farba je citliva, uz dostala zasah cokoladkou 😀 rovno do striesky 😀

jessicax
27. jan 2012

@mycats super to ladi s tym fusakom. A maly aky podareny 😵

mycats
27. jan 2012

@jessicax 😀 😀 pacilo sa mu, ta strieska je suprova, vobec mu nesvietilo do oci a aj spinka v nom, momentalne 😀 😀
vacsia sedacka je super, normalne ten fusak je tam maly 😀 😀
no vsetko sa nam pacilo. aj nakupna taska je super, priestranna a tento zipsovaci system je lepsi.
madlo sa mu pacilo, ze ma potah, nemrznu mu tak rucicky, kedze nechce rukav:(
rukavnik objednany, haciky objednane, flaska je uz nova na kociku. full vybava 🙂

mycats
27. jan 2012

@jessicax fusacik musis dokupit 😀 😀

mycats
27. jan 2012

strasne malicke fotky, asi to resizlo 😀 dala som ich aj do albumu, lebo tu mu ani tvaricku nevidno 🙂

jessicax
27. jan 2012

@mycats no pri pohlade na tieto fotky by som veru mala ten fusak kupit aj ja 🙂

mycats
27. jan 2012

@jessicax 😀 😀 ja vyuzivam aj tu tasticku, aj fusacik. oplatilo sa 🙂
tasticka je super, taka mala a lahka ako kabelka. ked pridu haciky, tak sa bude super nosit a usko na plece som jej pridala s notebooku 😀 😀
v lete mozno ponosim aj daznik 🙂 uvidime ake budu letne sety 😀 😀

novamaminka
27. jan 2012

@mycats kraasny je ten kocik,no a s tym fusakom aach..nadherny..mozno teraz aj trosku lutujem,ze som nekupila tuto farbu a mohla som kombinovat s ruzovou to by vyzeralo tiez dobre si myslim..ale tak aj cerveny je super,musim sa o tom presviedcat 😀

mycats
27. jan 2012

@novamaminka 😀 😀 k tejto farbe sedia uplne vsetky farby doplnkov a krasne to na nej vynikne. mna tu baby ukecali, ze dark navy. povodne som chcela beige 😀 😀 koli flakom. budem lubit aj teno, aj s flakmi 😀 😀
ja som rada, ze som kupila forest set a aj ze som si ho nechala 😀 😀 ako nam pekne sedi 😀

duplicka
27. jan 2012

@mycats krasny je to je teda forestovy fusak

mycats
27. jan 2012

@duplicka jj, k starsiemu modelu som mala forest set aj s fusakom a nechala som si aj pre tento novy 😀

duplicka
27. jan 2012

@mycats nadhera 😉 😉 😉 😉

duplicka
27. jan 2012

baby nerozmysleli ste si niektora kupu v brendone, myslim,ze je objednany ale ,ze uz ho nechcete 😀 😀 😀 ja som to za super cenu nestihla

novamaminka
27. jan 2012

@mycats to vobec uz neriesim nejake flaky..ja som pred tyzdnom vyprala cely kocik a svokor dal malej keksik a rozotrela mi ho na cerstvo opraty takze naozaj,neriesit to pokial nezmeni uplne farbu😀no mas ho nadherny,vela stastnych kilometrov🙂

mycats
27. jan 2012

@duplicka 😀 😀 😀 no neviem, neviem, ci tu taka je

mycats
27. jan 2012

@novamaminka dakujeme!! 😀 😀 😀 verim, ze ten posledny rok kocikovania bude vdaka nemu o miliooon % krajsich 😀

novamaminka
27. jan 2012

@mycats heh,to urcite🙂ja ten kocik proste milujem a kupila by som si este aj ruzovy,aj dark navy aj vsetkyyy😀ale nie,som zvedava ake budu novinky a budeme si ich cackat🙂

mycats
27. jan 2012

@novamaminka no ved uz aby tu boli tie letne sety!!! 😀 😀 😀 vsetky cakame 😀
dnes ked som bola s malym na pechadzke, tak zase vsetci skonstatovali, ze novy kocik....uf,uf 😀
si myslia, ze som blazniva. oni beru aj novy set za novy kocik 😀 😀

duplicka
27. jan 2012

@mycats ved to,ze nenajde,ale skusam 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mycats
27. jan 2012

@duplicka 😀 😀 😀

mikolajova.zuzana
27. jan 2012

@mycats rozkosny je tam maly... krasny chlapcek a krasny stokke :D

kalista
27. jan 2012

@mycats preparadny je aj s forestom
@duplicka dobehni do Smokovca okukat stokke 😀 😀 😀 zatial čaka, ale dnes som kočíkovala neterku a už sa neviem dočkaaaať

duplicka
27. jan 2012

@kalista mala by som 😀 😀 😀 ,ved sme blizucko seba 😀 😀 😀 😀 , ako isiel po snehu, pohoda?

kalista
27. jan 2012

@duplicka ja este neviem zatial oddychuje, ale nejaka baba tu občas chodí s fialovym provokovať a nevyzerala, ze ma problem

duplicka
27. jan 2012

@kalista 😀 😀 😀 😀 😀 no u nas nema kto provokovat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 . a ke si kocikovala neterku isiel v pohoe, lebo uprimne, nam ke navali snehu, teda nie kazdy rok,tak sa tazko jazdi,ale zas stiahnes na dve kolieska a ide 😀 😀 😀 😀

mi nejde dobre d na klavesnici

kalista
27. jan 2012

@duplicka ja som malinku viezla v Bugaboo 🙂 Stokke caka a caka, ale myslim, ze nebude mat problem, ved u nas to tiez nieje ruzove so snehom

kalista
27. jan 2012

preto mame v zalohe Bugaboo 😎

duplicka
27. jan 2012

@kalista 😀 😀 😀 😀 😀 uz som pochopila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀