• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

2. januára 2017 
@kalista
@mikolajova.zuzana
@vbrnka Ďakujem kočky, ste ma upokojili. Ja som si ho objednala na www.predeti.sk máte niekto skúsenosť s nimi. Vraj nemusím platiť ani zálohu nič, všetko zaplatím kuriérovi, keď mi ho prinesie. Zdá sa mi to trochu neštandardný postup.
31. jan 2012 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirkadena Ďakujem.
31. jan 2012 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminky hodite mi prosim niektora link na tie podlozky do Stokke, co ste tu davnejsie niektore objednavali.... :wink:
31. jan 2012 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
31. jan 2012 o 12:10 • danielle25
@danielle25 preco si nenachas ten sportovy?ci chces inu farbu?
31. jan 2012 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pumicamt tak, tak, hotujem sa na ten riflovy :slight_smile:
31. jan 2012 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danielle25 ktory riflovy tu novinku?
31. jan 2012 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. jan 2012 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Baby vanicka ma zvlast plastenku? Ja som dostala len na sportovu cast :unamused:
31. jan 2012 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky STOKKE-rky. :slight_smile: Mám 16. mesačného synčeka, meria 77.5cm a váži cca 11,5kg.Veľmi sa mi páči športiak tejto značky.Kočík máme a dokonca som si aj Nunu na jar kúpila, ale toto je moja srdcovka, tak váham nad kúpou z druhej ruky, či ho využijeme.Viem, že je do 15.kg, ale nieje nepohodlný aj pre takto staršie bábo?Poraďte mi, Vy máte skúsenosti.Ďakujem Vám. :slight_smile:
31. jan 2012 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. jan 2012 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kalista ja mam tiez len jednu.ta ista na vanicku ako na sportovu cast.
31. jan 2012 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milankovazuzana ja aj @mycats sme teraz tento šporťak kupovali pre skoro dvojročne deti :wink: :wink: :wink: :wink: neboj, je dosť velky, jeden z najväčších ake som mala, aj ked na to nevyzera a ešte stale mame miesto :wink: :wink: :wink:
31. jan 2012 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lodgermaniacka Ďakujem Ti za odpoveď, si zlatá! :slight_smile:
31. jan 2012 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kalista ja mam dve....ta na sportovu cast ma taky zips...na vanicku nema....som maturovala, ze ktora je na co....... :wink:
31. jan 2012 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kalista a na kociku vyzera super??? takto sama vyzera pekne, len ci sa aj hodi k dark navy :grinning: :grinning: uz tyzden riesim :grinning:
31. jan 2012 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats mne sa tiez viac paci ta stokke deka, ten material vyzera, ze sa ani nezmolkuje aj ta moznost pripnutia na kocik je super. Missoni ma ktovieako neocarila :slight_smile:
31. jan 2012 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@milankovazuzana mne sa do stokke zmestila dcera aj ked mala 2,5 roka :wink:
31. jan 2012 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kalista nadherna je ta deka, ta kombinacia farieb sa mi velmi paci, aj ja ju chceeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. jan 2012 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jessicax :grinning: :grinning: :grinning: vidim, ze tu 10:0 vyhrava stokke. dnes vecer si ich porovnam a rozhodnem sa. stokke decka by mohla byt aj za bodiky v brendone :grinning: :grinning: len si ich chcem nechat na letny set. poriadne si ju v brendone omakam :grinning: :grinning: :grinning: kym ju kupim :grinning:
ak stokke, tak jedine tato fialova :slight_smile: :slight_smile:
31. jan 2012 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kalista - na tej detailnej fotke sa mi paci :grinning: :grinning:
31. jan 2012 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats ja neviem ale tie letne sety robia vsetky take farebne, ze mne sa k nim nehodi ani bgb deka ani ta stokke. Ale tu stokke si kupim, mam este gulickovu z toho starsieho modelu ale ta sa neda uchytit na kocik. Uz len zistit kde ju maju najlacnejsiu ale asi budu ceny vsade rovnake. Nemas to zmapovane :grinning: :grinning: ?
31. jan 2012 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jessicax - tak v lete uvidime aka bude treba. ved budu nove sety, co ty vies ci nesadne :grinning: :grinning:
ja co som pozerala, tak vsade bola rovnaka cena. este spehujem ci nebude nejaka akcia ako v brendone, ved aj na decku by mohla byt :grinning: :grinning:
na leto bude mozno vhodnejsia nejaka jednofarebna, ked bude set "strakaty" :grinning: :grinning:
31. jan 2012 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats pocuvaj, ty by si mala ist robit do FBI :grinning:
31. jan 2012 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jessicax - tak ja ked nieco chcem, ja prehrabem aj podzemie :grinning: :grinning: :grinning:
tebe sa oplati ist, len ja to mam trosku dalej, tak uvidim ci sa mi podari vybehnut v nedelu. jedine, ze by som tam zase niekoho poslala :grinning: :grinning:
a hlavne zalezi kolko zase oplieskam na vystave. som sa vcera v noci laskovo uzrejmila, ze kaslat na vsetko, idem na vystavu :slight_smile:
31. jan 2012 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danielle25 a preco davas prec kocik??? :astonished: :astonished: :astonished:
31. jan 2012 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confounded: :confounded: nechcem nikoho urazit, ale ta modra letna sada sa na fialovy kocik nejako nehodi, teda aspon mne to nesadlo :unamused: prave okukujem inzeraty :grinning:
31. jan 2012 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats a co ked budu aj nove deky na stokke?nejaka nova kolekcia?inac zajtra zverejnia nove letne kity. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:

to aby som mala v najblizsich dnoch vypnuty pocitac!!
31. jan 2012 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mycats to iste napadlo aj mna ked som rano okukavala ten kit, ze ta fialova a modra k sebe vobec nejdu
31. jan 2012 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok