• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

3. júla 2017 
@mycats :grinning: :grinning: ja uz som nakazena az-az
31. jan 2012 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@hajanka dnes sme infekcne na summer kity :grinning: :grinning: :grinning:
31. jan 2012 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats no ved prave kvoli tomu tu sliedim :grinning: :grinning:
31. jan 2012 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajanka az zajtra :cry: :cry: :cry:
31. jan 2012 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats no ale som taka zvedava!
31. jan 2012 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janga ahojky! Já jsem objednávala podložku z www.pinkie.cz ...ten typ bez bočnic...Každým dnem mi dorazí, tak ti pak můžu napsat "jaká" :slight_smile: ...nicméně jsem se předem ptala, zda do Stokke pasuje a prý ano...
1. feb 2012 o 00:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kalista Já mám pláštěnky na sporťák a na vaničku zvlášť (obě byly u kočárku, když jsme jej koupili)...ta na vaničku je trošku jinak velká, vypadá menší a nemá tam ten zip, jako je na pláštěnce na sporťák...Ale nezkoušela jsem, jestli pasuje sporťáková na vaničku...
1. feb 2012 o 00:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats My jsme taky kupovali deku Stokke...a musím říct, že nelituju - je krásná, relativně velká (tak akorát vzhledem k velikosti kočárku), super je to připínání k boudě, materiál na první pohled a "omak" velmi kvalitní, nedělá žmolky a nevytahá se, na kočárku vypadá super - hodím sem foto. Na navy se podle mě hodí, resp. mě se ta kombinace líbí (na dece Green multi jsou totiž i proužky v Dark navy barvě) :wink: Za sebe můžu jen doporučit :slight_smile:
1. feb 2012 o 00:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mycats
@hajanka no čo baby, kity už su? nie som na FB :wink: :sweat_smile: tak neviem..
1. feb 2012 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klarawerder :grinning: :grinning: teda stokke deka vyhrava prve miesto. tak ju asi budem musiet skusit. jj, tu green multi my volame fialova :grinning: :grinning: ta je na plane :grinning:
1. feb 2012 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lodgermaniacka @hajanka @kilian - nenasla som zatial nic, iba ze ich stolicka ma 40 rokov :grinning: :grinning:
a brendon pisal, ze maju novy katalog :grinning:
1. feb 2012 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. feb 2012 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mycats zena ,ty kedy spis?
1. feb 2012 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kilian :grinning: :grinning: no vcera som lahla o jednej a o 9tej som laskavo vstala :grinning: teraz upratujem a idem piect pecivo :grinning: ja stiham vsetko :grinning: :grinning:
1. feb 2012 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mycats u mna je uz pomaly vecer...ja som o 8 uz v posteli a o 6 zvoni budik :angry: :angry: a v noci od jednej do takej 5 som tiez hore.mala spi nejako cudne posledne noci.co by som dala za jednu noc nepreruseneho spanku...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. feb 2012 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats ja som tam tiez odrana nakvacena a sliedim, kedy to tam vyskoci :confused: no diagnoza :grinning: :grinning:
1. feb 2012 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kilian :grinning: tak ja mam vecer dalekooo. o 3tej pojde maly spinkat na 2-2,5 hodinky, no a potom ide o 9tej vecer a ja veselo konikujem tak do polnoci. mne spi maly celu noc, on ak sa zobudi tak len napit vodicky, napije sa a spi dalej. rano vstavame tak okolo 9-10tej :grinning: :grinning:
od kedy nekojime a nejdu nam zuby, tak maly spi kludne celu noc :grinning: :grinning: nastastie :grinning:
1. feb 2012 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@danielle25 tak hod potom info, ja varim, tak len tak pobehujem okolo notebooku a sem tam to tu skontrolujem :grinning: :grinning: :grinning: maly sedi na linke a pomaha varit, tak musim byt vstrehu :grinning: :grinning:
1. feb 2012 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mycats ja mam tiez notebook v kuchyni :grinning: a tiez popri robim vsetko mozne :slight_smile: jasne, kto to prvy zbada, dava info :wink:
1. feb 2012 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@danielle25 :grinning: :grinning: :grinning: no ved inak by som sa k pc ani nedostala
1. feb 2012 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviem ci to ja spravne chapem na FB... STOKKE chysta novy model, 2012tku??? to teraz najdem ked mam uplne novy :grinning: :grinning:
ale teda nove sety som zatial nestretla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. feb 2012 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mycats nie,uz niekto napisal,ze nie novy model ,ale dve nove farby.no to vieme uz davno!!!
a ked si pozries tento model,ja tam nevidim nic rozdielne ako modely 2011.
http://www.babyonlineshop.de/shopart/1005190101-7/kinderwagen/Stokke-Kinderwagen/Stokke-Xplory-Sportwagen/Stokke_Xplory_marine.htm
1. feb 2012 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kilian jaaj, no esteze tak :grinning: :grinning: :grinning:
ved tento moj je krasny, aj keby nieco pomenili, tak zase len detailiky, tak uz by som to asi neriesila.
ale nastavlo by ma to, ze mam doma tyzden kocik a oni urobia novy :grinning: :grinning: :grinning:
mna nove farby nechytili, tak to mi je jedno :grinning: :grinning:
1. feb 2012 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duplicka Vsetky okrem blue pixels su stare.
@mycats Kde siiii, je tam tvoj vysnivany modry lentilkovy :grinning:
1. feb 2012 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats jej,fakt.vysnivala si si ho.
@pallacinka no ale nic moc,to len jeden vymysleli?
1. feb 2012 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pallacinka vsimla si si,ze zdvihli cenu aj na winter kitoch?aj na sommer kitoch?
1. feb 2012 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian Zda sa, ze ano. A nas pink dots nikde, aspon nam nemusi byt luto predanych kocikov :slight_smile:
1. feb 2012 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kilian Hej, vsimla, celkom divna cena, netusim, ako k nej dospeli. Aj kociky isli hore.
1. feb 2012 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pallacinka nic moc.ani tento modry lentilkovy ma nezhodil z kresla...... :rolling_eyes:
1. feb 2012 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok