Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

hajanka
31. jan 2012

@mycats 😀 😀 ja uz som nakazena az-az

mycats
31. jan 2012

@hajanka dnes sme infekcne na summer kity 😀 😀 😀

hajanka
31. jan 2012

@mycats no ved prave kvoli tomu tu sliedim 😀 😀

mycats
31. jan 2012

@hajanka az zajtra 😢 😢 😢

hajanka
31. jan 2012

@mycats no ale som taka zvedava!

klarawerder
31. jan 2012

@janga ahojky! Já jsem objednávala podložku z www.pinkie.cz ...ten typ bez bočnic...Každým dnem mi dorazí, tak ti pak můžu napsat "jaká" 🙂 ...nicméně jsem se předem ptala, zda do Stokke pasuje a prý ano...

klarawerder
31. jan 2012

@kalista Já mám pláštěnky na sporťák a na vaničku zvlášť (obě byly u kočárku, když jsme jej koupili)...ta na vaničku je trošku jinak velká, vypadá menší a nemá tam ten zip, jako je na pláštěnce na sporťák...Ale nezkoušela jsem, jestli pasuje sporťáková na vaničku...

klarawerder
31. jan 2012

@mycats My jsme taky kupovali deku Stokke...a musím říct, že nelituju - je krásná, relativně velká (tak akorát vzhledem k velikosti kočárku), super je to připínání k boudě, materiál na první pohled a "omak" velmi kvalitní, nedělá žmolky a nevytahá se, na kočárku vypadá super - hodím sem foto. Na navy se podle mě hodí, resp. mě se ta kombinace líbí (na dece Green multi jsou totiž i proužky v Dark navy barvě) 😉 Za sebe můžu jen doporučit 🙂

lodgermaniacka
1. feb 2012

@mycats
@hajanka no čo baby, kity už su? nie som na FB 😉 😅 tak neviem..

mycats
1. feb 2012

@klarawerder 😀 😀 teda stokke deka vyhrava prve miesto. tak ju asi budem musiet skusit. jj, tu green multi my volame fialova 😀 😀 ta je na plane 😀

mycats
1. feb 2012

@lodgermaniacka @hajanka @kilian - nenasla som zatial nic, iba ze ich stolicka ma 40 rokov 😀 😀
a brendon pisal, ze maju novy katalog 😀

mycats
1. feb 2012

@lodgermaniacka podla mna bude stokke verejne pristupne na FB
http://www.facebook.com/Stokkebaby#!/Stokkebaby...

kilian
1. feb 2012

@mycats zena ,ty kedy spis?

mycats
1. feb 2012

@kilian 😀 😀 no vcera som lahla o jednej a o 9tej som laskavo vstala 😀 teraz upratujem a idem piect pecivo 😀 ja stiham vsetko 😀 😀

kilian
1. feb 2012

@mycats u mna je uz pomaly vecer...ja som o 8 uz v posteli a o 6 zvoni budik 😠 😠 a v noci od jednej do takej 5 som tiez hore.mala spi nejako cudne posledne noci.co by som dala za jednu noc nepreruseneho spanku...... 😵 😵 😵 😵

danielle25
1. feb 2012

@mycats ja som tam tiez odrana nakvacena a sliedim, kedy to tam vyskoci 😕 no diagnoza 😀 😀

mycats
1. feb 2012

@kilian 😀 tak ja mam vecer dalekooo. o 3tej pojde maly spinkat na 2-2,5 hodinky, no a potom ide o 9tej vecer a ja veselo konikujem tak do polnoci. mne spi maly celu noc, on ak sa zobudi tak len napit vodicky, napije sa a spi dalej. rano vstavame tak okolo 9-10tej 😀 😀
od kedy nekojime a nejdu nam zuby, tak maly spi kludne celu noc 😀 😀 nastastie 😀

mycats
1. feb 2012

@danielle25 tak hod potom info, ja varim, tak len tak pobehujem okolo notebooku a sem tam to tu skontrolujem 😀 😀 😀 maly sedi na linke a pomaha varit, tak musim byt vstrehu 😀 😀

danielle25
1. feb 2012

@mycats ja mam tiez notebook v kuchyni 😀 a tiez popri robim vsetko mozne 🙂 jasne, kto to prvy zbada, dava info 😉

mycats
1. feb 2012

@danielle25 😀 😀 😀 no ved inak by som sa k pc ani nedostala

mycats
1. feb 2012

Neviem ci to ja spravne chapem na FB... STOKKE chysta novy model, 2012tku??? to teraz najdem ked mam uplne novy 😀 😀
ale teda nove sety som zatial nestretla 😝

kilian
1. feb 2012

@mycats nie,uz niekto napisal,ze nie novy model ,ale dve nove farby.no to vieme uz davno!!!
a ked si pozries tento model,ja tam nevidim nic rozdielne ako modely 2011.
http://www.babyonlineshop.de/shopart/1005190101...

mycats
1. feb 2012

@kilian jaaj, no esteze tak 😀 😀 😀
ved tento moj je krasny, aj keby nieco pomenili, tak zase len detailiky, tak uz by som to asi neriesila.
ale nastavlo by ma to, ze mam doma tyzden kocik a oni urobia novy 😀 😀 😀
mna nove farby nechytili, tak to mi je jedno 😀 😀

duplicka
1. feb 2012
pallacinka
1. feb 2012

@duplicka Vsetky okrem blue pixels su stare.
@mycats Kde siiii, je tam tvoj vysnivany modry lentilkovy 😀

kilian
1. feb 2012

@mycats jej,fakt.vysnivala si si ho.
@pallacinka no ale nic moc,to len jeden vymysleli?

kilian
1. feb 2012

@pallacinka vsimla si si,ze zdvihli cenu aj na winter kitoch?aj na sommer kitoch?

pallacinka
1. feb 2012

@kilian Zda sa, ze ano. A nas pink dots nikde, aspon nam nemusi byt luto predanych kocikov 🙂

pallacinka
1. feb 2012

@kilian Hej, vsimla, celkom divna cena, netusim, ako k nej dospeli. Aj kociky isli hore.

kilian
1. feb 2012

@pallacinka nic moc.ani tento modry lentilkovy ma nezhodil z kresla...... 🙄