• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

3. júla 2017 
prikladám foto s bielym a strieborným kitom. Vtedy sa mi vlastne aj prvý krát tak poriadne zvlnila kožušinka na rukávniku.Ináč na novších kitoch je trošičku svetlejšia kožušinka a je podšitý ešte tenučkou látkou strieška a vrch ako bolo už niekde tu v diskusii spomínané. Inak som mala možnosť porovnať, ŽIADNE iné rozdiely...Možno tým niekomu pomôžem, ak by chcel niekto vedieť či je rozdiel medzi novším a starším. :wink:
6. feb 2012 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lodgermaniacka no to napadlo aj mňa, ale až keď som ju vyprala, ale v podstate nebol rozdiel keď sa zvlnila po snehu alebo po práčke. Len nechápem, prečo je tam značka prať v práčke na 40 stupňov. Vyprala som na 30 stupňov, ale nevadí.
6. feb 2012 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirkadena ten tvoj biely je krasny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ovela krajší ako strieborny, mojej sestre sa tiež zvlnil a nejak sa mi to aj pači, lepšie ako tie rozčesane kity, mne už keby sa zvlnil necham ho tak :slight_smile: ale zase rukavnik je dobre sem tam oprať..ale asi radšej v čistiarni
6. feb 2012 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hrozne malicke fotky to sem dava :confounded: :confounded: :confounded:
ale prekrasny je ten biely kit :grinning: :grinning: :grinning: ako pise lodgermaniacka
@mirkadena
@lodgermaniacka
6. feb 2012 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mycats ten biely je čistý luxus, že? :wink: :wink: :wink: strieborny je žial strašne fadny, mne sa osobne nepačil, preto som ho predala :unamused: na fotkach vyzera ešte krajšie ako v skutočnosti..
6. feb 2012 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lodgermaniacka :grinning: :grinning: ten biely je taky od snehulienky :grinning: :grinning:
ved prave dnes som sla po snehu a aj snezilo a hovorim si, ze by aj porazilo v tej zime odmontovavat kozusinku :grinning: :grinning:
6. feb 2012 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
stale mi vrta ten novy summer kit v hlave. preco ho stokke nema na stranke??? nie je to divne?
6. feb 2012 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lodgermaniacka ahoj ano prala som to čo je na ruky?D
6. feb 2012 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka ahoj ano prala som to čo je na ruky?D
@mirkadena Ahoj áno prala som to no však čo už je to na zimuD:D a niektorý ľudia ani nevedia ake to má byt:D:D: takze to je jedno:D:D:
6. feb 2012 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mycats ja by som si s tym hlavu nerobila, urcite by som ho pouzivala aj v snehu, nato to je :slight_smile:
6. feb 2012 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lodgermaniacka :grinning: ten ked ja by som ho chcela taky krasny ako novy :grinning:
6. feb 2012 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lodgermaniacka to áno, máš pravdu. :slight_smile:
6. feb 2012 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats presne, ja som tu dala dosť veľký formát a takú maličkú ju tu dalo :frowning2:
6. feb 2012 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirkadena :confounded: potom nic nevidno. to iste urobilo aj mne
6. feb 2012 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats ešte si neobjednala modrú lentilkovú lásku? :grinning: Ja sa musím pochváliť, mne ho už manžel objednal :dizzy_face: no nie je zlatý? :slight_smile:
6. feb 2012 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@danielle25 :grinning: :grinning: :grinning: poprosim pozicat toho manzela :grinning:
6. feb 2012 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@mycats nikomu a ani za svet!!! :grinning: :grinning: :grinning:
6. feb 2012 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@danielle25 vratim nepouzite, staci ked kupi ten set :grinning: :grinning:
6. feb 2012 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mycats nooo, ale som si aj pomraučala dačo za ten set... :grinning: jaaaj, som zvedavá, ako to bude vyzerať! :slight_smile:
6. feb 2012 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@danielle25 ale mne ani mraucanie nepomoze, to skor tie body a vlastnu penazenku ukecam :grinning: :grinning:
6. feb 2012 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats odkial sa chystas objednat?
6. feb 2012 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danielle25 pockam na brendon, ak im to nebude trvat do leta :grinning:
6. feb 2012 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats jaaaj, tie bodiky, jasne :slight_smile: urcite ho budu mat coskoro aj tam :slight_smile:
6. feb 2012 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte..uz som vyskusal :slight_smile: teraz sme kupili.Je vazne dobry :dizzy_face:
6. feb 2012 o 23:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, vidím, že riešite zimné sety :slight_smile:) Mám dobrú správu pre tie, ktoré túžia po bielom. Predávam svoj, nakoľko som dostala od ségry aj červený. Používala som ho 3 mesiace, je ako nový. Mám k nemu aj originál krabicu a bola k nemu aj taká biela taška grátis. kto má záujem píšte
7. feb 2012 o 08:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
marcela10 ahoj.Cena?
7. feb 2012 o 12:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danielle25 kde si prosim objednavala ten letny set? V babymarkete? A za aku dobu by ti mal prist?
7. feb 2012 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jessicax ano, v babymarkete. Vraj 4 az 6 tyzdnov, tak uvidime...
7. feb 2012 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@danielle25 to je dost dlha doba, pockam do konca mesiaca a objednam aj ja...
7. feb 2012 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jessicax @danielle25
ved este sa beha s winter kitom :grinning: :grinning: ja tiez pockam do jari, ved nebudem hned novy kocik prezliekat :slight_smile:
7. feb 2012 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok