Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

duplicka
6. mar 2012

@mycats no ja mam doma beige a predne su beige 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 divne nieee, zadne su strieborne a predne ee

mycats
6. mar 2012

@duplicka to som si nikdy ani nevsimla, ale moj stary model to nemal, to viem. tak na novom asi urobili takto. moj dark navy ma velke kolieska take strieborne metalizovane a tie predne su akoby bez metalizy 🙂 maju trosku inu farbu, ale beige mi nepridu

duplicka
6. mar 2012

@mycats 😀 😀 😀 tak mne pridu lebo je nad nimi taska beige 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no ake detaily si vsimam 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mycats
6. mar 2012

@duplicka 😀 😀 😀

mycats
6. mar 2012

Takze Brendon mi da vediet do dvoch dni ci laskavo budu mat aj tento tovar k dispozicii 😀 😀 😀

danielle25
6. mar 2012

@mycats dnes volali, ze zajtra ho mam doma, tak som straaasne nan zvedavaaa!!! 😵

desinka10
6. mar 2012

@mycats
@duplicka
baby ten melange je uplne ze sivy, vobec nie modry, ta fotka spominana vyssie je modrejsia ako v skutocnosti, podla mna to s riflovou nema moc spolocne, ale aj tak je pekny, taky zvlastny, myslim ze jedinecny co sa tyka kocikov. Ziadny iny taky nieje. Skor mi pride ta farba ako sedacka, teraz ficia presne taketo latky na sedackach... 😀

mycats
6. mar 2012

@danielle25 😀 😀 😀 tak zajtra volam, ze ci aj ja mam balicek v BM

mycats
6. mar 2012

@desinka10 😀 😀 na fotkach vyzera super a tie od stokke, tam je bombovy. ale ja nebudem menit 😀 😀 uz jedine, ze by som sa sama vozila 😀 😀

mycats
6. mar 2012

@desinka10 melange = gaucovina 😀 😀 😀

duplicka
6. mar 2012

@desinka10 no mne sa siva paci lebo ,tak to by bolo fajn keby nebol namodraly 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,ale sivucky hmmmmmm 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vera_t
6. mar 2012

Ahojte maminky, pred par dnami som si kupila starsiu kolekciu kocarika stokke a chcem sa opytat ci je moznost niekde si aj kupit nove kolieska, lebo by som ich najradsej vymenila. Dakujem za pomoc 😉 , lebo neviem sa k nim nejako na nete dopatrat....

milankovazuzana
7. mar 2012

@vera_t Ahoj, to zháňaš ;tie veľké?

lenocka23
7. mar 2012

@vera_t ja som objednavala cez babymarket (aj napriek tomu ze kocik sme kupili inde) mali sme model 2009 a ked sme ich objednavali, uz bol v predaji novsi a pasovali.... 😉

milankovazuzana
7. mar 2012

@lenocka23 Ahoj, mala si na tom staršom modeli tie hrubšie?Myslím, si, že asi nezáleží na hrúbke, ale na spôsobe uchytenia a to je asi stále to isté kôli kompatilibite.Prosím ťa a koľko cca stáli?

vera_t
7. mar 2012

@milankovazuzana
@lenocka23 ahojte babenky, ja by som si najradsej vymenila vsetky 4 kolesa, lebo mi pridu troska opotrebovane. Ja ked som si kupovala kocik, tak som si myslela ze mam rok vyroby 2009, ale az doma som sa pozrela od spodu a zistila som, ze mam rok vyroby 2007 september....ale tak hadam nieco vydrzi. A chcem sa vas spytat, ze ci aj vam trosku puka, ked s nim idete. Tiez som pisala do brendonu, lebo si chcem k tomu kupit autosedacku stokke z tej novej kolekcie, ale este mi neodpisali ze ci mi bude vobec pasovat na moj podvozok...neviete nahodou? A
@lenocka23 a ty si si prosim ta kupovala, len tie velke kolesa, alebo vsetky 4 a kolko ta, prosim stali v babymarkete? Dakujem vam za radu 😵

lenocka23
7. mar 2012

@milankovazuzana ja som bola dohodnuta, ze ak by nepasovali, mohli sme ich vratit, vysli nas tusim na cca 140€, ale boli vsetky 4, teda aj velke aj male...

milankovazuzana
7. mar 2012

@vera_t ja som pred mesiacom kúpila tiež starší typ, taký tmavočervený, ale som s ním spokojná.Je celkovo taký robustnejší, takže niečo vydrží.nechcela som na 1,5 roka kupovať novší, na pár mesiacov.Kolieska mám výborné, majú ešte dezén nezošliapnutý.Jasné, že nové modely majú veľa vecí už ináč riešených a praktickejších v niečom, ale ja som s tým našim nadmieru spokojná.Ak máš od neho papier, nevieš mi prosím povedať, do koľko kg je nosnosť toho športiaku?ja mám na etikete uvedený vek-0-4 roky, na nových je do 3.

milankovazuzana
7. mar 2012

@lenocka23 no nieje to lacný špás 🙂

vera_t
7. mar 2012

@milankovazuzana velmi rada, ale nemam od neho papiere kedze bol dovezeny z anglicka...cize neviem, ale nebude to do 15kg ako je uvadzane pri novych modeloch?

milankovazuzana
7. mar 2012

@vera_t asi nie, bude to zrejme viac, niekde som to zahliadla a už som to nenašla.Neviem, či to nieje okolo 18-20kg.

milankovazuzana
7. mar 2012

@vera_t A akej máš farby Ty?Ináč tej môj je kúpený v CZ a poviem Ti, že je v takom stave, akokeby z výrobnej linky zišiel.Ani škarabanček, nevyblednutý, bez fliačikov, je veľmi pekný.Aspoń vidíš, že aj keď je star.model, vydrží veľa, kvalita je je vynikajúca u tejto značky.Iné značky by už možno doslúžili-myslím tým kočiariky.

vera_t
7. mar 2012

@milankovazuzana to fakt? No pekne 😉 a ked prosim ta kocikujes, tak ti niekedy kocarik aj zaskripe alebo tak puka? Neviem to tak dobre opisat. Mne muz hovori, ze je to z toho kormidla.

desinka10
7. mar 2012

@duplicka hej je fakt sivucky

desinka10
7. mar 2012

@mycats a si sa pytala iba na lentilkovy? ci aj nove farby ci budu mat?

mycats
7. mar 2012

@desinka10 jj, ja som sa pytala len na lentilkovy. nove farby som nezistovala, kedze nemam zaujem 😀 😀

mrenka
7. mar 2012

@mycats ahoj,prosim ta,ako je to v brendone s tym blue pixels kitom?tiez mam body,rozmyslam,ci ich neminiem radsej na deku,tie maju na predajni...dakujem

mycats
7. mar 2012

@mrenka 😀 este neviem, zatial mi nedali vediet. tak u nich to je komplikovane, deka je aspon ista.
ak nic, tak pojdem ku konkurencii 😀 😀

mycats
7. mar 2012

Idem sa rozlucit s mojim krasnym Forest setom 😢 😢 😢

duplicka
7. mar 2012

@mycats budes mat iny 😉 😉 😉 😉 😉