Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

mycats
7. mar 2012

@duplicka snaaad sa dozijem lentilky 😀 😀 😀
ale aj tak mi je luto za nim. len uz mi stoji snad od decembra len tak bez pouzivania, takze si myslim, ze je najvyssi cas najst mu novu rodinku, kde by krasne behal po slniecku a niekto mal z neho taku radost ako ja 😀 😀 moj milacik to zostane na veky 🙂

duplicka
7. mar 2012

@mycats 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 dozijeees 😀 😀 😀 😀 😀

novamaminka
8. mar 2012

ahojte kocky,chcem sa spytat..vrzgaju vam kolieska teraz po zime ze treba spravit nejaku udrzbu?ja som ich uz umyvala,ze od soli ale ved sa hambim chodit medzi ludi ako vrzgam☹

milankovazuzana
8. mar 2012

@novamaminka Ahoj, mne pískalo veľké koliesko, to bol hrozný zvuk-asi sneh a soľ urobili svoje.Manžel ich vybral, umyl a osky natrel bielou techn.vazelínou a bolo po pískaní 🙂

adgam
8. mar 2012

@novamaminka to poznám, aj my sme tak vŕzgali 😖 manžel to vystriekal nejakým olejom (čo sa používa na premastenie zámkov a pod. do auta) a bolo po vŕzganí 😉

novamaminka
8. mar 2012

@milankovazuzana
@adgam dakujem kocky,tak vecer idem mazat🙂lebo to je hroza ten zvuk😀

milankovazuzana
8. mar 2012

@novamaminka tak skús, ja si myslím, že dovrzgáte 🙂))

ustrachana
8. mar 2012

kocky ahojte, neviete prosim vas kde maju na sklade deku Stokke? lebo v babymarkete su na tom uplne biedne a cakat kym im dorazi sa mi nechce lebo ich cakacia doba je viac ako prekvapiva

e.l.i.e.n.k.a
8. mar 2012

@ustrachana a aku farbu chces?

ustrachana
8. mar 2012

@e.l.i.e.n.k.a green multi stripe

novamaminka
8. mar 2012

@milankovazuzana ako naschval,som sa chystala dnes namastit a vonku nasnezilo takze rano bude zase nasolene😀ale nevadi,aj tak idem skusit mazat🙂

milankovazuzana
9. mar 2012

@novamaminka jasné, treba to premáznuť a po čase - po pár týždňoch to treba zopakovať.Ono, po zime ostane na zemi kvantum prachu a to tiež spraví svoje 🙂

milankovazuzana
9. mar 2012

@ustrachana robila som v obchode, a u niektorých značiek-pokiaľ bolo treba doručiť objednané príslušenstvo, tak to trvalo celú večnosť.Bolo to aj mne ťažké na pochopenie, lebo sa jednalo o renomované značky, ale s tými dodacími lehotami nás stále naťahovali a už sme ani nevedeli, či máme povedať zákazníkom.Tak podobne je to asi aj tu, škoda, lebo deka si myslím by mala byť bežne skladom.Ja som si ju dala zatiaľ vyrobiť u jednej kočky v CZ, ktorá ich háčkuje a sú prenádherné.

mrenka
9. mar 2012

@ustrachana v brendone ich maju na sklade obe farby
@mycats dakujem 😉

julinkak
9. mar 2012

@ustrachana ahoj, ako pise @mrenka, v brendone ich maju takmer stale.a ak nie, objednaju ti ju a max. do tyzdna ju mas🙂

ustrachana
9. mar 2012

@mrenka dakujem 🙂
@julinkak nie som z BA a kvoli deke cestovat 2 krat by sa mi ozaj nechcelo, zajtra tam skusim zavolat 🙂

penelopa
9. mar 2012

Ahojte,babule.
Poradíte mi,ktorá autosedačka na stokke explory(starší model) je lepšie vajíčko.Maxi cose cabriofix,alebo peble?Mám dilemu.A samo aby bola o.k. aj v aute.
Moooooc Vám ďakujem.

ustrachana
9. mar 2012

kocky a maju v brendone aj ten set na prezlecenie kocika, neviete? lebo chcela by som na sportovy cely ten set, ale v inej farbe aku mam teraz

pallacinka
9. mar 2012

@penelopa Ja som tuto istu dilemu riesila, zalozila som aj temu, a dodnes neviem, ci je v nich nejaky podstatny rozdiel. My sme nakoniec kupili Pebble a boli sme spokojni, viac sa nam pacila a pasy na priputavanie sa nam zdali praktickejsie (lebo "odstavaju" tak ich babatko neprilahne, ked ho do sedacky davas) ale to sme museli nejaky rozdiel hladat naozaj dlho 🙂

danielle25
10. mar 2012

jednoducho je nádherný! 😵 😵 😵 V skutočnosti oveľa krajší ako na fotkách! ...proste naživo bomba! 😉 Len sme poskúšali a opäť šup do winteru ešte na nejaký čas 😀

mrenka
10. mar 2012

@danielle25 nadherny je! V brendone ho ste stale nezaregistrovali 😖

danielle25
10. mar 2012

@mrenka ďakujem 🙂 no to je škoda, že ho tam stále nemajú 😖 je to čudné 😕

kilian
10. mar 2012

@danielle25 je fakt nadherny,aj na tvojich fotkach nie este v skutocnosti!!!

mima01
10. mar 2012

ahojte babule...mozem vam sem na chvilku vtrhnut? Skuste mi pls poradit, resp. co si myslite vy....je toto cena za kompletku? 😕 Moc sa mi to nezda a hlavne pri tej limitke blue melange, ved co som pozerala, tak len sportak stal
cez tisicku. http://bestforkiddie.com/index.php?option=com_c... Poznate niektora tento obchod?

aanetta
10. mar 2012

@mima01 to je len sportova cast,je to napisane v prislusenstve 😉

mima01
10. mar 2012

@aanetta podla mna nie, lebo ked si to pozries, tak je hore napisane completo, a napravo ked rozkliknes xplory basic, tak tam je len sportak za 790....

aanetta
10. mar 2012

@mima01 tak ak by to bol komplet tak to je fantasticka cena 🙂 zoberiem aj ja este jeden 😀 skus zistit a daj vediet 🙂

mauerka
10. mar 2012

Kym ja vobec budem potrebovat tento skvost tak asi aj ceny budu ine, ale uz som ho hladala kade tade a nasla som aj toto http://www.babyonlineshop.de/frame.php?lay1=4&l... Je to cena tiez za komplet a asi najlepsia, aku som ja nasla. @mima01 @aanetta

aanetta
10. mar 2012

@mauerka super cena 😲 🙂

mycats
10. mar 2012

@danielle25 ale ides ho 😲 😲 😲 😲 suprovy je 😀 😀 😀