• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

31. októbra 2016 
ahojte som z tohto kočika paf je super len mam problem byvame na dedine a cesty nie su v dobrom stave a v zime vela snehu co myslite zvladne to stokke
10. feb 2011 o 18:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kocky v Kike maju Stokke sportovy plus hlboky za 699 Eur spolu
13. feb 2011 o 17:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nemko Ahoj! Chcela by som sa opytat, ci mi vies poradit aj nejaku netovu stranku, kde by som ten kocik nasla za tuto cenu, resp. stranku k tej kike, popripade, aj kde sa ten obchod nachadza...dakujem velmi pekne, peta
13. feb 2011 o 20:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petkaaadamko na www.kika.sk ale ja osobne som to tam nenasla... no a kika je na svk v Ba a Ke...
13. feb 2011 o 21:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lenocka23 dakujem za info, ja som teda vooobec netusila, ze oni by mali predavat aj kociky....no uvidime, ci daju nejake info:slight_smile: este raz diki
13. feb 2011 o 22:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kaska ahoj! no ja som aj chcela kuk ten vas kocik, lebo ho velmi chcem, ale nejako sa k tomu nemozem dopracovat:frowning2: pomozeete mi:slight_smile:?! ze dakujeeeem!
13. feb 2011 o 22:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petkaaadamko ja som ho uz predala, tak preto som inzerat uz zmazala.. :sweat_smile:
13. feb 2011 o 22:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kaska jooooj, to je skoda....no nevadi, aj tak dakujem, som pomala:frowning2:
13. feb 2011 o 22:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petkaaadamko maju ho v Kike v Bratislave, vcera som to tam vsetko pozerala, rozoberala :grinning: ja som z toho kocika uplne paf :grinning:
14. feb 2011 o 08:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nemko no nemko ja ho tam vobec nemozem najst:frowning2:(((
14. feb 2011 o 09:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petkaaadamko to nemaju asi na stranke, teraz tam maju akcie na plno kocikov a Stokke je medzi nimi, ja som tam bola osobne vcera na nete to asi nenajdes
zavolaj tam a daj sa prepojit na detske oddelenie a oni ti povedia ci ich este maju a kolko a v akej farbe
14. feb 2011 o 09:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nemko DAKUJEEEEEEEEM VEEEEEEEEELMI PEKNE, si poklad!!! papa, potom dam vediet:slight_smile:!!!
14. feb 2011 o 09:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petkaaadamko prosim ta nemas zaco :grinning: som rada, ze som pomohla
14. feb 2011 o 09:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte babenky, aj ja som zaľúbená do tohto kočíka - chcem ho v béžovej farbe, alebo pred rokom som ho videla v predajni predeti taky kvetovaný, tiež úžasný.... Škoda ja si ho takto skoro kupovať nebudem, aj ked je v tej kike o 300 eur lacnejší.... Nechcem nič poponáhlat.... Fakt je užasný!! A V RECENZIáCH BABY PíšU žE JE AJ POHODLNý PRE DIEťAťKO AJ PRAKTICKý PRE NáS.
14. feb 2011 o 10:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nemko no tak volala som do kiky, tak da sa tam vybrat farbu aku chceme, resp.hocijaky potah, aky si vyberieme, lebo je to na mieru:slight_smile:, ale cena nie je 699, ale 900:frowning2: fňuk
14. feb 2011 o 12:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petkaaadamko vcera tam mali vystavene dva a mali tam 699 Eur, este sa nas predavacka pytala ci chceme aby nam ho ukazala, ze co a ako
14. feb 2011 o 12:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
14. feb 2011 o 12:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nie, nevyzeras ako debil, aj ja som teraz volala, dnes uz dva krat :grinning: a na druhy krat mi potvrdila cenu 699,ale ze to z vystavy...a ten purple fialovy maju asi v tej vyssej cene...no strasne zle sa s nimi komunikuje:frowning2:
14. feb 2011 o 13:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petkaaadamko no su tam dost zvlastne tety predavacky :grinning: :grinning:
14. feb 2011 o 13:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,aj ja som tam volala a vraj maju uz len zeleny a modry a este jeden zeleny na sklade,ale ten je o 100e drahsi.my sme chceli ten fialovy a ten zial nemaju :frowning2:
14. feb 2011 o 15:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@janka2110 Ahoj, môžem ťa poprosiť o rozmery hlbokej vaničky dl.,š., hl. Ďakujeeem
14. feb 2011 o 17:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@stakat ahoj.
Ja mam iba sportovu verziu
kedze dcerka mala uz 9 mesiacov ked sme
ho kupovali :slight_smile:
Ale babenky ktore maju aj vanicku ti urcite napisu miery.
14. feb 2011 o 17:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,
ak by mal niekto zaujem o Stokke cream minuly model,pouzivany velmi malo,pretoze mame dva,ozvite sa do ip.nemam tu este inzerat,lebo nestiham a mam ho u mamy,takze ho musim pofotit.mam k nemu uplne komplet vybavenie,fusaky ,aj dekovy fusak,no proste vsetko :slight_smile:
je krasny,ale my dva nevyuzijeme
14. feb 2011 o 18:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
uz je v bazare, original foto dodam behom par dni
14. feb 2011 o 19:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lia ahoj, ahoj! ja ho chceeeem, za kolko:slight_smile:)))?!
14. feb 2011 o 19:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petkaaadamko zlataaaa,este si ho ani nevidela :slight_smile:
mam ho v albume,skusim pozriet dalsie foto v pc
14. feb 2011 o 20:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petkaaadamko ahoj, prepáč, že odpisujem až teraz, bola som v pôrodnici, kočiarik na tej stránke sa dá kúpiť ako complete, po častiach, to Ti neviem povedať. pekný deň
14. feb 2011 o 20:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mirkadena tak v porodnici:slight_smile:? tak uz vas je doma viac?! no gratulujeme teda....a ktoze k nam pribudol:slight_smile:, ak sa mozeme opytat....
14. feb 2011 o 22:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petkaaadamko fotky su v mojom bazare,papa :slight_smile:
15. feb 2011 o 16:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Najnovšia informácia od Stokke - Limitovaná edícia na tento rok :wink: ....
17. feb 2011 o 16:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok