Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

olo
10. feb 2011

ahojte som z tohto kočika paf je super len mam problem byvame na dedine a cesty nie su v dobrom stave a v zime vela snehu co myslite zvladne to stokke

nemko
13. feb 2011

kocky v Kike maju Stokke sportovy plus hlboky za 699 Eur spolu

petkaaadamko
13. feb 2011

@nemko Ahoj! Chcela by som sa opytat, ci mi vies poradit aj nejaku netovu stranku, kde by som ten kocik nasla za tuto cenu, resp. stranku k tej kike, popripade, aj kde sa ten obchod nachadza...dakujem velmi pekne, peta

lenocka23
13. feb 2011

@petkaaadamko na www.kika.sk ale ja osobne som to tam nenasla... no a kika je na svk v Ba a Ke...

petkaaadamko
13. feb 2011

@lenocka23 dakujem za info, ja som teda vooobec netusila, ze oni by mali predavat aj kociky....no uvidime, ci daju nejake info🙂 este raz diki

petkaaadamko
13. feb 2011

@kaska ahoj! no ja som aj chcela kuk ten vas kocik, lebo ho velmi chcem, ale nejako sa k tomu nemozem dopracovat☹ pomozeete mi🙂?! ze dakujeeeem!

kaska
13. feb 2011

@petkaaadamko ja som ho uz predala, tak preto som inzerat uz zmazala.. 😅

petkaaadamko
13. feb 2011

@kaska jooooj, to je skoda....no nevadi, aj tak dakujem, som pomala☹

nemko
14. feb 2011

@petkaaadamko maju ho v Kike v Bratislave, vcera som to tam vsetko pozerala, rozoberala 😀 ja som z toho kocika uplne paf 😀

petkaaadamko
14. feb 2011

@nemko no nemko ja ho tam vobec nemozem najst☹(((

nemko
14. feb 2011

@petkaaadamko to nemaju asi na stranke, teraz tam maju akcie na plno kocikov a Stokke je medzi nimi, ja som tam bola osobne vcera na nete to asi nenajdes
zavolaj tam a daj sa prepojit na detske oddelenie a oni ti povedia ci ich este maju a kolko a v akej farbe

petkaaadamko
14. feb 2011

@nemko DAKUJEEEEEEEEM VEEEEEEEEELMI PEKNE, si poklad!!! papa, potom dam vediet🙂!!!

nemko
14. feb 2011

@petkaaadamko prosim ta nemas zaco 😀 som rada, ze som pomohla

atap
14. feb 2011

ahojte babenky, aj ja som zaľúbená do tohto kočíka - chcem ho v béžovej farbe, alebo pred rokom som ho videla v predajni predeti taky kvetovaný, tiež úžasný.... Škoda ja si ho takto skoro kupovať nebudem, aj ked je v tej kike o 300 eur lacnejší.... Nechcem nič poponáhlat.... Fakt je užasný!! A V RECENZIáCH BABY PíšU žE JE AJ POHODLNý PRE DIEťAťKO AJ PRAKTICKý PRE NáS.

petkaaadamko
14. feb 2011

@nemko no tak volala som do kiky, tak da sa tam vybrat farbu aku chceme, resp.hocijaky potah, aky si vyberieme, lebo je to na mieru🙂, ale cena nie je 699, ale 900☹ fňuk

nemko
14. feb 2011

@petkaaadamko vcera tam mali vystavene dva a mali tam 699 Eur, este sa nas predavacka pytala ci chceme aby nam ho ukazala, ze co a ako

nemko
14. feb 2011

@petkaaadamko teraz som tam volala akcia plati za 699 maju
http://www.stokke.com/en-sk/stroller/xplory-gal...
http://www.stokke.com/en-sk/stroller/xplory-gal...
uz len tieto dva, mali este tento
http://www.stokke.com/en-sk/stroller/xplory-gal...

Musela som tam zavolat aby som tu nevyzerala ako "debil" 😀

petkaaadamko
14. feb 2011

nie, nevyzeras ako debil, aj ja som teraz volala, dnes uz dva krat 😀 a na druhy krat mi potvrdila cenu 699,ale ze to z vystavy...a ten purple fialovy maju asi v tej vyssej cene...no strasne zle sa s nimi komunikuje☹

nemko
14. feb 2011

@petkaaadamko no su tam dost zvlastne tety predavacky 😀 😀

erov
14. feb 2011

ahojte,aj ja som tam volala a vraj maju uz len zeleny a modry a este jeden zeleny na sklade,ale ten je o 100e drahsi.my sme chceli ten fialovy a ten zial nemaju ☹

stakat
14. feb 2011

@janka2110 Ahoj, môžem ťa poprosiť o rozmery hlbokej vaničky dl.,š., hl. Ďakujeeem

janka2110
14. feb 2011

@stakat ahoj.
Ja mam iba sportovu verziu
kedze dcerka mala uz 9 mesiacov ked sme
ho kupovali 🙂
Ale babenky ktore maju aj vanicku ti urcite napisu miery.

lia
14. feb 2011

ahojte,
ak by mal niekto zaujem o Stokke cream minuly model,pouzivany velmi malo,pretoze mame dva,ozvite sa do ip.nemam tu este inzerat,lebo nestiham a mam ho u mamy,takze ho musim pofotit.mam k nemu uplne komplet vybavenie,fusaky ,aj dekovy fusak,no proste vsetko 🙂
je krasny,ale my dva nevyuzijeme

lia
14. feb 2011

uz je v bazare, original foto dodam behom par dni

petkaaadamko
14. feb 2011

@lia ahoj, ahoj! ja ho chceeeem, za kolko🙂)))?!

lia
14. feb 2011

@petkaaadamko zlataaaa,este si ho ani nevidela 🙂
mam ho v albume,skusim pozriet dalsie foto v pc

mirkadena
14. feb 2011

@petkaaadamko ahoj, prepáč, že odpisujem až teraz, bola som v pôrodnici, kočiarik na tej stránke sa dá kúpiť ako complete, po častiach, to Ti neviem povedať. pekný deň

petkaaadamko
14. feb 2011

@mirkadena tak v porodnici🙂? tak uz vas je doma viac?! no gratulujeme teda....a ktoze k nam pribudol🙂, ak sa mozeme opytat....

lia
15. feb 2011

@petkaaadamko fotky su v mojom bazare,papa 🙂

tonko_babymarket
17. feb 2011

Najnovšia informácia od Stokke - Limitovaná edícia na tento rok 😉 ....