Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

milankovazuzana
15. mar 2012

@mycats to nič neznamená, tá osôbka pred Vami ju kúpiť nemusí... a čo to je za značku?Tie rozmery niesú najmenšie, tak myslím, že v pohode 🙂
Ja si tepláky nahodím, keď chodievam s malým do materského centa, ale tiež sa snažím sa načančať do mesta, ikeď to naše mesto je taká vaščia dedina 😀 No ve´d ja si nemôžem vo svojom veku dovoliť vyzerať zle, to akú by mal môj malý syn i ten velký reklamu? 😀

milankovazuzana
15. mar 2012

@mycats bude, idem ho objednať !No musíme ho mať 😀

mycats
15. mar 2012

@milankovazuzana je to pumicka, taka sportovejsia. ale je aj aj, podla mna aj elegantna 😀 tak uvidime 🙂
ved aj ja na ihrisko nechodim na podpatkoch, ale zase do nakupneho centra nepojdem ako do jednoty 😀 😀 a dalsia vec, ze na co potom skladujem tie vsetky cece vecicky???!!! ked ich teraz nenosim, len obcas 😀
😀 😀 😀 za aku by mal syn reklamu!!!! no a to je druha vec, ze maleho nafesakujem od hlavy po paty a ja pojdem v teplakoch 🙂 🙂

mycats
15. mar 2012

@milankovazuzana je super. inak uz sa predavaju posledne kusy, takze treba rychlo nakupovat. to su v podstate vypredaje skladovych zasob 🙂 ono tam je len iny typ zipsu, takze bud sa vymeni zipsik alebo sa ten zips obide. ja som ten set milovala!!! tak snad sa dozijem lentilkoveho.

mycats
15. mar 2012

@milankovazuzana kabelka je volna 😀 😀 😀 az mi slinky tecu. uz nech je doma!!!!

milankovazuzana
15. mar 2012

@mycats áno, videla som, že ho riadne ponížili, no nejak to musím vymyslieť s tou strieškou, veď na niečo prídem... 😀
Ja som rada, že sa do všetkého pomestím po pôrode, to ma teší najviac, 😀

mycats
15. mar 2012

@milankovazuzana urcite!! treba len najst sikovneho krajcira. 😀 😀
ja som si tiez myslela, ze to uz v zivote nedam dole ked som pred porodom mala +16kg.
a do roka som bola o 3kg tensia ako pred porodom 😀 😀
aj ked mam o nejaky ten rocik menej, tak som velmi rada, ze som spat na svojej velkosti.
prve co ma napadlo, ze co budem pre boha nosit!!??? a co s tymi vsetkymi vecami co su v skrini 😀 😀

milankovazuzana
15. mar 2012

@mycats mám takú pani krajčírku šikovnú, pôjdem sa za ňou poradiť.Ja som teraz pribrala 8kg, tak som bola rada.No bruško trošku je, no ale už to neriešim, hlavne, že ho nemám popraskané 😀
Ináč to je hrozné s tým kitom lentilkáčom, tie nové veci kým prídu na SK, to je celá večnosť ☹
Ja som bola -2kg do 3 týždňov po pôrode, ale u mňa to boli bohužiaľ nervy, lebo sme mali s malým veľké problémy a tak to šlo dolu.Teraz mám asi + 2kg 😀 😀 😀
Ozaj Majka, môžem Vám tykať?Aby sme tu neboli také oficiálne 🙂

mycats
15. mar 2012

@milankovazuzana 😀 😀 jasne, v pohodicke. mozeme si tykat 🙂 🙂
tak ja si zatial davam so setom na cas, zachvat ma uz presiel. zachvat ma chytil ked som ho uvidela 😀 😀
teraz to uz pocka 😀
snad ho aj vyuzijem. maly zacina vymyslat, ze ideme peso.
to je strasne s nim niekam ist. normalne mam jednotu cca 10minut a s nim idem hodinu 😝 😝 😝
este cestu tam nejako zvladnem s tymi milion prestavkami, ale cestu spat som uz nervozna 😀 😀

milankovazuzana
15. mar 2012

@mycats Ale čo on musí po tej ceste všetko objaviť 😀 Náš malý sa zatiaľ vozí rád a von sa veľmi nepýta, dnes si aj hodinku v kočiariku pospinkal.
No ja to vidím Majka tak, že si budeš musieť zaobstarať časom ešte jedno bábo 🙂
Kuuurnik, ja pred 20. rokmi som mala zánovný kočiarik Stegner, taký vysoký, koženkový, tmavomodrý, vtedy sa dal kúpiť iba v tuzexe, to som bola frajerka.Kúpila som ho od jednej pani ani teraz by som sa ním nehanbila výjsť von, keby mi ho nezničili susedia, ten som milovala.

mycats
16. mar 2012

@milankovazuzana ved ja to plne chapem tie jeho hodinove prechadzky. len kym to objavoval z kocika, tak to slo rychlejsie 😀 😀 a zo stokke ma super vyhlad 😀
druhe babo zatial nie je na plane 🙂
😀 😀 jaj, kde su tie casy, ze tuzex. to som ja bola este deco 😀 😀

milankovazuzana
16. mar 2012

@mycats krásny slniečkový deň, Maji, no tak to si oveľa prišla, že si bola ešte malá 😀 😀 😀 To bol adrenalín, či zoženieš bony a či si kúpiš vysnívané rifličky 😀 😀 😀

hajanka
16. mar 2012

@fatia moze to byt aj tym ockovanim ☹

mycats
16. mar 2012

@milankovazuzana 😀 😀 😀 😀 aj dnes mame adrenalin. 15 zaujemcov na MMB 😀 😀 😀

milankovazuzana
16. mar 2012

@mycats 😀 😀 😀 no pekneeee

milankovazuzana
16. mar 2012

@mycats Maji, čo kabelečka??? Posielam foto dečky už naživo na našom miláčikovi 😀

mycats
16. mar 2012

@milankovazuzana 😀 😀 😀 cakam kym pridu udaje k platbe, pracuje sa na tom 😀 😀
a ze aky fesacik!!! tiez mas pre chlapca cerveny. ja mam ten tmavy, dark navy a som velmi rada, ze som sa nechala ukecat a nekupila beige 😀 😀 😀 maly je v nom uplne uzasnyyyyy!!! dnes sme uz boli vonku bez fusacika a uplne som nadsena, ze aj to moje blondate babo v nom svieti 😀 😀

milankovazuzana
16. mar 2012

@mycats Áno, dark navy je pekný a priam stvorený pre lentilkáčik 😀 😀 😀 Beige je tiež pekné, ale asi háklivé na špinky.Podľa mňa sú tieto 2 farbičky univerzálne a aj navzájom dobre kombinovateľné.
Tak vidíš, byť niekedy dvojkou sa oplatí 😀 😀 😀 , kabelečka Ti bola súdená 🙂 .
U nás bolo pekne, ale ešte sa fusačik.
Včera ma v meste zastavila taká babka, chytila ma za ruku a som myslela. že je prišlo zle.Možno aj hej, lebo mi povedala, taký kočík som ešte nevidela, prepánajána.Musela som stáť a babenka obzerala.Neviem, či sa jej páčil, alebo nie, ale nemohla sa od nás odtrhnúť 😀 😀 😀 No zlatá bola. 🙂

mycats
16. mar 2012

@milankovazuzana 😀 😀 😀 to ja mam kamosku, co stale riesi aky mam kocik a ked ma videla s tymto najnovsim, tak skoro odpadla 😀 😀 😀
ludia tak bezne reaguju na stokke. ved aj je vynimocny 😀 😀
no a tie starsie generacie zvyknute na 4 xxl kolesa musia mat dost 😀 😀

milankovazuzana
17. mar 2012

@novamaminka Tak ako si pochodila s reklamáciou?

fatia
17. mar 2012

@hajanka asi áno. celkovo sa mi zda, že je nervoznejsia. Aj nočný spánok sa o dost zhorsil🙂

novamaminka
17. mar 2012

@milankovazuzana ahoj,no este som nedopadla nijako..lebo to komunikuu sto stokke ze co s tym kocikom..oni mi v predajni povedali,ze nechapu ze to len ja mam take problemy s kocikom..tak uz si vazne myslim,ze mam nejaky chybny kus alebo co..no kazdopadne sa to riesi,tak uvidime..

kilian
17. mar 2012

kocky ,nahodou keby mal niekto zaujem o prebalovaciu tasku vo farbe pink,tak ip...

milankovazuzana
17. mar 2012

@novamaminka Tak to je dobre, moja.No tak to vypadá, že si si kúpila asi kočiarik nevydarený, no stáva sa to.Veď to je super značka, kvalitná, tak dúfam, že sa zachová Stokke na úrovni.Tak, nech to dopadne dobre, hádam ti dajú aj nový ...

patka1987
17. mar 2012

Kocky, je uz nova kolekcia summer kitu??? Ci ta kolekcia dots (modra, ruzova, bezova) je najnovsia alebo z minuleho roku??

novamaminka
17. mar 2012

@milankovazuzana no posledne dve reklamacie,sa vyjadrili ze to je bezna udrzba a mam si kupit silikonovy sprej..takze ja v nejaku vymenu z ich strany z naozaj necakam..a to sa mi trochu aj nepaci,ze maju taky pristup..lebo ten kocik nestal 100e..no kazdopadne,ja ten kocik milujem aj napriek vsetkemu..

milankovazuzana
18. mar 2012

@novamaminka tak teraz by mohli byť grandi a vymeniť Ti ho.Som zvedavá, ako to dopadne.Držím palce.

novamaminka
18. mar 2012

@milankovazuzana no sama som zvedava ako to dopadne,ale tak ja dufam ze aj ked mi ho nevymenia tak mi ho aspon poriadne opravia..ved potom podam hlasenie,ako to dopadlo..ale musim spravit reklamu babymarketu,ze su ulne ze NAJ,NAJ 😉

adahogh
19. mar 2012

Ahoj dievčatá, dnes som pozerala prvý krát Stokke a neviem sa rozhodnúť. Mala som povodne v pláne casualplay S4 titanium reverse, ale ten Stokke mi nedá spať- máte niekto skúsenosť s oboma kočíkmi na porovnanie? Všade sú rozporuplné recenzie...Ďakujem

mikolajova.zuzana
19. mar 2012

@adahogh ja sice nemam skusenost s casualplay - len viem ze je riadne tazky v porovnani so stokke, a nemas o com, stokke je najlepsi :D