Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

milankovazuzana
30. mar 2012

@vevika No fajne 😀

milankovazuzana
30. mar 2012

@lucisa ja sa smejem nad tým Neuveriteľné 😀 😀 😀 ja som mesiac pred pôrodom vážila iba o 6kg viac a neuveriteľné mi to rozhodne nepripadalo. 😀 😀 😀

lenocka23
30. mar 2012

@milankovazuzana nasnezene...?????????? moje nervy... :-/

milankovazuzana
30. mar 2012

@lenocka23 no veru tak, je bielo

janika84
30. mar 2012

ahojte maminy.potrebujem radu. 😉 strasne sa mi zapacil stokke,ale az teraz ked ma maly rok aj osem mesiacov.
myslite ze sa mi zmesti este do toho sportaku?

milankovazuzana
30. mar 2012

@janika84 Ahojky, bez problémov, hoc tak nevypadá, je vačší ako ostatné športiačiky.Len smelo medzi nás, neoľutuješ.Je to láska, veď sama uvidíš, o čom táto značka je 🙂

janika84
30. mar 2012

@milankovazuzana dakujem za odpoved 🙂 no asi teda vyskusam.mam este bugaboo bee a zapp xtra.tak jeden asi bude muset prec-ale ktory? 😀

histlon
30. mar 2012

holky, nechce se mi číst celé lejstro diskuze...jenom otázka? stokke xplory- je tu víc pozitiva, nebo negativa? Rodit mám v srpnu, vleze se mi tam mimino ještě v prosinci s fusakem? Co jsem zaslechla , tak je korbička malá... ☹

milankovazuzana
30. mar 2012

@janika84 BGB si myslím, je veľmi nízky a golfáč zappku budeš mať do auta 🙂

milankovazuzana
30. mar 2012

@histlon určite, neboja sa

vevika
30. mar 2012

@histlon urcite ma oooovela viac pozitiv ako negativ 😉 a vanicka nie je o nic mensia ako u ostatnych kocikov ( ked teda neratam tie velke polske rarohy) 😉 a mne mozes verit, ja uz kocikujem tretie dieta a pred Stokke som kocikov vyskusala celkom dost, ale Stokke je proste najlepsi! 🙂 a este aj najkrajsi 🙂

milankovazuzana
30. mar 2012

@vevika Niet čo dodať, presne.

fatia
30. mar 2012

Deka kúpena, slnecnik tiež...🙂 uz len nech slniecko pekne svieti.

luciag3
30. mar 2012

summer kit je domaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.......ale s takýmto počasím bude ešte asi dlho odložený v skrini ☹

aanetta
30. mar 2012

Baby,niekto sa pytal na zlavy na stokke.V babymarkete maju 20% na winter kity. 🙂

ustrachana
30. mar 2012

baby neviete ci maju v baby markete deky? 😒 alebo kde v ba ich maju na sklade?

aanetta
30. mar 2012

@ustrachana maju,obe 😉

desinka10
30. mar 2012

@ustrachana v brendone mavaju skladom deky

ustrachana
30. mar 2012

@aanetta kde?

aanetta
30. mar 2012

@ustrachana v babymarkete 😉

ustrachana
30. mar 2012

@aanetta jooj dakujem, zajtra idem po nej 🙂

aanetta
30. mar 2012

tu red maju tusim 3 kusy a green je len jedna 🙂 tak neviem po ktorej ides

swanqueen
30. mar 2012

ahojte, kedy uz mozem vymenit carry cot za sportiak? mala bude mat v pondelok 4 mesiace.

finda
1. apr 2012

@swanqueen zalezi od teba, pokial ti mala vyslovene nereve vo vanicke, moja sa jedovala lebo nic nevidela tak by som ju este nechala aspon mesiac vo vanicke. Ked uz das do sportaku, tak mala by si pouzivat tu novorodenecku vlozku

swanqueen
1. apr 2012

@finda no praveze reve!!! a co je ta novorodenecka vlozka? to je specialne na stokke ?

finda
1. apr 2012

@swanqueen tak ju skus dat do sportaku, nechaj ju otocenu k sebe a nechavaj ju stale len v lehu, nedavala by som ju do polohy polosedu, to ona este nemoze. Ta vlozka je sucastou sportaka, take jak vankusik, urcite to mas. V podstate to mas aby ti nelezala v tom korytku, ale bude mat chrbatik na rovnom, len hlavicka bude trochu vyssie. Daj vediet potom ci sa malej pacilo 🙂

swanqueen
1. apr 2012

@finda ahaaa, to ani neviem ze mam. sportiak je odlozeny, tak musim popozerat co tam vsetko je. no do polosedu by som ju urcite nedavala, to je jasne. dakujem krasne za radu 😉 dam vediet

e.l.i.e.n.k.a
1. apr 2012

@luciag3 z akej farby summer kitu sa vytesujes? 😉

ustrachana
1. apr 2012

moj maly ma buduci tyzden 5 mesiacov a v sportovej casti vyzera ako zmoknute kura no uplne ako chuda tak som ho nechala este vo vanicke, sice sa mu v nej nepaci, ale myslim, ze sportova cast si este pocka alebo on na nu 😀

milankovazuzana
1. apr 2012

@ustrachana Rozumne moja robíš.Dieťatko by sa malo dať do športiaku až keď vie samo sedieť bez opory, ja som synčeka vozila v korbičke do 7,5 mesiaca.A veru nič nezmeškal, lekárka vravela, že má krásne držanie chrbátika.