• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

4. marca 2017 
@poleva si ju mala? Podľa mňa jej vôbec nič nechýba :slight_smile: dieťatko je tam dokonca viac chránené ako v inom kočíku :sunglasses:
3. apr 2012 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
da sa dat sportova cast z novsieho modelu na konstrukciu zo starsieho modelu? a nepredava tu nahodou niektora len tu samotnu novsiu sportovu cast? dakujeem :slight_smile:
3. apr 2012 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kalista tak na tejto fotke vyzera super :slight_smile: tu je taky pekny do modra ale na tej vzorke co som videla sa mi zdalo viac do seda.No teraz neviem...sa rozhodujem medzi blue melange a dark navy :unamused:
3. apr 2012 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@poleva a určite si ten kocik mala, ked si to tak super zhodnila...
3. apr 2012 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky z BA....nebola by ste niektora ochotna kupit mi v BA v babymarkete fialovy winter kit, kym ho maju teraz v akcii, ak tam nahodou niektora nepojdete? Korunky by som poslala na ucet. My sme zo Ziliny a zrovna teraz tam nemame cestu :unamused: A cez web ta akcia vraj neplati...teda nie vraj, ale asi urcite, lebo tam maju normalnu cenu 279.
3. apr 2012 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kalista ale ako je chránené,ked navrchu je len deka? alebo mi ničo ušlo?
3. apr 2012 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@poleva to vies co je pod nou? konkretne môj maly ma pod nou kozeny fusak!!! :grinning: :grinning: :grinning: Ach jaj
3. apr 2012 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kalista ale ku kočiaru je niečo? myslím na vrchu
3. apr 2012 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@poleva Samozrejme
3. apr 2012 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kalista preco si to myslis, napis prosim aj dovod. Vobec nic jej nechyba, dokonca je viac chranena ako niektore ine. Vo vnutri ma matrac a co si das hore je len na tebe, ci uz deku, alebo ten kryt, alebo fusak, alebo winter kit..... moznosti je vela :slight_smile:
3. apr 2012 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kalista aha,tak to som nevedela :dizzy_face:
3. apr 2012 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. apr 2012 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Zmeskala som nieco?
3. apr 2012 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte, potrebovala by som poradit... Kedy ste svoje deticky dali z hlbokej vanicky do sportoveho? Moj krpec bude mat za chvilu 4 mesiace a uz teraz ked je hore mi nevydrzi vo vanicke, chce pozerat von... Tak ho vyuzivam len na spanok...
3. apr 2012 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabelle777 ja som to robila tak, ze ked chcela mala spat tak som naklikla hlboku vanicku a ked bola hore a chcela pozerat, tak som dala sportovu cast. takto som to robila asi mesiac (od 5. mes.) a od 6. mes. som ju mala len v sportaku.
3. apr 2012 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabelle777 my sme od 4,5 mesiaca v sportovej casti, ale nasa sa jedovala, lebo ked bola vo vanicke tak nic nevidela. Ved skus ho tam dat a uvidis :slight_smile: Inak ja som tiez HC :grinning:
3. apr 2012 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vevika @finda diky, skusim tu sportovu cast ako sa mu bude pacit, ale az ked sa otepli, zatial to budeme musiet vydrzat v hlbokom :slight_smile:
4. apr 2012 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabelle777 neterka bola od 3,5mes. v sportovej casti Quinny a potom kupili Stokke a sla tiez rovno do sportovej (od 4,5mes.), tiez hlavne kvoli tomu, ze nechela lezat, dvihala sa hore, chcela vsetko vidiet :slight_smile: nechcela vo vanicke ani spat. Stokke ma uplne super sportovu cast pre male babetka, s tou novorodeneckou vlozkou.
4. apr 2012 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Asi budeme predavat potahy purple.Tak ak by mal niekto zaujem..... :slight_smile:
4. apr 2012 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian ja tiez az teraz kukam, ze co sa to tu deje :grinning:
4. apr 2012 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
4. apr 2012 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milankovazuzana no tak poctivo hlasim,ze som dostala nove kolieska a uz sa po mne vsetci nepozeraju,ze co tak vrzgam :grinning: jupiii
5. apr 2012 o 00:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@novamaminka tak super, dobre to vyriešili.Tak nech sa Ti už nič na Stokkáčiku nepokazí :slight_smile:
5. apr 2012 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. apr 2012 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milankovazuzana no ja tiez pevne dufam,ze uz bude drzat stokke pokope..ale mozem povedat,ze iny kocik by som nechcela uz ani za svet..mala som pozicany taky maly golfac a to bolo..mala na vsetko dociahla..vsetko brala zo sebou,vystupovala odtial :grinning:zlaty stokke,vysoky..
@mycats no teraz uz sa smejem aj ja,ale mala si pocut ten super zvuk:grinning:
5. apr 2012 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@novamaminka no Stokke je diagnóza, ale pozitívna :grinning: :grinning: :grinning:
5. apr 2012 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@milankovazuzana no to ano,ja som tak rada ze sme sa nakoniec rozhodli pre stokke..absolutne neutujem... :slight_smile:
5. apr 2012 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@novamaminka ja som tiez mala pozicany golfac a pan Boh zaplat, ze ho bolo kam vratit. mne na na starsom stokkim rovno zlomilo, tiez vydavalo take vesele zvuky :frowning2:
presne, zlaty stokke!!! :grinning:
5. apr 2012 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mycats no presne si to s tym golfacom vystihla,radsej budem stokke skladat a rozkladat este tri roky nez golfac:grinning:
5. apr 2012 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte, chcela by som sa Vas spytat, ake podlozky do sportovej casti pouzivate ...nejaka by sa nam zisla, ale neviem ktoru. Vdaka za info
5. apr 2012 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok