• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

30. marca 2017 
@boska79 ja som na str.62 hodila fotky ako vyzera s lodgerom ale vacsie dieta uz musi byt otocene opacne lebo by zavadzala ta tyc medzi nohami :slight_smile:
7. apr 2012 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@boska79 aj ja mam lodger, fotecky mam v albume :slight_smile:
7. apr 2012 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mycats mne sa paci, co tam maju ten akoby z vlcej kozusiny..cez 160€ tusim...ja nad nim rozmyslala..ze ooo, aky drahy...a ze ci ho potrebujem...a pozerala na UK strankach, a tam kocik pre psov, dvaja mopsikovia v kociku a ten moj "drahy" fusacik....ze diiiiiiiiiiiiik. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ale kazdy jeden je pekny... aj su super vypracovane :dizzy_face:
7. apr 2012 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@boska79 hod linku nech sa pokocham, lebo tak si ma nablaznilaaaa :grinning: :grinning: :grinning: len ja mam doma 2 rocneho nezbednika a 3 fusaky :slight_smile: mm porazi ked uvidi novy :grinning: :grinning:
kociky pre psikov som uz aj ja videla :grinning: len mi to pride srandovneee :grinning:
vidis, niektore psy sa maju lepsie ako slovenske deti :grinning:
7. apr 2012 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@boska79 juuuuj, no uzasne vyzera :grinning: :grinning: skus babymarket, mozno by vedeli urobit objednavku ked ich predavaju :grinning: uz som bola spehovat tie hviezdickoveeee :grinning: :grinning:
pre dievcatko bude suprovyyyy!!!
8. apr 2012 o 00:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats tak napodiv babymarket ich ponuka... 190€...fuuuuuuuuuuu...nato sa musim vyspat...
8. apr 2012 o 00:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats jaaaj ten hviezdickovy je kraaasny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ten by sa mi zisiel :slight_smile:
8. apr 2012 o 00:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mycats inak normalne mi je za stokkacikom luto, dnes sme boli s mm v avione a tam siel oproti nam fialovy aj so zimnym setom, aj sme sa za nim otocili a povzdychli si :pensive: . Ale na leto bude plusko hadam stacit :sweat_smile:
8. apr 2012 o 00:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mycats Maji, od jedného Ťa potom odbremením :grinning: :grinning: :grinning:
8. apr 2012 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@boska79 :grinning: :grinning: :grinning: tak za star musi byt aj cena star
8. apr 2012 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jessicax :grinning: :grinning: ja uz tiez slintaaaam, ze by sa zisiel aj ako podlozka :grinning:
8. apr 2012 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jessicax :grinning: :grinning: :grinning: bee all in black sa mne strasne paciiiii. ale ja by som si nechala vzdy aj stokke. na jesen si ho musis kupit znovu :grinning: :grinning: tento hviezdickovyyyy fusacik by na nom ziaril :slight_smile:
8. apr 2012 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milankovazuzana :grinning: :grinning: ten si este nechavam zatial. skor som dnes rano skaredo pozrela na lodger :grinning: :grinning: s otazkou, ze ci nehlada novy domov, ze mam nieco ziarivejsie :grinning: :grinning: :grinning: tak sa rychlo skryl do skatule :grinning:
8. apr 2012 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mycats jááááj, ty si podarená Majuška :grinning:
8. apr 2012 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
8. apr 2012 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boska79 no, mne mamina prechodny fusacik usila, nakolko mala mi v kociku dost casu prespi, takze ju mam tvarickou k sebe. Chcela som sem dat aj fotku, ale nejako mi to nejde :unamused:
8. apr 2012 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vevika skúšaj moja, sme zvedavééé :slight_smile:
8. apr 2012 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
toť môj fusačik :slight_smile: ešte ho nafotím aj samostatne a dám foto...
8. apr 2012 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mycats kde maju tie hviezdickove?Aj ja chcem.......... @jessicax
8. apr 2012 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian da sa objednat priamo z buggysnugle.com
8. apr 2012 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kilian ja som ho nasla v babymarkete, alebo aladin-kociky.sk :slight_smile: tusim. ale nasla som len cerveny, ten tmavy som nasla len cez google, ale isto ho niekde maju. ja asi vezmem ten cerveny :grinning:
http://www.babymarket.sk/sk/1844-1-1/fusaky
8. apr 2012 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats @boska79 Dakujem<3
8. apr 2012 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kilian potom aj fotecku poprosime :grinning: moj lodger ma na maleeee :grinning: :grinning:
8. apr 2012 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mycats :grinning: :grinning: :grinning: to ja si dokola musim opakovat...staci mi jeden buggysnuggle, viacej netreba zatial... :sweat_smile: moc to nepomaha.. ale tak snaha sa ceni.
8. apr 2012 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@boska79 :grinning: :grinning: ved ja by som si tiez mohla povedat, ze jeden fusak staciii. ale nejako to nepomaaaha :grinning:
8. apr 2012 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mycats aby, to čo to tu zase vymýšľate? ? ? :grinning: :grinning: :grinning: Už ja ja pozerám Lodger... :grinning:
8. apr 2012 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mycats no mne sa páči ten psačí, aj farebne k nášmu Stokkáčiku miláčiku :grinning: http://www.babymarket.sk/sk/3772/1973/buggysnuggle-fusak-textured-scottie-dog-charcoal-b
8. apr 2012 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats no moj Problem je,ze medzicasom vlastnim 7 fusakov!!!
Ale tento hviezdickovy by som aj brala.. :wink:
8. apr 2012 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok