• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

10. decembra 2017 
@boska79 ja som ho kupila len tuto zimu, tak ja mam lodgerika uplne noveho. len ho strasne lubim :grinning: :grinning: :grinning: asi ho nechavam :grinning:
9. apr 2012 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mycats aj mne sa ten tmavy paci.uz dlho po nom pokukujem :grinning: ak by si niekde natrafila kde by sa dal kupit,daj mi prosim vediet.Nemozem ho nikde najst :frowning2:
9. apr 2012 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mycats no ten sa aj mne strasne paci,len kde ho zohnat?
9. apr 2012 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babymarket ho nema? Mne sa paci ten lienkovy.. Nieje dievcensky? :/ do modreho stokke kociku bude asi divny, nie?
9. apr 2012 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aanetta oki, ja som ho nasla cez google ked som len tak okukovala, ze aku maju ponuku. budem googlit zajtra a dam vediet. aj tebe @kilian :grinning:
9. apr 2012 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boska79 na bm stranke som ho nenasla. ktory lienkovy?
@mycats ok:wink:
9. apr 2012 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian babymarket ma len cerveny a tusim ten hnedy, ale ja som nasla aj navleky na pasy :grinning: :grinning:
http://www.ebay.co.uk/sch/Footmuffs-Aprons-/116553/i.html?_nkw=buggy+snuggle
9. apr 2012 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mycats tie som aj ja vcera videla..
9. apr 2012 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mycats dakujeeeem :grinning:
9. apr 2012 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats @kilian @boska79 baby myslite, ze chlapec by mohol mat tento zebrovy http://www.babymarket.sk/sk/3766/1844/buggysnuggle-fusak-textured-giraffe-bsn181 ? A tento by sa mi pacil na zimu http://www.stylove-miminko.cz/katalog/fusak-cheetah/ ale je v nom odfotene dievcatko tak neviem ci je aj pre chlapca :sunglasses:
9. apr 2012 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jessicax jasan, jasan!! urcite moze byt :grinning: :grinning: :grinning: to len ja nemozem zit bez hviezdiciek :grinning:
9. apr 2012 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jessicax, @kilian @boska79 http://www.buggysnuggle.com/shop/sale/BS123_sale-buggysnuggle-original-buggysnuggle-Black-Stars-Fur.aspx neviem ci ja som brzda, ale to vyzera, ze sa to tam da aj kupit, len nevidim tlacitko, kde to svicnut do kosika :grinning:
9. apr 2012 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jessicax no ten elodie details skor pre :grinning: dievca podla mna.
9. apr 2012 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats mne sa paci aj ten hviezdickovy ale tusim su niektore tensie na prechod a niektore tie drahsie su take hrube a ten hviezdickovy je hrubsi, nie?
9. apr 2012 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mycats to tlacitko som aj ja vcera hladala:wink:
9. apr 2012 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jessicax ja som ani nevedela, ale @bebel mi to vysvetlila.. ja som si to neuvedomila, ale ked som chlapca zbadala na obrazku v leopardovom, tak mi to zaplo uplne jasne, ze to je pre teplych chlapcov.. :sweat_smile:
9. apr 2012 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jessicax ha, keby som ja vedela. ja som to pochopila tak, ze tie lacnejsie su tie flisove a tie drahsie su tie taka chlpatucke :grinning: :grinning:
9. apr 2012 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats pisu ze nieje dostupny
9. apr 2012 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kilian :angry: :angry: kde je??? myslis, ze po registracii sa tam ukaze alebo si sedim na kabliku
9. apr 2012 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boska79 aha, no laskavo som necitala :grinning: :grinning: :grinning: ako vzdy, ja najprv kupim a potom citam
9. apr 2012 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kilian ved aj mne sa zda skor babsky :frowning2:
9. apr 2012 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats @jessicax niektore su aj letne...
9. apr 2012 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boska79 teraz ked som precitala, tak vidim, ze nie je dostupnyyy :( @kilian - nie je dostupnyyy :frowning2:
9. apr 2012 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jessicax zirafovy myslis? ten je pre chlapca super.. mam ho v aviu,len nieje taky hruby ako su tie "fur" co pisu...

A CO TEN LIENKOVY? je pre babu? ci aj pre chlapca? a ide vobec do tmavomodreho kocika? :confused: moc mi to nereze...
9. apr 2012 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian @jessicax - tak som to aj ja pochopila, ja chcem nieco na teraz, napr. na vcerajsok - dnesok, miesto deky
Vypukla buggysnuggle mania:grinning:
Dnes som musela aj ja dat do kocika ten moj buggysnuggle....
9. apr 2012 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@kilian a ten zirafkovy je aky? Jarny alebo letny?
no do dark navy toho moc nemaju teda..... akurat tak modry pasik... aj to je tensi... ten z ebay je do hneda to uz vobec nie, ten vlci...
9. apr 2012 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok