Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

mycats
9. apr 2012

@boska79 ja som ho kupila len tuto zimu, tak ja mam lodgerika uplne noveho. len ho strasne lubim 😀 😀 😀 asi ho nechavam 😀

aanetta
9. apr 2012

@mycats aj mne sa ten tmavy paci.uz dlho po nom pokukujem 😀 ak by si niekde natrafila kde by sa dal kupit,daj mi prosim vediet.Nemozem ho nikde najst ☹

kilian
9. apr 2012

@mycats no ten sa aj mne strasne paci,len kde ho zohnat?

boska79
9. apr 2012

Babymarket ho nema? Mne sa paci ten lienkovy.. Nieje dievcensky? :/ do modreho stokke kociku bude asi divny, nie?

mycats
9. apr 2012

@aanetta oki, ja som ho nasla cez google ked som len tak okukovala, ze aku maju ponuku. budem googlit zajtra a dam vediet. aj tebe @kilian 😀

kilian
9. apr 2012

@boska79 na bm stranke som ho nenasla. ktory lienkovy?
@mycats ok😉

mycats
9. apr 2012

@kilian babymarket ma len cerveny a tusim ten hnedy, ale ja som nasla aj navleky na pasy 😀 😀
http://www.ebay.co.uk/sch/Footmuffs-Aprons-/116...

kilian
9. apr 2012

@mycats tie som aj ja vcera videla..

aanetta
9. apr 2012

@mycats dakujeeeem 😀

jessicax
9. apr 2012

@mycats @kilian @boska79 baby myslite, ze chlapec by mohol mat tento zebrovy http://www.babymarket.sk/sk/3766/1844/buggysnug... ? A tento by sa mi pacil na zimu http://www.stylove-miminko.cz/katalog/fusak-che... ale je v nom odfotene dievcatko tak neviem ci je aj pre chlapca 😎

mycats
9. apr 2012

@jessicax jasan, jasan!! urcite moze byt 😀 😀 😀 to len ja nemozem zit bez hviezdiciek 😀

mycats
9. apr 2012

@jessicax, @kilian @boska79 http://www.buggysnuggle.com/shop/sale/BS123_sal... neviem ci ja som brzda, ale to vyzera, ze sa to tam da aj kupit, len nevidim tlacitko, kde to svicnut do kosika 😀

kilian
9. apr 2012

@jessicax no ten elodie details skor pre 😀 dievca podla mna.

jessicax
9. apr 2012

@mycats mne sa paci aj ten hviezdickovy ale tusim su niektore tensie na prechod a niektore tie drahsie su take hrube a ten hviezdickovy je hrubsi, nie?

kilian
9. apr 2012

@mycats to tlacitko som aj ja vcera hladala😉

boska79
9. apr 2012

@jessicax ja som ani nevedela, ale @bebel mi to vysvetlila.. ja som si to neuvedomila, ale ked som chlapca zbadala na obrazku v leopardovom, tak mi to zaplo uplne jasne, ze to je pre teplych chlapcov.. 😅

mycats
9. apr 2012

@jessicax ha, keby som ja vedela. ja som to pochopila tak, ze tie lacnejsie su tie flisove a tie drahsie su tie taka chlpatucke 😀 😀

boska79
9. apr 2012

@mycats pisu ze nieje dostupny

mycats
9. apr 2012

@kilian 😠 😠 kde je??? myslis, ze po registracii sa tam ukaze alebo si sedim na kabliku

mycats
9. apr 2012

@boska79 aha, no laskavo som necitala 😀 😀 😀 ako vzdy, ja najprv kupim a potom citam

jessicax
9. apr 2012

@kilian ved aj mne sa zda skor babsky ☹

kilian
9. apr 2012

@mycats @jessicax niektore su aj letne...

mycats
9. apr 2012

@boska79 teraz ked som precitala, tak vidim, ze nie je dostupnyyy :( @kilian - nie je dostupnyyy ☹

boska79
9. apr 2012

@jessicax zirafovy myslis? ten je pre chlapca super.. mam ho v aviu,len nieje taky hruby ako su tie "fur" co pisu...

A CO TEN LIENKOVY? je pre babu? ci aj pre chlapca? a ide vobec do tmavomodreho kocika? 😕 moc mi to nereze...

mycats
9. apr 2012

@kilian @jessicax - tak som to aj ja pochopila, ja chcem nieco na teraz, napr. na vcerajsok - dnesok, miesto deky

kilian
9. apr 2012

Vypukla buggysnuggle mania😀
Dnes som musela aj ja dat do kocika ten moj buggysnuggle....

jessicax
9. apr 2012

@kilian a ten zirafkovy je aky? Jarny alebo letny?

boska79
9. apr 2012

no do dark navy toho moc nemaju teda..... akurat tak modry pasik... aj to je tensi... ten z ebay je do hneda to uz vobec nie, ten vlci...