Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

desinka10
10. apr 2012

@mima01 @mycats @boska79 baby ja by som sa pridala k objednavke s letnym kitom ak by sa dalo. Ak by ste to riesili dajte mi vediet prosim 😵

mimi27712
10. apr 2012

@jessicax
@milankovazuzana
@boska79 Keď mi príde, tak dám foto. Objednala som ju cez Bigbrands.sk, ale už tam nieje tá kampaň a foto na nete neviem nájsť. Bola zo 100e na 20e a k tomu aj dečku za 10e som kúpila. Nieje to síce to, čo som si predstavovala, ale možno kúpim ešte jednu. Inak @boska79 tá tvoja je veľmi pekná, koľko stojí? Mne sa celkom páči ešte aj táto.

milankovazuzana
10. apr 2012

@mimi27712 Kamoška ju má, je riadne veľká. 🙂

milankovazuzana
10. apr 2012

@mycats ááá, Majkina hviezdičková mánia 😀

mycats
10. apr 2012

@desinka10 😀 uvidime ako to nakoniec dopadne 😀

mimi27712
10. apr 2012

@milankovazuzana veď to, že je veľká, ja mám síce rada veľké tašky. Ešte uvidím, vyskúšam tú, čo mám objednanú a keď bude treba objednám túto.

milankovazuzana
10. apr 2012

@mimi27712 aj ta kamoška, vždy ju má plnú, ale ja vždy uvažujem, že čo tam nosí 😀

boska79
10. apr 2012

@mimi27712 140 plus 15€ postovne z malvika.. Este nieje moja.. Musim pockat na prasule...snad pridu zaciatkom maja ako maju..

mima01
10. apr 2012

@desinka10 ja budem urcite objednavat, bud koncom tohto tyzdna, alebo potom buduci, tak sa ozvem a kto budete chciet, dohodneme sa 😉

denda1301
10. apr 2012

Ahojte,možem sa opytať ako ste spokojne s dekou od Stokke? Je kvalitna? My sme kupovali kočik a vtedy som zavahala,ale teraz by som ju brala.Viete mi poradit kde by sa dala kupit za lepšiu cenu.? Dakujem za vaše odpovede.

mimi27712
10. apr 2012

@boska79 fúha to je dosť.

boska79
10. apr 2012

@mimi27712 ved to... ale aj tak potrebujem neaku novu tasku, takze nech to nevyzera ako baby taska a je to baby taska..to take potrebujem.. . nemam rada na nieco cakat.. ale nic ine mi nezostava pre pokoj v rodine .. trosillilinku rozmyslam, ci ju fakt potrebujem... ale potom si spomeniem na poslednu hadku doma... a veru potrebujem!

mycats
10. apr 2012

@boska79 😀 😀

mycats
10. apr 2012

@denda1301 ja sice deku nemam, ale baby tu ju vzdy odporucali 😀 😀 kupit sa da v babymarkete, brendone alebo lacnejsia je v kike, ale na objednavku. skus sa spytat @hajanka, jej neterka ma tu fialkovu 😀 😀

desinka10
10. apr 2012

@denda1301 deka je uuplne ze super! ja som tiez najprv vahala ale teraz nelutujem. perfektne sa hodi farebne asi k vsetkym kocikom, je super prijemna a ma tie cvocky co je super ze ti nepadne. a kvalita ta je jednoducho STOKKE!

denda1301
10. apr 2012

@mycats no ved ja tiez chcem k fialovemu kociku,tak musim asi len na nete popozerat.dakujem
@desinka10 dakujem určite ju dokupim kym sa mala narodi.Kupila som hačkovanu fialovu vyzerala super presne ku kociku,ale je to iny odtien a nehodi sa mi 😠 tak kupim original

mycats
11. apr 2012

Baby!!! A kto vzal ten hviezdickovy fusacik z bazarika??? Uz ho tam nevidim 😀 😀

kilian
11. apr 2012

@mycats ja som Bola druha zaujemkyna 😉 .a je moj... 😀 ked sa mi nebude hodit do camu a bee,tak posuvam.... 😉

boska79
11. apr 2012

@kilian super. 😵 😵

hajanka
11. apr 2012

@denda1301 ahoj, deka na kocik je uplne suprova, 100% bavna, takze sa nezmoli, je vsak tak na volnejsie pletena, takze v chladnejsom pocasi pod nu treba dat este jednu decku (aspon my tak davame). Inak je naozja super aj to, ze sa da pricvaknut ku kociku a nepada dole.

mycats
11. apr 2012

@kilian tak prvy zaujemca si teda kupi zirafkovy 🙂 kedze je predavajuca taka mila osoba

denda1301
11. apr 2012

@hajanka dakujem za odpoved.Už som z kočika a jeho doplnkov cela paf a ešte nie je ani mala na svete už by som chcela mať doma všetko aj winter kit 🙂 hadam sa dcerke bude v ňom dobre vozit.Inač u nas kočik vybral tatino bol aj on z neho uneseny aj s fialovej farby 😀

kilian
11. apr 2012

@mycats no to je Fakt zaujimave,ze Ho predala druhemu v poradi....

e.l.i.e.n.k.a
11. apr 2012

desinka10 @mima01 @mycats @boska79 kolko vychadza summer kit? ak budete objednavat.

mycats
11. apr 2012

@e.l.i.e.n.k.a v nemeckom e-shope je to 139eur 😀

milankovazuzana
11. apr 2012

@kilian tak keď Ti dorazí, sprostredkuj nám svoje dojmy z fusačika 🙂

boska79
11. apr 2012

@e.l.i.e.n.k.a hej, 139 plus postovne.. neake symbolicke, cim vas bude viacej, tym lepsie to vyjde. ja do toho nejdem, objednavam tu. mne sa bude hodit, ked bude az v maji. prasule su na ceste estelen...

e.l.i.e.n.k.a
11. apr 2012

@mycats 😀 😀 😀
@boska79 v babymarkete je to 169,- uz ho mam v kosiku, ak bude postovne 10,-, tak zostane na kavu 😀 uvidim, ako sa dame dokopy..

e.l.i.e.n.k.a
11. apr 2012

@mycats ale rozmyslam, ci ho vobec potrebujem, kedze teraz pouzivame vcelicku..stokke ma teraz dovolenku 😀 co mi je luto ☹ nechcem, aby isiel do dochodku 😀
do bee beriem zirafkovy, mam k nemu aj tasku..este rozmyslam, ci ozivim aj stokke peknym fusacikom 😉

mycats
11. apr 2012

@e.l.i.e.n.k.a babymarket ma nad 100e postovne v cene, tusim 🙂 ci nie???
budes striedat kociky 😀 😀 😀 preto som ja nechala len jeden, aby som nemusela riesit s ktorym sa ide von 😀