Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

mycats
12. apr 2012

@marcela91 haaa, no ja tam vozim 2 rocneho syna a este rok ho tam vozit budem a som straaasne rada, ze niekto taky uuuuzasny kocik vymyslel, uplne ako pre mna na mieru!!! a dakujem Bohu!!! ze som vsetky tie super kociky pred nim mala komu predat a zbavila sa ich!!!

kalifa28
12. apr 2012

🙂

vbrnka
12. apr 2012

@kilian dakujem 🙂
som vedela ze niekto mal obidva🙂 teraz uz len vyriesit ktorý sa mi paci viac 🙂

kilian
12. apr 2012

@vrbnka mne osobne sa pacia tie gulickove vo vnutri. 😉

vbrnka
12. apr 2012

@kilian ten mám doma, len menim sedacku za novsiu tak som rozmyslala či predat aj nozickovy ale asi ho este necham 🙂

hajanka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marcela91
12. apr 2012

@hajanka mila hajanka, ozaj by bolo ubohe zaviediet niekomu kocik , nemyslis? navyse ked ma na predajni neoslovil , hoc je imidzovo zaujimavy,/ iny ako sme zvyknuti/, preto som kupila iny, co nelutujem, na trhu je vela kocikov, kazdy si vyberie ten svoj, aky mu vyhovuje, nehovorim, kazdy kocik ma svoje plusy aj minusy, aj moj, aj Stoke, dokonalost neexistuje, nehovorim, pisala si, ze nemam pravo hodnoti kocik, ktory nevlastnim, tak vaz prosim slova a nehodnot cloveka, ktoreho tiez nepoznas a zavist a provokacia za tym nebola, akurat ma nahnevalo, ze clovek, ktory si kocik vyskusal v predajni a nemal zaujem o kupu, nema pravo napisat kritiku.... Uz nemam co dodat, snad ti len popriat pekny den a vela stastnych kilometrov s kocikom, s ktorym si spokojna 🙂

mycats
12. apr 2012

Nedokazem pochopit na co sem niekto pride povedat, ze sa mu ten kocik nepaci. kolko x modelov kocikov sa mne nepaci a neriesim to 😀 😀 😀

hajanka
12. apr 2012

@marcela91 ved prave, je to naozaj ubohe, teba vobec nehodnotim, hodnotim sposob akym sa tu prezentujes

mycats
12. apr 2012

@vbrnka oba tie fusaciky su super, v podstate je to jedno aky clovek ma. ja by som ten gulickovy nepredavala, v podstate si kupis to iste len nove 🙂 🙂

vbrnka
12. apr 2012

@mycats 🙂
ved to som asi potrebovala pocut, ze moc spekulujem 🙂

duplicka
12. apr 2012

@mycats
@hajanka ze kolko toho dnes pribudlo 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀

ja som prave suchla do kociarika 3,5rocneho a v pohode vosiel ma 100cm 😉 😉

milankovazuzana
12. apr 2012

Babule, poďme si robiť radosť, kašlime na také príspevky, človeka to oberá o energiu, no nie?A ja som si aj hneď urobila, objednala som si na ten hrozne malý kočík 😀 😀 😀 tie háčiky Okiedog a aj malú taštičku na rúšku-trebárs na okukiarky ááách, tešííím sa 🙂 Maji, poznáš ten pocit, však? 😀
http://www.funbaby.cz/baby-okiedog-kapsa-joey-r...

No Stokkáčik bude už takmer vyšperkovaný 😀

milankovazuzana
12. apr 2012

@vbrnka @mycats ná len špekuluj, ale oba sú pekné, tie guličky sú tam také milé, Majka by tam najradšej mala hviezdičky 😀

marcela91
12. apr 2012

@hajanka podobne aj ja teba...

mycats
12. apr 2012

@duplicka 😀 😀 no ved ja tiez planujem kocikovat este minimalne rok, ja neviem kde na to niekto prisiel, ze do toho kocika uz nevojde rocne dieta.

mycats
12. apr 2012

@milankovazuzana inak HMko robi hviezdickovy, teda z vnutra 🙂 keby bol z vonku, tak ho hned kupim 😀

vbrnka
12. apr 2012

@milankovazuzana
ja budem mat teraz dospekulovane kým nepredam starsie časti ani nepomyslim na nieco nové 🙂))

mycats
12. apr 2012

@milankovazuzana jaaj, co ja vsetko by som na neho vedela nakupit, len kartu od geisena by som musela pozicat 😀

duplicka
12. apr 2012

@mycats ved prave, ze vojde a nie nevojde 😀 😀 😀 😀 😀 😀 na 100cm podla mna parada aj strieska mu nelezala na hlave,ale mal priestor

priestorovo je 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

milankovazuzana
12. apr 2012

@mycats 😀 😀 😀

mycats
12. apr 2012

@duplicka 😀 😀 moj maly ma dva roky a minimalne 10cm tam ma rezervu, ak nie viac a to este sa daju predlzit nozicky, takze ja nemam ziadny problem. ale uz sa ma na to par ludi pytalo, ze ako mi vojde maly do takeho maleho kocika 😀 😀 😀

duplicka
12. apr 2012

baby a skusali ste dat prec tu prednu tasku, odobrat opierku noh a znizit sedacku,ze ma nozky na tom vyznacenom?

hajanka
12. apr 2012

@milankovazuzana nam by sa uz dost dlho zisiel drziak na flasku

vbrnka
12. apr 2012

@hajanka
presne ten aj nám chyba 🙂

milankovazuzana
12. apr 2012

@hajanka
@vbrnka no ten už máme, ale je to dobrá vec, ja tam okrem pohára nastrkám rukavice, čiapočku 😀

mycats
12. apr 2012

@hajanka @vbrnka
je to super vec, takze treba kupit. moj maly si uz sam dociahne na flasku a napije sa 😀 😀

linda78
12. apr 2012

Sledujem tuto diskusiu aj ja, som rada, ze som na nu natrafila, rozhodla som sa kocik kupit 🙂 ,dufam , ze sa nesklamem a zaujimaju ma tiez pozitivne aj negativne hodnotenia na tento model, moc som nepochopila dnes tu divnu diskusiu po tom, co tu niekto napisal negativne hodnotenie na tento kocik, aj ked len po odskusani v obchode ci kde...Treba akceptovat, ze nie kazdemu tento kocik vyhovuje, mne napriklad ano, aspon dufam, ze bude, ale rada si precitam aj klady aj zapory od kazdeho, kto ma skusenost a nie sa tu urazat navzajom, ked niekto nezdiela rovnaky nazor ako vacsina, smutne...

adgam
12. apr 2012

@hajanka
@vbrnka držiačik máme aj my a určite odporúčam, aj keď náš stokkáčik už dlho stoji opustený, malá chce všade chodiť pešo 😝

hajanka
12. apr 2012

@linda78 samozrejme, je vsak dolezite upozornit na to, ze z jedneho okuknutia/odskusania v obchode nemozes vyhodnotit klady a zapory a samotneho kocika, tie dokazes ocenit (resp. prist na tie zapory) az po nejakom case pouzivania.
Preto sme takto pristupili aj (ak mozem povedat za ostatne dievcata) k hodnoteniu tej mamicky, myslim, ze ovela cennejsie rady ohladom funkcnosti ti daju mamicky, ktore ho uz maju "odchodeny" (maju vychytane muchy) a prave kvoli tomu vedia skutocne podat spravne informacie, ohladom kladov, ale aj zaporov.