Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

mycats
17. apr 2012

@milankovazuzana ja som uz z toho na nervy 😝 😝

milankovazuzana
17. apr 2012

@mycats to už asi všetci ☹

desinka10
17. apr 2012

Baby co ste zhanali deku tak v predeti pri ikei maju jednu tu so zelenym pasikom

desinka10
17. apr 2012

@mycats brendon stale nic?!??!! asi uz objednam inde.
nevies nahodou kto ma kratsie dodacie doby, baby market alebo pre deti?

mycats
17. apr 2012

@desinka10 jj, brendon stale nic 😒 tazko povedat ci ho oni vobec budu mat a kedy, ked ani oni nevedia.
v nemecku sa tvaria, ze ho maju ihned k odberu, ale inak neviem o nikom kto by ho mal priamo k odberu.

laura28
17. apr 2012

@milankovazuzana no ved za taku cenu si kupis novy aj s blokom😲 a v kike budu mat za 4-6tyzdnov za39,90€

pajka7
17. apr 2012

@hajanka ano ja som to riesila...lebo tomu nerozumiem...dnes opät manzel len prstom zotrel a osupala sa farba, ono to v podstate nie je skrabanec, ale ako ked sa olupuje farba (alebo lak na nechty).Akoby ta vrchna vrstva bola zle nanesena.....tak neviem nemoze to byt zle nastriekane?Lebo nie je mozne, aby najviac exponovana cast kocika-teda rucka, bola taka extremne citliva na oter.

boska79
17. apr 2012

tak sa tu oficialne vitam, kocik mame doma... cerveny. pre chlapca. nakoniec... a som s neho vytesenaaa ako leco 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

boska79
17. apr 2012

@laura28 niekto cakat nechce... tak si kupi aj z inzeratu... niekto kiku ma odruky.. a stale je to ok cena. 😉

milankovazuzana
17. apr 2012

@boska79 tak už si vytešená, teším sa s Tebou 🙂

boska79
17. apr 2012

a to skladanie, aj celkove polohovanie kocika, super intuitivne.. clovek hned vie ako co. 😵

pajka7
17. apr 2012

@boska79
@boska79 aj my mame cerveny pre chlapca.... 😉

laura28
17. apr 2012

@boska79 ja mam tiez kiku od ruky, ale s tou ok cenou s tebou nesuhlasim:- )este ked mas knizku od dm tak 10% este dole z tych 39,90€ - to je ok cena🙂

boska79
17. apr 2012

@laura28 39,9 stoji v nemecku v zlave plus 50€ doprava.. vidis, tu mas dve moznosti, najlecnejsie, najdrahsie... a mam sa trepat pre jednu deku do kiky, tak to radsej z inzeratu takto riesim ak by mi vyhovovala farebne.. kto chce kupi, kto nechce nekupi, tak trochu nechapem co riesis...a pozri sa za aku cenu ma ta baba winter kit.. 😉

laura28
17. apr 2012

@boska79 neriesim🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 len konstatujem🙂 ved jasne kto chce, kupi🙂

milankovazuzana
17. apr 2012

@boska79 Kupovala si nový, alebo jazdený?

boska79
17. apr 2012

@milankovazuzana takmer novy 😉

milankovazuzana
17. apr 2012

@boska79 Aj ja mám pre malého tmavočervený, vôbec som farbu neriešila 🙂 A k červenej sa dobre ladí 🙂 a miminko v ňom len tak žiari 🙂 Teda aspoň to moje 😀

e.l.i.e.n.k.a
17. apr 2012

@boska79 naaaadherny, aj ja som chcela povodne cerveny pre chlapca, ale nakoniec bol dark navy, avsak som sa vysantila na doplnkoch, cerveny winter kit, taska aj fusak 🙂 ten fusak je na spapanie 😀 to je buggysnuggle? nech stokke robi radost dalej 🙂

mycats
17. apr 2012

@boska79 😵 😵 😵 krasne mu sedi aj fusacik

boska79
17. apr 2012

dakujem...ano to je buggysnuggle. on je taky ziarivo cerveny, ked ho fotim mobilom tak ide tak viacej do tmava... uz mi ma prist fotak, tak sa pofotime v prirode. zajtra pride muzo zo sluzobky... to bude kukat 😝

boska79
17. apr 2012

@e.l.i.e.n.k.a ja som to tiez tak mala vymyslene...ze modry a potom cerveny kit na zimu.. no je to takto... a na zimu kupim neviem aky... mozno budu aj nove.

a uz tusim skoncila moja kocikova mania... uz nemam co vymyslat... uz som mala vsetko co som chcela... este ked budeme vacsi- tak plusko. a finito.

e.l.i.e.n.k.a
17. apr 2012

@boska79 vam by sa krasne hodil biely kit 🙂 ale snad sa zamyslia a vytvoria nove skvostne modely 😀
my sme uz vacsi a uz mame aj plusko 😉 aj ked plusko nikdy neprekroci tien stokke, tak je plusko taky pohodovy kocik..ja mam buggysnuggle v plusku, zirafkovy 🙂 ale toto nie je zirafkovy, ze?

boska79
17. apr 2012

@e.l.i.e.n.k.a je to zirafa 😉

e.l.i.e.n.k.a
17. apr 2012

@boska79 ja mam taku drobnejsiu potvoru 😀
http://www.babymarket.sk/sk/3766/1844/buggysnug...
ale tvoja by sa mi viacej hodila k taske 😉

boska79
17. apr 2012

@e.l.i.e.n.k.a to Ti asi skresluje...ja mam presne to iste...

e.l.i.e.n.k.a
17. apr 2012

@boska79 vyzera bozsky, skusim ho aj ja do stokke, ale myslim, ze v dar navy nebude nikdy vyzerat tak dobre, ako v red 😉 gratulujem 🙂

klarawerder
18. apr 2012

@desinka10 ahoj, koupila bych bez bocnic...my konkretne mame jednu z www.pinkie.cz a muzeme vrele doporucit,jak designem, tak funkcnosti a tim,jak do Stokkace hezky sedi 😉

klarawerder
18. apr 2012

@lenkakrchova Tak pak hod foto 😉 My mame podlozku bez bocnic (doporucila nam ji pani z pinkie.cz obchodu), tak jsme vzali bez bocnic...Davala jsem sem fotky, tak jestli najdu,tak napisu, na ktere strance se muzes kouknout 😉