Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

desinka10
20. apr 2012

@mycats a kde si nakoniec objednala??

boska79
20. apr 2012

@mycats mne pride zaciatkom maja..skladnik to vraj pomotal,tak aj ked som objednavala prva,budem ho mat neskor.. Nehovorim,ze som tym nadsena,co uz..

boska79
20. apr 2012

@mycats tak potom tesim na Tvoje foto 🙂)) pani bola zlataa, sa mi ospravedlnovala.. tak uz vydrzime. zatial sa tak tesim zo stokkyho, ze mi kit az tak nechyba...

mycats
20. apr 2012

@desinka10 u mna klasicky v babymarkete. chcela som pockat na brendon, ale myslim, ze tam je to este na dlho a ja kocikujem posledny rok, tak nech si ten setik aj uzijem 😀 😀 😀

mycats
20. apr 2012

@boska79 to vazne??? mne toto urobili s kolieskami, skoro ma porazilo. ale tak nakoniec sa to podarilo a kolieska uz behaju 😀 😀

mycats
20. apr 2012

@boska79 😵 😵 😵 napisem ked dorazi. to bol kazdy taky nadseny ked ho mal prve dni 😀 😀 😀
ja som hned bola na testovacej jazde a ked som kupila druhy, tak som do noci kocikovala prazdny po dome 😀 😀 😀 😀 skusala deky, fusaky 😵 😵

milankovazuzana
20. apr 2012

@mycats aj ja 😀

desinka10
20. apr 2012

@mycats lebo ja som volala do BM utorok, som si ho objednavala a povedali ze hned ako nejaky pride tak mi hned volaju, tak zato sa cudujem ze uz ho mas. To telefonicke objednavy su druhoradejsie? 😠 hovorili ze az koncom buduceho tyzdna dojde tovar.

boska79
20. apr 2012

@desinka10 pekne do rady 😀 ja som bola prvaaaa. a platit sme museli zalohu, takze asi tam fakt maju pekny neporiadok v tom.... 😅

boska79
20. apr 2012

ja som ho objednavala este minuly tyzden, niekedy v stredu/stvrtok...

klarawerder
20. apr 2012

@lea1333 😀

mycats
20. apr 2012

@boska79 uz je doma, ukryty u mojej mamy. presmerovala som kuriera 😀 😀 tak buduci tyzden sa ozvem

mycats
20. apr 2012

@boska79 ja som sla cez e-shop. ved mi aj bolo divne, ze to tak rychlo vybavili. som zvedava ci mam doma ten spravny 😀 😀

boska79
20. apr 2012

@mycats aj ja som sla cez eshop, a hned mi poslali podklady k platbe..

boska79
20. apr 2012

a jeden postreh z dnesneho kocikovania... to, co som s cameleonom nepresla- lebo ma mensie predne kolecka ako stokke, tak zo stokke uplne v pohodicke 😵 😵 😵 spokojnaaa som! hned som ho mala kupit!!!!

boska79
20. apr 2012

fakt nechapem, preco predavacky hovoria v obchode, ze je to kocik do obchodov... 😕

milankovazuzana
20. apr 2012

@mycats Maji, ty si iný agent 😀

milankovazuzana
20. apr 2012

@boska79 nááá, vidíš, mala si ho mať hneď, ale pekne sama si ku Stokkáčiku dospela 🙂

boska79
20. apr 2012

@milankovazuzana mala som ho kupit uz v decembri, ked som predala cameleon..ten som si ako hlboky na leto uzila a na jesen... no nevadi, az tak neskoro sme ho nekupili, este si ho stiham uzit.. a synacik spokojnyyyy

mycats
20. apr 2012

@boska79 u mna to bolo take ist. no pojdem k matke pozriet co tam vlastne mam 😀 😀

mycats
20. apr 2012

@milankovazuzana ine ma tak narychlo nenapadlo 😀 😀

desinka10
20. apr 2012

@mycats no tak asi urobim objednavku cez e-shop. to bude asi istejsie. 😒

milankovazuzana
20. apr 2012

Tak už sa tešííííííím aj ja.Konečne mám moje milované háčiky Okiedog doma.Sú vymakanééééé a mám z nich radosť.Jaj 😀 😀 😀

mycats
20. apr 2012

@desinka10 pockaj do pondelka-utorka. pojdem k nasim kuk, ze ci mam spravne ked to tak rychlo prislo 😀 😀 😀

boska79
20. apr 2012

@mycats urcite mas dobry 😉 ale radsej skontroluj. mama to nemoze pozriet? ze ci to je take ako ma byt? kto to ma vydrzat do buduceho tyzdna? to som nedockava, ako kebyze na vlastny cakam 😀

mycats
20. apr 2012

@boska79 😀 😀 😀 vysvetlit mojej matke, ze ci je to lentilovy set ked ona ani nevie o com je rec 😀 😀 😀
zajtra je oslava, to asi nebudem vediet co prve ako dnes, tak ked tak pojdem v nedelu okuknut.
ja by som tiez najradsej bezala, ale nemozem bezat ked sa tvarim, ze "ja nic, ja muzikant" 😀 😀

boska79
20. apr 2012

@mycats muz nevedel ze mame kocik..tak som mu poslala sms...ze aha aky sme pekny 😀

je na polovacke, tak do zajtra ho to prejde 😅 😝

nech Ti popise, ze aky je..

boska79
20. apr 2012

baby..ja by som najradsej kocikovala od rana do vecera 😀 a aj v noci by mi nebolo treba 2x hovorit.. 😀 😀 😀 😀

mycats
20. apr 2012

@boska79 ja vzdy na taketo veci vopred vymyslim taktiku 😀 😀 😀 co poviem a kedy naplanovat prichod kocika 😀 😀
sak ty uz pri troch detoch musis mat akuuu taktiku 😵 😵
to ja som len amater.

neboj, ak sa zajtra bude dat, tak mozno pojdem ja po nasich, tak pod ruskom odvozu nakuknem 😀 😀 😀

klarawerder
21. apr 2012

@mycats Vidím, že to s těma chlapama máme všecky baby stejně 😀 Můj taky tvrdil, ze nový kočár "v žádném případě"...a stálo mně to asi dva týdny strategického a systematického bojového plánu a do měsíce byl kočár doma 😀 S winter kitem to šlo celkem hladce (samozřejmě z něj nebyl tak strašně nadšený jako já,ale aspoň to blbě nekomentoval 😉 ) ...teď ještě dokoupit summer kit a budeme kompletní 😀