Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

boska79
21. apr 2012

hlasim...tatinko nadsenyyy. farba vraj super, dnes bol kocikovat po celej dedine, co nebolo uz dobre daaavno, tak som rada. uz mi tolko kocikov ofrflal..tak som rada ze moj muz ma vkus 😎 😀

milankovazuzana
21. apr 2012

@boska79 jéééj, zlaté 🙂

swanqueen
22. apr 2012

@klarawerder ahoj,prosim ta ta pinkie podložka co mas na fotke pasuje do stokke v pohode?

lyduska59
22. apr 2012

tie co ho nemaju pisu ze su take ci onake - , ale mi ho mame a je to velmi pohodlny, dobry a pekny kociarik pre deti, je fakt super, da sa s nim chodit aj po schodoch co mi velmi vyuzivame, pretoze nemame vytah, ja tento kocik odporucam

ellen13
22. apr 2012

ahojte, včera som objednala kočík stokke a velmi sa teším. Kočík bude červenej farby - čakáme chlapčeka, potrebovala by som poradit aký letný set vybrat k tomuto kočiariku. Maju prave akciu - letný set zdrama. Zatial sme vybrali blue pixels, ale da sa to ešte zmenit. Možete mi poradit? Alebo radšej zmenit farbu kočiarika na navy či blue melange tak aby viac ladil s blue pixels? Baby čo máte napr. fialový kočiarik pre chlapca aký bude k tomu letný kit? dakujem za tipy.

milankovazuzana
22. apr 2012

@ellen13 Ahoj rodáčka, ku červenému by som určite zvolila blue pixels, červená s modrou ladí perfektne 🙂

ellen13
22. apr 2012

@milankovazuzana ahoj, dakujem za privitanie a radu. No veru, zachvilu bude jazdit dalši stokačik po čadci. Este som uvažovala beige dots - no neviem či tie bodky niesu skor pre dievčatko. Alebo navy kočík a potom je to uplne doladené. Tu farbu kočíka stale nejako zvažujem

milankovazuzana
22. apr 2012

@ellen13 Blue navy je krásny a krásne sa kombinuje napr. s beige fusačikom a krásne k nemu ide blue pixels.A ten nový blue melange kočiarik sa Ti nepáči?
tak zatiaľ chodí 1 červené Stokke, 1 beige a to moje staršie červené 😀

ellen13
22. apr 2012

.
@milankovazuzana praveže sa mi pačia všetky, bola som obzriet blue melange v ZA a trochu ma odradil ten materiál - na dotyk nieje až taký prijemný. Navy je tiež krásny, červený vybral manžel no možno by som ho ešte presvedčila na iný. Som strašne nerozhodná čo sa týka tej farby, stale uvažujem, čo by bola najlepšia alternativa. Vedela som, že su v čadci 2červené, bežovy som este nestretla

milankovazuzana
22. apr 2012

@ellen13 treba si vybrať tú farbu, ktorá ťa oslovila ako prvá, to je vždy najlepšia voľba... 🙂 Nerozprávali sme sa spolu o kočiariku?

ellen13
22. apr 2012

@milankovazuzana nerozprávali, este sme sa nestretli, len jeden kočík poznám a počula som, že chodí ešte jeden červený stokke. Asi ostanem pri tom červenom, len som si nebola ista tým kitom. Blue pixel určite ladi viac s navy ale asi aj s tým červeným to bude ok.

klarawerder
22. apr 2012

@swanqueen Ahoj, ano, pasuje hezky - je to ta bez bočnic... Ta část, na které mimčo sedí je trošku delší-přesahuje přes okraj sedačky (jen trošku),ale to ničemu nevadí, ani to nevypadá blbě...😉

swanqueen
22. apr 2012

@klarawerder no,to som si myslela,ci ta spodna cast nepresahuje... chcem nejaku podlozku a netusim aka tam pasuje. a tato pinkie sa mi velmi paci.. ked tam dietatko sedi,tak ta presahujuca cast sa potom ohne,alebo ako?

boska79
22. apr 2012

@ellen13 ja mam cerveny a blue pixel na ceste.. a rozmyslam ze este si zadovazim tmavomodru tasku nakupnu...

ellen13
22. apr 2012

@boska79 aj predavačky v obchode, vraveli že k červenej sa bude blue pixel hodit.Ked pride, tak budem vdačná za foto. dakujem

mima01
22. apr 2012

@ellen13 jeeej, dalsia babula na stretko zilinske, hihi 😉 Ahoj 🙂 Ja by som isla tiez do blue pixels, k cervenej bude super...teda mne osobne sa paci modro cervena kombinacia 😝 My pre chlapca kupujeme fialovy...zimny kit sme dali fialovy a letny kupim asi ten bezovy s bodkami. Mne sa to paci, videla som tu kombinaciu kdesi na fb a vyzeralo to super. Ale kym mi budeme summer kit kupovat, bohvie co bude v predaji 😀

ellen13
22. apr 2012

@mima01 super, možeme dat potom stretnutie v žiline, ja tam zatial chodim obzerat stokkačiky do pre deti. Dakujem, za povzbudenie k výberu farieb. Už som chcela na poslednu chvilu menit, ale asi to necham tak. Mne sa tiež pači ten bezovy s bodkami no k červenej sa mi zdal lepší tento. Inak, ten fialový je tiež krásny....Kočík som objednávala v kike v ostrave - dali zlavu 10% + letný kit zdarma. Cena bola len o niečo vyššia ako v nemecku a ma to vyhodu kvoli reklamacii.

milankovazuzana
22. apr 2012

@ellen13 aha, lebo ma zastavila jedna kočka a vypytovala sa na kočiarik 🙂 Mne by sa tiež kit páčil k tej red.Vytvára to pekný kontrast.

pajka7
22. apr 2012

ja mam cerveny kocik a blue pixel uz doma.... 🙂 To keby sme sa vsetky stretli ...to by bola sranda 😀

boska79
22. apr 2012

@pajka7 hod foto, nech vidim aky budeme pjeknyyy 😎

pajka7
22. apr 2012

Nam uz chyba iba kozusinka..dala som inzerat, ze kupim...jedna mamina sa mi ozvala...ze si mam navrhnut cenu...som ostala zaskocena lebo neviem 😖. Aku cenu by ste navrhli? Vraj pouzivana jednu zimu.....

boska79
22. apr 2012

@pajka7 aka je cena noveho? uz si nepamatam, len viem ze dost..

pajka7
22. apr 2012

@boska79 vcera som to cele navliekala...aj letny aj zimny som skusala...ale ma nenapadlo to odfotit 😒 Skusim zajtra ak stihnem 😉

boska79
22. apr 2012

@pajka7 zimny mas aky?

ellen13
22. apr 2012

@pajka7 no veru, urobíme si v mirage alebo v auparku zraz kociarikov stokke. A nemožeš hodit fotku?
@milankovazuzana tenn kočiarik v čadci musi budit pozornost, my ked sme ho smanzelom prvy krat videli, tak sme teda riadne čumeli, ani som si nevšimla, že ho vezie jedna moja znama 🙂 Bola to laska na prvý pohlad

pajka7
22. apr 2012

@boska79 229 v BM...Pre deti asi viac..myslim ze maju trochu vyssie ceny...a potom davaju akoze 5%zlavy

pajka7
22. apr 2012

@boska79 tmavomodry...aj fusak... 🙂

mima01
22. apr 2012

@ellen13 noo, ved uz sme tu s babami hovorili, ze ked pojdu najblizsie do ZA, tak sa mozme stretnut...ja teda zatial bez vozitka, ale obkukam a osaham tie vase 😀 😀 😀 A kolko vas vysiel v tych cechach...kludne aj do IP. A kupovali ste kompletku? Lebo ja chcem z nemecka objednat, uz som chcela tento tyzden, len este nejak vaham, ci aj tu nebude cosi. A korunky mi prisli len v piatok, tak uz mi to par dni hore dole vydrzi. Hahahahaaa, inak do miragu nas tak viac chodi 😀 😀 😀

milankovazuzana
22. apr 2012

@ellen13 A tak o ten rozruch vôbec nejde, to ide mimo mňa, mne ide o to, že malý sa v ňom cíti fajn a budeme ho mať až do 3 rokov.Mňa teda vie rozrušiť kočík Orbit, do toho by som šla 😀 A Ty si priamo z CA?

ellen13
22. apr 2012

@mima01 kompletka aj s letnym setom v prepočte cca 960E. No, tu zlavu 10% mali iba jeden den. Nechali sme už davnejšie pani na detskom oddeleni čislo, aby sa ozvala ked bude nejaka akcia a volala den predtym. Akciu s letnym kitom maju cely mesiac. Tiež sme chceli povodne objednavat z nemecka.