• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

4. marca 2017 
@kalista @kilian - tak blue melange je skoda :frowning2: :frowning2: ja som tiez nad nim uvazovala, ale zase ked mam kit a dark navy, tak asi by som toho doma uz mala vela. a ked teraz vidim, ze to prezliekanie zabera cas :grinning: :grinning: :grinning: ani by som nevyuzila :dizzy_face:
24. apr 2012 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats naadherny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. apr 2012 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jessicax :grinning: :grinning: vidis aki ste mohli byt kraaasni
24. apr 2012 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats si mozem uz len buchat hlavu o zem a slintat nasucho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. apr 2012 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jessicax :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ty mas zase krasne missoni :grinning: tiez by som nepohrdla. a ked vidim ako sa maly tesi zo setu :slight_smile: :slight_smile: on je horsi ako ja v tomto smere :dizzy_face:
24. apr 2012 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian ale hej, presiel, mali sme ho naozaj az po lietadlo
24. apr 2012 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky, má niektorá z Vás tú bavlnenú deku Stokke?Je to taká tiež úpletová?Na obrázku to tak vypadá.A veľkostne je to tak ako u tej pásikavej deky?Veľmi sa mi totiž páči. :slight_smile:
24. apr 2012 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte nemám tento kočik ja som ešte len budúca prvorodicka, ale mala so moznost taketo kociky predávať..MNe osobne sa ten kocik páčil aj ked si myslim ze vanicka je trocha mala oproti iným kocikom ale sportiak je faj da sa vyuzit aj ako prisunutá stolicka pri stole .. Tento kocik ma viac pozitiv ako negatív je lahký rýchlo sa skladá... aj napriek jeho vysokej cene :_) ale to uz je kazdeho osobná vec ale použtý ... :slight_smile:ps: športiak sa dá osocik smerom ku mamičke ale aj opacne.. atd
25. apr 2012 o 07:11  •  čaká bábätko, termín má v septembri 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats krasny!!!kedze v brendone stale su pekne out,tiez som teraz objednavala cez BM,len keďže ich nemaju na sklade,musia objednavat a pytaju dopredu zalohu,este som sa s tym nestretla,to je take zvlastne...
25. apr 2012 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrenka ja som ho kupovala cez e-shop. babymarket ma zalohu, ja viem :slight_smile: tak bud si ho objednaj cez e-shop a rovno im ho vyplatis alebo osobne so zalohou. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: v brendone je objednavka bez zalohy, ale zase tam sa asi kitu nedozijeme a kedze uz bude teplucko, ja ho nechavam na kociku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nech si ho poriadne uzijemeeeee :grinning: :grinning:
25. apr 2012 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mycats no,ved som ho objednavala normalne cez ich stranku,nie telefonicky a dosiel mi mail,ze ho nemaju skladom,treba objednat,tak treba zaplatit 30%. Veru,cez vikend bude horuco,tak si ho uzite :slight_smile: ja by som ho chcela na leto,lebo nas fesi je veliky,vyzera ako 4mesacny,moc sa mu vo vanicke nepaci,a o chvilu sa tam ledva zmesti,tak ho budem musiet dat do sportaku,teraz par krat som ho na dvore dala do buzzu este po malej a bol v poho :slight_smile:
25. apr 2012 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mrenka aha, tak pri mne to bola vazne vynimka :grinning: :grinning: :grinning: ja som cez e-shop a sup, hned mi ho poslali :grinning: :grinning: . to ja by som sa musela niekomu prosit, aby mi to tam siel uhradit, lebo ist do ba len koli zalohe :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nafotim nas aj na slniecku cez vikend :dizzy_face: :dizzy_face: pojdeme pobehat po dedine :dizzy_face:
25. apr 2012 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats ty si neplatila zalohu? nech ma neseru... aj cely bm...
25. apr 2012 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats mne prislo ospravedlnenie, ze sa skladnik splietol, preto ho mas...
25. apr 2012 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boska79 nie, nic, len som ho cez e-shop objednala s platbou vopred a hotofco. za tri bol tu. v pondelok som ho tusim objednala, utorok zaplatila a piatok bol doma
25. apr 2012 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats to nieje ani mozne.... esteze sedim

no...kde pise teraz babymarket??? ked netreba, vtedy pisu a robia si reklamu...a ked treba nieco vysvetlit, tak vtedy ticho...
25. apr 2012 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats pozeram na stokke stranku na ten convertor ci co to je... je to uplne na dve veci na cervenom stokke...ach..... totalne kikirikiiii.

ma prist o cca tyzden... KTO CHCE MOJ? mam zalohu zaplatenu...... davat 230 za sportovu sedacku... 60 za nakupnu tasku... no ...to mam polovicku na plusko.. to asi ne- ze objednavat navlek sportovu sedacku.
25. apr 2012 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A neviete niekto ci maju letne kity (pink pixel) v Brendone? Ja mam karticku so zlavou, ale do BA sa v najblizsej dobe nedostanem.
25. apr 2012 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. apr 2012 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duplicka len k melange, nie? aspon tak to chapem...
25. apr 2012 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ten potah sa asi neda dat na starsi typ ze? :D
25. apr 2012 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boska79 nie aj k obyc ved sa pozri dole v texte aj nakupna taska :wink: :wink: :wink: :wink: k melange je este aj ta druha taska :wink:
25. apr 2012 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duplicka hm....stale to je 230€ navyse do kocika..
25. apr 2012 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky, ak chce niekto kupit novy stokke kompleto, tak som pozerala, ze anna viktorie v CR maju akciu, ked kupis vanicku + sportak tak letny kit mas len za 1,- kc. No super akcia, len skoda ze uz ho mame :grinning:
@mycats ten tvoj kit je uzasny :dizzy_face:
25. apr 2012 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lenka0283 Nie, nedá tam si môžeš zohnať tiež letný kit-Forest set.
25. apr 2012 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats to vnutro z letneho kitu je bezove alebo biele a nevies nahodou ako sa to riesi ked potrebujem este tu vlozku mat v kociariku,je tam aj ten mini potah
25. apr 2012 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Kocky ako cistite povrch? My mame bezovy a urcite budem potrebovat vycistit strechu z toho staleho vytahovania a stahovania :slight_smile:
25. apr 2012 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. apr 2012 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este jedna otazocka som videla co si niektore dali neviem ci usit take pekne farebne vlozky do kocika...kde sa to da zohnat...dakujem
@milankovazuzana dakujem idem aspon to pozriet :slight_smile:
25. apr 2012 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka0283 podložky zoženieš na www.pinkie.cz
25. apr 2012 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok