Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

mycats
24. apr 2012

@kalista @kilian - tak blue melange je skoda ☹ ☹ ja som tiez nad nim uvazovala, ale zase ked mam kit a dark navy, tak asi by som toho doma uz mala vela. a ked teraz vidim, ze to prezliekanie zabera cas 😀 😀 😀 ani by som nevyuzila 😵

jessicax
24. apr 2012

@mycats naadherny 😵 😵 😵

mycats
24. apr 2012

@jessicax 😀 😀 vidis aki ste mohli byt kraaasni

jessicax
24. apr 2012

@mycats si mozem uz len buchat hlavu o zem a slintat nasucho 😝

mycats
24. apr 2012

@jessicax 😵 😵 😵 ty mas zase krasne missoni 😀 tiez by som nepohrdla. a ked vidim ako sa maly tesi zo setu 🙂 🙂 on je horsi ako ja v tomto smere 😵

pallacinka
24. apr 2012

@kilian ale hej, presiel, mali sme ho naozaj az po lietadlo

milankovazuzana
24. apr 2012

Babulky, má niektorá z Vás tú bavlnenú deku Stokke?Je to taká tiež úpletová?Na obrázku to tak vypadá.A veľkostne je to tak ako u tej pásikavej deky?Veľmi sa mi totiž páči. 🙂

fitneskajanka
25. apr 2012

Ahojte nemám tento kočik ja som ešte len budúca prvorodicka, ale mala so moznost taketo kociky predávať..MNe osobne sa ten kocik páčil aj ked si myslim ze vanicka je trocha mala oproti iným kocikom ale sportiak je faj da sa vyuzit aj ako prisunutá stolicka pri stole .. Tento kocik ma viac pozitiv ako negatív je lahký rýchlo sa skladá... aj napriek jeho vysokej cene :_) ale to uz je kazdeho osobná vec ale použtý ... 🙂ps: športiak sa dá osocik smerom ku mamičke ale aj opacne.. atd

mrenka
25. apr 2012

@mycats krasny!!!kedze v brendone stale su pekne out,tiez som teraz objednavala cez BM,len keďže ich nemaju na sklade,musia objednavat a pytaju dopredu zalohu,este som sa s tym nestretla,to je take zvlastne...

mycats
25. apr 2012

@mrenka ja som ho kupovala cez e-shop. babymarket ma zalohu, ja viem 🙂 tak bud si ho objednaj cez e-shop a rovno im ho vyplatis alebo osobne so zalohou. 😵 😵 😵 v brendone je objednavka bez zalohy, ale zase tam sa asi kitu nedozijeme a kedze uz bude teplucko, ja ho nechavam na kociku 😵 😵 😵 nech si ho poriadne uzijemeeeee 😀 😀

mrenka
25. apr 2012

@mycats no,ved som ho objednavala normalne cez ich stranku,nie telefonicky a dosiel mi mail,ze ho nemaju skladom,treba objednat,tak treba zaplatit 30%. Veru,cez vikend bude horuco,tak si ho uzite 🙂 ja by som ho chcela na leto,lebo nas fesi je veliky,vyzera ako 4mesacny,moc sa mu vo vanicke nepaci,a o chvilu sa tam ledva zmesti,tak ho budem musiet dat do sportaku,teraz par krat som ho na dvore dala do buzzu este po malej a bol v poho 🙂

mycats
25. apr 2012

@mrenka aha, tak pri mne to bola vazne vynimka 😀 😀 😀 ja som cez e-shop a sup, hned mi ho poslali 😀 😀 . to ja by som sa musela niekomu prosit, aby mi to tam siel uhradit, lebo ist do ba len koli zalohe 😝 😝
nafotim nas aj na slniecku cez vikend 😵 😵 pojdeme pobehat po dedine 😵

boska79
25. apr 2012

@mycats ty si neplatila zalohu? nech ma neseru... aj cely bm...

boska79
25. apr 2012

@mycats mne prislo ospravedlnenie, ze sa skladnik splietol, preto ho mas...

mycats
25. apr 2012

@boska79 nie, nic, len som ho cez e-shop objednala s platbou vopred a hotofco. za tri bol tu. v pondelok som ho tusim objednala, utorok zaplatila a piatok bol doma

boska79
25. apr 2012

@mycats to nieje ani mozne.... esteze sedim

no...kde pise teraz babymarket??? ked netreba, vtedy pisu a robia si reklamu...a ked treba nieco vysvetlit, tak vtedy ticho...

boska79
25. apr 2012

@mycats pozeram na stokke stranku na ten convertor ci co to je... je to uplne na dve veci na cervenom stokke...ach..... totalne kikirikiiii.

ma prist o cca tyzden... KTO CHCE MOJ? mam zalohu zaplatenu...... davat 230 za sportovu sedacku... 60 za nakupnu tasku... no ...to mam polovicku na plusko.. to asi ne- ze objednavat navlek sportovu sedacku.

hajanka
25. apr 2012

A neviete niekto ci maju letne kity (pink pixel) v Brendone? Ja mam karticku so zlavou, ale do BA sa v najblizsej dobe nedostanem.

duplicka
25. apr 2012

@boska79 ale k style kitu mas nakupnu tasku tu prednu 😉 http://www.babymarket.sk/sk/1976/1796/stokke-se...

boska79
25. apr 2012

@duplicka len k melange, nie? aspon tak to chapem...

lenka0283
25. apr 2012

baby ten potah sa asi neda dat na starsi typ ze? :D

duplicka
25. apr 2012

@boska79 nie aj k obyc ved sa pozri dole v texte aj nakupna taska 😉 😉 😉 😉 k melange je este aj ta druha taska 😉

boska79
25. apr 2012

@duplicka hm....stale to je 230€ navyse do kocika..

finda
25. apr 2012

Kocky, ak chce niekto kupit novy stokke kompleto, tak som pozerala, ze anna viktorie v CR maju akciu, ked kupis vanicku + sportak tak letny kit mas len za 1,- kc. No super akcia, len skoda ze uz ho mame 😀
@mycats ten tvoj kit je uzasny 😵

milankovazuzana
25. apr 2012

@lenka0283 Nie, nedá tam si môžeš zohnať tiež letný kit-Forest set.

duplicka
25. apr 2012

@mycats to vnutro z letneho kitu je bezove alebo biele a nevies nahodou ako sa to riesi ked potrebujem este tu vlozku mat v kociariku,je tam aj ten mini potah

zuuzka
25. apr 2012

Ahojte. Kocky ako cistite povrch? My mame bezovy a urcite budem potrebovat vycistit strechu z toho staleho vytahovania a stahovania 🙂

duplicka
25. apr 2012

@boska79 to ano 😒

lenka0283
25. apr 2012

a este jedna otazocka som videla co si niektore dali neviem ci usit take pekne farebne vlozky do kocika...kde sa to da zohnat...dakujem
@milankovazuzana dakujem idem aspon to pozriet 🙂

milankovazuzana
25. apr 2012

@lenka0283 podložky zoženieš na www.pinkie.cz