Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

milankovazuzana
28. apr 2012

@klarawerder myslíš tie veľké?Aj my ich máme do V.

mycats
28. apr 2012

@boska79 @kilian - ale idete s tymi vcelickami 😀 😀 😀 ste ma tak nakazili 😀 😀
mm ma ale predbehol, kupil notebook za "horibilnu sumu" a mne ide vycitat stokke!!! a on da take prachy za skatulku o par cm 😵 😵
ale aspon nepovedal ani slovo na kit 😀 😀 😀

boska79
28. apr 2012

@mycats tak to moj muzo ked nosi domov si veci na polovacku co ma...tak som rada ze nefiim cenu...aj moj dnes doniesol nb... lebo herecka vcera svoj si obliala...tak ze ma potesi. beecko radsej mohol doniest, mne by co potrebujem kuk by staci na par mesiacov aj ipad... 😀

mycats
28. apr 2012

@boska79 😀 😀 moj je pc maniak 😀

klarawerder
29. apr 2012

@milankovazuzana Ano, myslím ty velká zadní kola...Není to moc vidět, jen když se podíváš jakoby zepředu... Všimli jsme si toho, když jsme jeli po zaprášené cestě a celá kola byla zaprášená, jen na vnitřní straně bylo kousek čisté... Akorát nevím, jestli se teda mám zaobírat reklamací...Stokke je náš jediný kočárek, tak když ho dáme reklamovat, tak bychom byly nějakou dobu bez kočáru, což je v naší situaci, kdy malá ještě nechodí, celkem průšvih... :-/

klarawerder
29. apr 2012

@mycats No, taky mě s tím baby štvete, s těma Beečkama 😀 Už mám zase brouka v hlavě...akorát přemýšlím, jestli bych využila beečko, když mám Stokke... ??

milankovazuzana
29. apr 2012

@klarawerder My to máme presne tak, ako opisuješ, tak neviem, či aj iné kočky to tak majú.Niektoré značky to tak majú tiež, je to ževraj kôli tomu, aby lepšie chodili kôli statike po teréne.

mycats
29. apr 2012

Baby, ak by ste niektora mala zaujem o uplne novy Summer kit - Blue Pixel, s dokladom o kupe. Len odskusany na 5min. prechadzke. Rozhodla som sa, ze chcem bee plus a teda nebudem v lete jazdit so stokke.
Na dark navy vyzera uplne super, hodi sa aj k beige alebo blue. Kupeny v Babymarkete.

mycats
29. apr 2012

@klarawerder 😀 😀 😀 ja som sa rozhodla, ze ho musim skusit, ale stokke si necham.

klarawerder
29. apr 2012

@mycats Jsi úplný blázen 😀

mycats
29. apr 2012

@boska79 😀 😀 😀 neviem ake je bee v zime, v snehu. tak ja si radsej necham aj aj a uvidime. mozno nebude ani sneh 😀 😀

kilian
29. apr 2012

@mycats NEBLAZNI!!!!!

mycats
29. apr 2012

@kilian no chcem bee a kedze moj drahy manzel mi vybielil kreditku, tak co mam robit. musim aspon summer kit predat, lebot stokke si chcem nechat. strasne sa mi paci bee a tie pouzite za 500e, co sa predavaju.... 😝 😝
to uz mozem kupit nove. a ked budem s bee spokojna, tak stokke bude spinkat az do zimy
chcem bee plus, nechcem to starsie bee. sa mi pacia tie vsetky vychytavky na nom

kilian
29. apr 2012

@mycats tak si sa tesila z lentilkoveho kitu.ale chapem ta...

mycats
29. apr 2012

@kilian 🙂 🙂 🙂 jaj, ved som to aj oplakala. ale hovorim si, ze budem mat radost s bee. to video ma uplne dostalo.

kilian
29. apr 2012

@mycats

mycats
29. apr 2012

@kilian no dufam, ze nekupim bee a potom budem zhanat dalsi summer kit. 🙂

patka1987
29. apr 2012

@mycats kolko chces za summer kit?

mycats
29. apr 2012

@patka1987 len to je chlapcensky a pozeram, ze ty mas dievcatko. je to blue pixel 🙂 teda no chlapcensky, chlapcensky ako pre koho ked kopa dievcatiek sa vozi v dark navy 🙂

patka1987
29. apr 2012

Ja mam stokke a v piatok mi prislo aj beecko ale teda vam poviem ze je maedi nimi je riadny rozdiel... Je strasne nizučky. A stokke ked sme kupovali, bol uzasny v tom ze je taky vysoky. Ale inak je super

patka1987
29. apr 2012

@mycats ako to by mi nevadilo ze chlapcensky... Ale pozerala som na bm a neviem si predstavit ako by to pasovalo ked vlozka je taka zelenkava... Ja mam beige (ale ten predavam) pink a ku pinku asi ani summer nedopasujem.

katka911
29. apr 2012

Vie mi niekto poradit ci je dobra volba brat do lietadla Stokke?
My by sme chceli letiet v juny k moru s pol rocnym babatkom.
Mate skusenosti?

mycats
29. apr 2012

@patka1987 ja chcem bee skusit a potom uvidim, ked nebudem spokojna, tak si ho nenecham. vzdy mam este stokke.
vlozka v summer kite je zelenkava???? vlozka v summer kite je taka kremova, smotanova. podla mna ju urobili univerzalnu pre vsetky farby. k pink je asi najlepsi aj pink pixel summer kit 🙂

patka1987
29. apr 2012

@mycats jezis, jahovorim o vanicke, tam je zelenkava... Nepoziva sportak beige tak som aj zabudla... Ale ta ruzova pixel dots sa mi nepaci...
No vyskusaj lebo je to fakt nieco uplne ine ;)

mycats
29. apr 2012

@patka1987 🙂 🙂 aha, jasne. no ved pozeram, ze kde si videla zelenkavu podlozku 🙂 🙂
snad buduci mesiac, uvidime. ak mi zas neprepne, ze predsa len zostanem pri stokke 🙂
ja uz mam velkeho nezbednika, nam by sa taky mensi kamarat na nakupy k stokke aj hodil 🙂

desinka10
29. apr 2012

@mycats teraz povies, ked som uz uhradila zalohu?? ☹

patka1987
29. apr 2012

@mycats no neviem ci je beecko male... Ja si myslim ze take ako stokke akurat ovela nizsie. Moj nazor. Ale je pravda ze ho mas zlozeny skor ako stokke, kedze tam musis dat dole opierku na nozky, potom odlozit sportovu cast a nakoniec zlozit konstrukciu. Tak beecko zlozis hned... Ale je fakt sikovny.

kilian
29. apr 2012

@patka1987 @mycats velkostou je urcite mensi a lahsi ako stokke.

patka1987
29. apr 2012

@kilian vahou mozno, ale velkostou podla mna nie. Myslim si ze to robi len ta vyska...

pallacinka
29. apr 2012

@katka911 Podla mna to velmi dobra volba nie je, my sme kvoli tomu vymenili stokke za bee. Myslim, ze je prilis velky a tazko sa sklada na to, aby si ho mohla mat stale so sebou az k lietadlu, mozes ho odovzdat s batozinou a potom byt bez neho, no neviem, ako to funguje, co sa tyka limitu na batozinu, mozno by sa ti pocital ako kufor. Kazdopadne by som odporucala tu cestovnu tasku, aby sa vam neznicil.