Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

mycats
7. máj 2012

az teraz vidim, ze ako to super vyzera 🙂 zrkadlove foto mi z toho vyslo 🙂

lentila.g
7. máj 2012

@mycats kraaasa🙂
Tvoj Stokke takto vyparadeny...ja by som ani nespekulovala nad bee,ked si takto paradiš Stokke

milankovazuzana
7. máj 2012

@lentila.g moja reč

mycats
7. máj 2012

@lentila.g 😀 😀 😀 prave som pozerala kreditku, ze kupim bee aj so zimnym setom 🙂 ale musim pockat na RP. 😀 😀 😀 Uz som sa tak nablaznila na bee, ze uz aj maleho som naucila bee a on to vsade vykrikuje 😀 😀 Uz musi byt 🙂 🙂

mycats
7. máj 2012

@milankovazuzana ale hus, baby!! uz som sa uplne poblaznila, tak uz musi byt bee 😀 😀 ved stokke zostava 😵 😵

milankovazuzana
7. máj 2012

@mycats 🙂

lentila.g
7. máj 2012

No ved jasne🙂ked musi tak musí,ja som tak so Stokke..Muselo byt,dnes mi prišiel len mail že ma budu info ked Stokke vyrazí od nich a ja som sa tešila ako by mi kurier uz na dverách klopal

patka1987
7. máj 2012

@mycats kde si si dala sit nanoznik prosim ta?

patka1987
7. máj 2012

@mycats s akym zimnym setom??

mycats
7. máj 2012

@patka1987 no s tym peknym of white co som nasla tu na bazariku. neviem ci sa da kupit este novy 😀 😀

mycats
7. máj 2012

@patka1987 nanoznikom myslis ten cerveny hviezdickovy buggysnuggle?? ten som kupila 🙂 🙂 v ramci svojej hviezdickovej manie 😵 😵

mycats
7. máj 2012

@lentila.g 😵 😵 ako ja ked volali z Brendonu 😵

patka1987
7. máj 2012

@mycats presne ten buggysnuggle.... super je, aj ja by som taky kupila ak mi povies kde... 🙂 l

kilian
7. máj 2012

@mycats ale ten zimny set,co myslis,je robeny..😉myslim ta kozusinka na nom...

patka1987
7. máj 2012

@mycats nedas link ze kuknem, čo to je...?

patka1987
7. máj 2012

@duplicka fuuu, to aj na beecko take existuje??? Da sa to kupit niekde?

patka1987
7. máj 2012
mycats
7. máj 2012

@patka1987 ten set myslim ten co ti poslala duplicka, ze je uzasny??? 🙂 🙂 len ja chcem zimovat so stokke, tak neviem ci kupovat zimnu vybavu na bee, ktore este ani nemam kupene 🙂
jj, presne, to je buggysnuglle 😀 😀 mozes nakupovat. len tusim na mmb ho maju lacnejsie. pozri viac shopov, da sa kupit aj lacnejsie ako v babymarekete. aj tu na MK som ho videla v profi shope

mycats
7. máj 2012

@kilian aha, a ja, ze to je orginal 😖 😖 😖 uzasny je. slinky mi tecu, ale hovorim si, ze budem zimovat so stokke a kupim winter kit. ked ja by som chcela oboje 😵

patka1987
7. máj 2012

@mycats tiez rozmyslam ci je beecko dobre na zimu... Len som sa pytala ci sa da kupit ten set na bee... Aj ja si chcem nejak skraslit stokke, ja mam pink ale ked ti mam pravdu povedat summer kit sa mi moc nepaci a na zimu mam sinter kit silver ktory som ale mala na beige takze asi tazko bude pasovat na pink... Ale ten buggysnuggle je perfektny, lebo stokke nema dobre vymysleny ten fusak v sportaku...

mycats
7. máj 2012

@patka1987 ved prave preto nechavam stokke, ci bee zvladne sneh. keby naaaahodou snezilo 😀 😀 a stokke ide super po snehu ked ho taham, uz sme skusali.
ja rozmyslim nad dark navy kitom na zimu. chcela som strieborny, potom, ze biely 😀
jeden cas som takmer kupila fialovy a kym som sa laskavo rozhodla, tak prisla jar 😀 😀
zimny fusak stokke je super, buggysnuggle je skor ako teplejsia deka tak na jesen.
mne sa paci, ze sa nestahuje ako vsetky fusaky, pretoze ma hore taky vacok ako ma kozusinka od stokke a tym padom drzi na mieste. lebo mna to strasne rozculuje, ked vlozim maleho a cely fusak ma zrolovany pod zadkom 😠 😠

kilian
7. máj 2012

@mycats strieska a fusak je offwhite originalny a NATO je nasita kozusina.

mycats
7. máj 2012

@kilian tak to si take mozem aj ja zadovazit 😀 😀 😀 si ma potesila 😀 uvidime ako sa nam bude jazdit s bee. kym sa ja vobec dohrabem k farbe striesky aku chcem 🙂

kilian
7. máj 2012

@mycats daj vediet,ked nieco budes potrebovat..mam taku zazracnu skrinu plnu pokladov na BGB....uz pomaly vyprazdnujem.....,

patka1987
7. máj 2012

@mycats aha ze to nie taky hruby fusak na zimu... Skoda, myslela som ze ano. Ako je super ten fusak stokke ale chyba ze navrchu okrem deky nie je nic... Ja by som chcela take nieco ako ten buggysnuggle ale hruby. Ty mas tiez len deku na fusaku v zime?

patka1987
7. máj 2012

@mycats a aspon si teda usetrila ked si nekupila winter kit... ;) ktovie ci tuto zimu budu nove alebo ostanu tie stare.

duplicka
7. máj 2012

ono to su original veci a nasite 😉 😉
@mycats podla mna bee v zime v pohode, tak ja som z pp a je to ok 😉 😉 😉 , jasne, ze nie do metrovych zavejov, ale taky normal sneh zvlada 😉 😉 😉 😉 😉 😉
@patka1987 podla mna pre vas je stokke na zimu super, kedze mas malinku drobatko 😉 😉 😉 😉 ked tak buduci rok na zimu 😉 😉 bee plus

mycats
7. máj 2012

@duplicka 😀 😀 ak nahodou nejaky sneh napada, tak pojdem otestovat aj bee 🙂

mycats
7. máj 2012

@patka1987 😀 😀 no dufam, ze nove 😵 ked uz som pockala