Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

mima01
11. máj 2012

@kilian @pumicamt urcite to nebudem platit, taka blba nie som. Neposlem niekomu len tak 500 eur na ucet. Myslim, ze ten navrh bol ferovy, nesuhlasila, takze kaslem na to.

pumicamt
11. máj 2012

@kilian nech si pyta real foto ale tie zas moze stiahnut ja som jej napisala ze dojdeme kuk a ona nieeee stale cestuju a spekuluje a potom ze ked budu doma napise ak nebude predany

kilian
11. máj 2012

@mima01 a ona je akoze vo viedni ti napisala?

pumicamt
11. máj 2012

@mima01
@mima01 navrh bol ferovy a obydve by ste mali co chcete ale ona chce lowe za nic smutne

mima01
11. máj 2012

@pumicamt @kilian hej, to aj mne napisala, ze su vo viedni. Tak vravim, sak pohoda, my dobehneme, nemam s tym problem...a ze ma manzela rozlietaneho, takze mi nevie povedat kedy a nevie mi slubit nejaky pevny termin.

pumicamt
11. máj 2012

@mima01 aj mne to iste nech ju admin blokne

pumicamt
11. máj 2012

@mima01 opytaj sa ci su tie fotky jej?

mima01
11. máj 2012

@pumicamt jaaaaaj, a tak som sa navnadila...uz som manzelovi volala, ze cez vikend ideme do viedne 😀 Aaach ☹ Uz som ju zrusila, ze nic ked nesuhlasi s takouto dohodou. A ty si ich nasla niekde tie foto?

pumicamt
11. máj 2012

@mima01 ja nie kilian ich nasla z ebey ze su stiahnute

milankovazuzana
11. máj 2012

Nechápem, tak podľa toho čo Vám popísala to bude fakt podvod.Kua, to čo sú za svine????

mycats
11. máj 2012

@mima01 keby hovorila pravdu tak ho posle kurierom na dobierku!!! 😠 😠 osklbe ta o 500e a ked za kocik dala cez tisicku, tak nechapem preco ho v super stave dava za 500. a podla farby vidim, ze to nemoze byt sk kocik! ma iny odtien fialovej!!!

kilian
11. máj 2012

@mima01 @pumicamt @mycats ja dost sledujem temy bugaboo a tie fotky z ebayu poznam naspamät a potom som tie fotky zbadala tu na bazari.a videla som,ze aj stokke predava.je to ocividne,ze ide o nezmysel.napisem jej ja,ze nech mi da adrsu vo viedni,mozem si hned prist ponho.co nato odpovie.

pumicamt
11. máj 2012

@kilian napise ti ze ma muza rozlietaneho po rakusku a nevie kedy budu doma stavv ze ti to napise.ale ked su taky rozlietany sa divim ze ma cas sediet za pc

mima01
11. máj 2012

Baby, je to fakt odrb 😠 http://www.ebay.co.uk/itm/Beautiful-Stokke-V3-S...
mne pisala, ze dcera sa v nom nechce vozit, dva mesiace pouzivany, tu je to 9 mesacny syn. Takze asi tak....idem hlasit aj ja adminovi.

pumicamt
11. máj 2012

@mycats presne tak uz som raz citala ze tento odtien sa na sk nepredava ale iba v zahranici dokonca tu ho raz jedna holka predavala ale ta uviedla aspon pravdu ze bol kupovany v zahranici.

mycats
11. máj 2012

@kilian presne, napis jej, ze prides pozriet. a ona na materskej s malym dietatom akoze je cely den na cestach!!??? ved to je ake klamstvo!

kilian
11. máj 2012

@mima01 hovorila som,ze je z ebayu. 😠 a na bugaboo mala asi 15 zaujemcov.treba si vyratat,kolko si pritom zarobi!!!!

mycats
11. máj 2012

@mima01 presne, uz ten odtien ju prezradil!

pumicamt
11. máj 2012

baby mne to nedalo som jej precistila zaludok.ze brendone kupeny hmmm zaujimave

mima01
11. máj 2012

ja som jej tiez teraz pisala a prilozila som tam link z ebay 😠 A nahlasila som to aj adminovi.

kilian
11. máj 2012

hned bude inzerat vymazany!!

mycats
11. máj 2012

netrpezlivo tu cakam na novinky 🙂

mima01
11. máj 2012

@mycats ja tiez 😀 😀 😀 Ale je ticho...mne neodpisala, neviem ako @pumicamt Ale inzerat je stale aktivny.

kilian
11. máj 2012

@mycats mne sa zatial neozvala.

mycats
11. máj 2012

@mima01 @kilian - cccc, no strasno som zvedava 🙂

lentila.g
11. máj 2012

@mima01 môj názor,špekuluje..nekupovala by som macku vo vreci

pumicamt
11. máj 2012

neodpisuje ani mne

tannia87
11. máj 2012

@mima01 sadaj do auta sup do viedne hadam sa neprevezes nadarmo 🙂 ja som rada ze uz ho mam objednany vyplateny aspon enspekulujem 😀 😀 😀 ale riadne pokontroluj

mima01
11. máj 2012

baby, najnovsia odpoved 😀 nehnevajte sa,ale na tejto stranke,mi ho ponuka kamoska,ktora uz dlhsie zije v Anglicku🙂 este dnes bude na ebay de,aj tam ho idem dat,takze asi tak,ale nevadi,pekny den. Hlavne ze tam je v popise uuuuplne nieco ine.

tannia87
11. máj 2012

@tannia87 az teraz som si docitala koniec hned s ami to nezdalo 😉 lebo ceny sa tu drzia aj na ojazdene tak preto no niekto si mysli ze na slovensku nepozname ebay ci co

mima01
11. máj 2012

@tannia87 ani nahodou, myslim, ze by sme tam nenasli ani dotycnu ani kocik 😒