• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

31. októbra 2016 
@kkarolkaaa ja aj tam kde lentila.g www.babyonlineshop.de vsetko ma vyslo 1150alebo tak nejak plus minus bez kitov zimny kupujem tu na sk alebo dtial s tym ze si ho endam zaslat cez nich ale ku kamosovi v de uvidm este nad tym nerozmyslam chcela som mat zaklad deku na jesen potom budme riesit ostatne :wink: ja mam malu augustovu takze riesit zimny je rpe mna dost skoro
13. máj 2012 o 20:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vevika mne sa na foto páči,dokonca aj ked sa mi ta vanicka nepacila tak som chcela tu farbu však zamaskujem to kitom keby dačo,ale muž a baby ma zlomili:slight_smile:)
13. máj 2012 o 20:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@kkarolkaaa uvádzajú 2-3tyzdne,ale baby čo objednavali mali do týždňa,záleží asi od skladových zásob
13. máj 2012 o 20:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lentila.g tak to je skvele :slight_smile: nevies nahodou, ako dlho maju tuto akciu?
13. máj 2012 o 20:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lentila.g jaaaj, uz si spominam, ukecali ta na beige :slight_smile: ten je tiez velmi pekny, moja najlepsia kamoska ho ma, tak si ho vzdy pookukujem :grinning: popravde, mne sa pacia uplne vsetky farby Stokke, uz len kvoli kocaru by som sa dala ukecat na dalsie dieta :grinning: :grinning:
13. máj 2012 o 20:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@vevika no ved aj mne;) preto som nevedela sa rozhodnut
13. máj 2012 o 20:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@kkarolkaaa neviem lebo uz mali aj lepšiu akciu -719 € za komplet
13. máj 2012 o 20:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tu ked nahodim fusacik, tak aj cerveny aj fialovy aj zeleny je krasny a samozrejme ze pre chlapca dark navy :wink: :wink: http://www.stokke.com/en-us/stroller/buy-your-stokke-xplory.aspx
13. máj 2012 o 21:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fatia rado sa stalo,ked viem tak pomozem:slight_smile:tiez si este zivo pamatam ako som nad tym maturovala:grinning:
13. máj 2012 o 22:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kkarolkaaa v babymarkete maju nejaku akciu so stokke,len neviem presne aku..skus im bud napisat tu v teme,alebo si tam zavolaj,.
13. máj 2012 o 22:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kkarolkaaa - teraz to tu pisali niekde, skus kuk par stran spat. tusim nejaka akcia so summer kitom :slight_smile:
13. máj 2012 o 23:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mycats Můžu potvrdit :wink: Stokke je super...ale na cestování není moc praktický, kvůli své velikosti. Tak máme beečko a můžem jen doporučit...na "normální" používání Stokke, na cesty Bee.... :slight_smile:
14. máj 2012 o 08:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@klarawerder :grinning: :grinning: tak uz aby bolo doma :grinning:
14. máj 2012 o 09:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
baby ja sa smejem vedeli ste o tom ze vraj stokke je akurat dobry na otras mozgu pre dieta MUUUDRY POZNATOK SLECNY VO FOTOBLOGOCH demencia totalna uz
14. máj 2012 o 10:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tannia87 parada... takze ak dietko vypadne z polskeho tanku, nic sa mu nestane...? ci to narazala na to, ze nie je odpruzeny tento kocik..?? lebo nejak nechapem... :wink: :wink: (prip.daj link na ten blog.. :wink: )
14. máj 2012 o 10:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lenocka23 ano ano ze labilny pravdepodobne :wink:
14. máj 2012 o 10:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tannia87 jaaaaj, zasa mamicka co ho skusala maximalne tak prazdny v predajni... :wink:
14. máj 2012 o 10:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lenocka23 vraj ujo predasvac ju odhovoril mylsim ze je idiot poriadny potom
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/pictbridge/
14. máj 2012 o 10:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tannia87 nechapem! no ale mozno ho videla na obrazku, tak je teraz odbornicka na Stokke :grinning: :grinning: :grinning:
14. máj 2012 o 11:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@vevika nie ze v predajni bola a ujo predavac ju sam odhovoril :slight_smile:
14. máj 2012 o 11:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tannia87 no, nezdrzala som sa a musela som jej napisat... :wink:
14. máj 2012 o 11:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lenocka23 ty si ako ja ja sa tiez s kazdym vadim pre stokke my sme ani pred svokrovcami nepovedlai ze mame kocik objednany ani im nepoviem ze nejaky mame az ked ho uvidia s malou lebo to je demencia
14. máj 2012 o 11:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@vevika ja sa vyjadrujem len k veciam ktore mam, som minimalne skusila, ale ten jej vozovy park nesvedci o tom ze by mala extra skusenosti s kociarmi, i ked z reakciou odhovarania od tohto kocika v predajni mam aj ja skusenost :confounded:
14. máj 2012 o 11:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@tannia87 ja sa nehadam... :wink: len sa drzim hesla "ak sa ti nepaci, nevadi, ved nie je tvoj..! :wink: a u nas v dedine som len chvaly pocula, hlavne ked pred obchodom opravovali schody a rampa bola prec... predavacky chodili pozerat ako idem po schodoch... :wink: :grinning:
14. máj 2012 o 11:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lenocka23 no widis ale sak tu na mk ja s anevyjadrujem neiktore sa tu len hasteria za vsetko ke dpocuju slovo stokke su hned vytocene takisto aj slovo next ved sto ludi sto chuti kazdy si kupi to co chce a to na co ma nie :wink:
14. máj 2012 o 11:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
baby ked je rec o tych schodoch, nemate niektora link na video ako ide po schodoch? lebo ja to neviem najst ani tu v diskusii ani na youtube..heeeeeeelp...
14. máj 2012 o 12:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby, ten PATISHOP normalne vyraba tie kity na stokke?? Neviete cenu a ci si latku mam kupit ja alebo maju v ponuke? Alebo je tu niekto komu ten kit šili???
14. máj 2012 o 12:33  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@junkfoood http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=UfqPFXfKVgE&NR=1 6:30.. ale dieta by malo byt otocene tvarou k rodicovi, ked ide po schodoch, nie tym smerom ako na videu...
14. máj 2012 o 12:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@junkfoood hladam hladam... ale tiez nemozem najst a viem ze som to na 100% uz videla
14. máj 2012 o 13:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lenocka23 ja som videla nieco ine, ale aj toto pomoze :slight_smile:
14. máj 2012 o 13:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok