Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

tannia87
13. máj 2012

@kkarolkaaa ja aj tam kde lentila.g www.babyonlineshop.de vsetko ma vyslo 1150alebo tak nejak plus minus bez kitov zimny kupujem tu na sk alebo dtial s tym ze si ho endam zaslat cez nich ale ku kamosovi v de uvidm este nad tym nerozmyslam chcela som mat zaklad deku na jesen potom budme riesit ostatne 😉 ja mam malu augustovu takze riesit zimny je rpe mna dost skoro

lentila.g
13. máj 2012

@vevika mne sa na foto páči,dokonca aj ked sa mi ta vanicka nepacila tak som chcela tu farbu však zamaskujem to kitom keby dačo,ale muž a baby ma zlomili🙂)

lentila.g
13. máj 2012

@kkarolkaaa uvádzajú 2-3tyzdne,ale baby čo objednavali mali do týždňa,záleží asi od skladových zásob

kkarolkaaa
13. máj 2012

@lentila.g tak to je skvele 🙂 nevies nahodou, ako dlho maju tuto akciu?

vevika
13. máj 2012

@lentila.g jaaaj, uz si spominam, ukecali ta na beige 🙂 ten je tiez velmi pekny, moja najlepsia kamoska ho ma, tak si ho vzdy pookukujem 😀 popravde, mne sa pacia uplne vsetky farby Stokke, uz len kvoli kocaru by som sa dala ukecat na dalsie dieta 😀 😀

lentila.g
13. máj 2012

@vevika no ved aj mne;) preto som nevedela sa rozhodnut

lentila.g
13. máj 2012

@kkarolkaaa neviem lebo uz mali aj lepšiu akciu -719 € za komplet

duplicka
13. máj 2012

tu ked nahodim fusacik, tak aj cerveny aj fialovy aj zeleny je krasny a samozrejme ze pre chlapca dark navy 😉 😉 http://www.stokke.com/en-us/stroller/buy-your-s...

novamaminka
13. máj 2012

@fatia rado sa stalo,ked viem tak pomozem🙂tiez si este zivo pamatam ako som nad tym maturovala😀

novamaminka
13. máj 2012

@kkarolkaaa v babymarkete maju nejaku akciu so stokke,len neviem presne aku..skus im bud napisat tu v teme,alebo si tam zavolaj,.

mycats
13. máj 2012

@kkarolkaaa - teraz to tu pisali niekde, skus kuk par stran spat. tusim nejaka akcia so summer kitom 🙂

klarawerder
14. máj 2012

@mycats Můžu potvrdit 😉 Stokke je super...ale na cestování není moc praktický, kvůli své velikosti. Tak máme beečko a můžem jen doporučit...na "normální" používání Stokke, na cesty Bee.... 🙂

mycats
14. máj 2012

@klarawerder 😀 😀 tak uz aby bolo doma 😀

tannia87
14. máj 2012

baby ja sa smejem vedeli ste o tom ze vraj stokke je akurat dobry na otras mozgu pre dieta MUUUDRY POZNATOK SLECNY VO FOTOBLOGOCH demencia totalna uz

lenocka23
14. máj 2012

@tannia87 parada... takze ak dietko vypadne z polskeho tanku, nic sa mu nestane...? ci to narazala na to, ze nie je odpruzeny tento kocik..?? lebo nejak nechapem... 😉 😉 (prip.daj link na ten blog.. 😉 )

tannia87
14. máj 2012

@lenocka23 ano ano ze labilny pravdepodobne 😉

lenocka23
14. máj 2012

@tannia87 jaaaaj, zasa mamicka co ho skusala maximalne tak prazdny v predajni... 😉

tannia87
14. máj 2012

@lenocka23 vraj ujo predasvac ju odhovoril mylsim ze je idiot poriadny potom
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/pictbridge/

vevika
14. máj 2012

@tannia87 nechapem! no ale mozno ho videla na obrazku, tak je teraz odbornicka na Stokke 😀 😀 😀

tannia87
14. máj 2012

@vevika nie ze v predajni bola a ujo predavac ju sam odhovoril 🙂

lenocka23
14. máj 2012

@tannia87 no, nezdrzala som sa a musela som jej napisat... 😉

tannia87
14. máj 2012

@lenocka23 ty si ako ja ja sa tiez s kazdym vadim pre stokke my sme ani pred svokrovcami nepovedlai ze mame kocik objednany ani im nepoviem ze nejaky mame az ked ho uvidia s malou lebo to je demencia

lentila.g
14. máj 2012

@vevika ja sa vyjadrujem len k veciam ktore mam, som minimalne skusila, ale ten jej vozovy park nesvedci o tom ze by mala extra skusenosti s kociarmi, i ked z reakciou odhovarania od tohto kocika v predajni mam aj ja skusenost 😖

lenocka23
14. máj 2012

@tannia87 ja sa nehadam... 😉 len sa drzim hesla "ak sa ti nepaci, nevadi, ved nie je tvoj..! 😉 a u nas v dedine som len chvaly pocula, hlavne ked pred obchodom opravovali schody a rampa bola prec... predavacky chodili pozerat ako idem po schodoch... 😉 😀

tannia87
14. máj 2012

@lenocka23 no widis ale sak tu na mk ja s anevyjadrujem neiktore sa tu len hasteria za vsetko ke dpocuju slovo stokke su hned vytocene takisto aj slovo next ved sto ludi sto chuti kazdy si kupi to co chce a to na co ma nie 😉

junkfoood
14. máj 2012

baby ked je rec o tych schodoch, nemate niektora link na video ako ide po schodoch? lebo ja to neviem najst ani tu v diskusii ani na youtube..heeeeeeelp...

patka1987
14. máj 2012

Baby, ten PATISHOP normalne vyraba tie kity na stokke?? Neviete cenu a ci si latku mam kupit ja alebo maju v ponuke? Alebo je tu niekto komu ten kit šili???

lenocka23
14. máj 2012

@junkfoood

https://www.youtube.com/watch?v=UfqPFXfKVgE

6:30.. ale dieta by malo byt otocene tvarou k rodicovi, ked ide po schodoch, nie tym smerom ako na videu...

hajanka
14. máj 2012

@junkfoood hladam hladam... ale tiez nemozem najst a viem ze som to na 100% uz videla

hajanka
14. máj 2012

@lenocka23 ja som videla nieco ine, ale aj toto pomoze 🙂