Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

milankovazuzana
21. máj 2012

@mycats ja keby som si mala kúpiť nového miláčika, tak idem presne do tejto kombinácie.Svetlo zelená-aj keď sa to možno nezdá na 1. pohľad , myslím si, že farbička je univerzálna a dobre sa dá dokombinovať s dark navy, alebo beige.U mňa jednotka.Ale všetky farbičky sú krásne a dajú sa navzájom kombinovať a pekne rozbiť jednofarebnosť.Veď je to hra, ktorá sa dá hrať do nekonečna, len naši manželia tomu nerozumejú 😀 😀 😀
@peka1

hajanka
21. máj 2012

@mycats 🙂

mycats
21. máj 2012

@milankovazuzana 😀 😀 😀 hra len s plnou penazenkou alebo zlatou kartou 🙂 ale inak sa da vydrzat dost dlho 😀

milankovazuzana
21. máj 2012

@mycats to áno, ale šikovnice ako ty si vedia zohnať vecičky aj inde, alebo dokombinovať a nemusia to byť origoš veci

bambi29
21. máj 2012

@hajanka ja kupujem cerveny 🙂

vevika
21. máj 2012

@hajanka mne práve malá spí vonku v tom hroznom nestabilnom kočíku, fúka tu ako o život a čuduj sa svete kočar sa ani nepohne 😀 stále nakúkam, či ju neuvidím letieť okolo domu 😀

hajanka
21. máj 2012

@vevika 😀 😀 😀 😀 😀 😝 odpadnem

patka1987
21. máj 2012

@dastien nemas tam album vzorkovnik...

peka1
21. máj 2012

@bambi29 cerveny je krasny, len ho uz obsadil svagor

lumi21
21. máj 2012

ahojte baby, ja som s kociarikom nesmierne spokojna, v zivote by som ho nemenila a keby sa dalo aj ja by som sa povozila 😀 😀 mala ma 3 mesiace a teda zatial je vo vanicke, prezili sme zimu, rozne tereny a aj vietor a vsetko je v najlepsom poriadku 🙂
I love STOKKE 😵 😀

peka1
21. máj 2012

@hajanka vsetky su pekne, dokonca aj ta hneda / to je ten najvacsi problem. ked si ju nakombinujes na babymarket stranke s kitmi vyzera najkompaktnejsie. Aj ked priznavam, ze to rozbijanie farebnej jednotnosti mam velmi rada 😉
no skusim omrknut tu zelenkavu

luciag3
21. máj 2012

@peka1 ahoj ja mám light green ten si videla....alebo si myslela ten tmavý zelený?

luciag3
21. máj 2012

@peka1 a ešte mám chlapčeka a zelená mu neskutočne sekne🙂

dastien
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vevika
22. máj 2012

@peka1 ja by som pre chlapceka z tychto troch moznosti vybrala tu zelenu. Fialova sa mi zda taka dievcenska- ten svetlejsi odtien na nej mi pride taky az do ruzova. Ten hnedy je pekny, ale zase trosku nudny. A myslim, ze ten zeleny sa bude dat pekne kombinovat s blue navy doplnkami- to je podla mna perfektna kombinacia pre chlapceka.

dastien
22. máj 2012

tuto je vzorkovnik.komu nepojde otvorit som na facebooku pod menom Veronika Hanáčková Školudova a tam mam album vzorkovnik

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.178162...

pallacinka
22. máj 2012

@dastien Krasne su tie latky, budes sit iba do stokkaca alebo aj do inych kocikov? Normalne lutujem, ze uz ten kocik nemam, hned by som si vedela vybrat 🙂

dastien
22. máj 2012

@pallacinka sila som teraz aj do bugaboo bee plus prestne taku istu ako je tato do stokke z jednej strany kvetinkova a z druhej pasikova.zatial mam strih na stokke podlozky a bugaboo bee plus.

danielaspa
22. máj 2012

ahojte kocky, som len v 5 TT a vyberam si kocik a zatial sa mi paci prave stokke...citam si vase prispevky a chcela by som sa poradit, kde sa da najlepsie kupit tento kocik? Hlavne sa mi paci bud v tej riflovej farbe alebo som uz videla v Rakusku taky biely so zeleno modrym vzorom...a taky som u nas nevidela...Dakujem za cenne rady maminky 🙂

kilian
22. máj 2012

Ja odpadnem.pamatate sa prednedavnom na ten inzerat stokke za 500€??a dotycna predavala aj BGB?naschval som si to nevymazala,uz tam ma dve hodnotenia,ze nedosiel kocik a peniaze su fuc!!!!!

boska79
22. máj 2012

@kilian hmm.. ja sa len cudujem, ze su ludia taky dovercivy.. nicomu inemu sa necudujem.

kilian
22. máj 2012

@boska79 a ako jednoducho a hlupo si zarobila....

boska79
22. máj 2012

@kilian ked sa pred rokom a nieco, robila veeelka objednavka, tak muzo si tukal s prstom na celo, ze preco doverujeme cloveku z netu, ze objednava sa bgb z holandska.. ze ci nam to riziko zato stoji.. ale objednavala to kamoska, takze to som sa nebala..ale ostatne baby co sa popridavali tak nepoznali, tak to je urcite riziko...

a na inzerat uz duplom.. pokial sa da, pre kocik treba osobne. nie za 150.. ale za taku podozrivu cenu ano..

kilian
22. máj 2012

@boska79 ale vsak to bolo jednoznacne,cely inzerat.

cristinna
22. máj 2012

@peka1
Ahoj, mne sa paci hneda farba, mozes si ju nakombinovat s bluenavy, s tyrkys modrou alebo s bezovou... 🙂
takze okrem zelenkavej skus pozriet hnedu, maju ho tusim vystaveny na Korze Predeti, teda ak ho neprezliekli do inych farieb... 🙂

mikolajova.zuzana
22. máj 2012

@dastien pozeram, ze tiez pouzivas latky z modern patchwork - su suprove vsak?

danielaspa
22. máj 2012

@ustrachana ahoj, ja zvazujem kupu, ale som len v 5 mesiaci teh 🙂 Vies mi poslat foto s dalsimi info na mail danielle79.sk@gmail.com? 🙂 Dakujem

szelvicka
22. máj 2012

Zdravím maminky,

chtěla jsem se zeptat a doufám, že mě za to neukamenujete, jestli jde summer kit a nebo winter kit použít na kočárek Joolz.
Stokke jsem hrozně moc chtěla, ale manžel bohužel k němu moc nakloněnej nebyl a líbil se mu quinny buzz, tak jsem se dohodli na kompromisu Joolz. Už jsem viděla winter kit na Bugaboo chameleon, tak si myslím, že by na ten Joolz mohl jít taky, co myslíte.

Děkuju moc a Stokke jsou nádherné kočárky 🙂

dastien
22. máj 2012

@mikolajova.zuzana ja objednavam z roznych firiem .aj zo zahranicia.aj chodim do viedne brat latky.proste vsade mozne

dastien
22. máj 2012

@kilian aky mala nick ta predavajuca?