Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

mima01
22. máj 2012

@klarawerder co ja viem, tak bola tu na MK a ponukala ho aj na uk a de ebay v drazbe.
@lenocka23 hm, ale normalne som nasrdena aj za tych ostatnych...takto sa prizivovat, vrrrr 😠

kilian
22. máj 2012

@mima01 podla mna to nie ona ponukala na ebayi,ona si len stiahla fotky..

mima01
22. máj 2012

@kilian vidis, to je tiez pravda...sak sme sa o tom vlastne aj bavili ked to bolo aktualne.

luly3
22. máj 2012

@mima01
@kilian 😀 😀 😀 ja som ten debil ja som kúpila bugaboo za 350€ ale prihlasuje sa pod menom valkyria2

mycats
22. máj 2012

@kilian ja odpadnem, tisicka vo vacku!!! 😠 😠 😠

kilian
22. máj 2012

@luly3

mycats
22. máj 2012

@luly3 a neprislo nic?? ked to tak s usmevom hovoris?

kilian
22. máj 2012

@mycats tisicka,pffff.stavim sa,ze takych 5000€ si zarobila..

luly3
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mycats
22. máj 2012

@kilian boze!!! 😝 😝

kilian
22. máj 2012

To valkyria2 mi nieco hovori!!!

mycats
22. máj 2012

@luly3 asi by som ju isla umlatit palicou a volala policiu. ale tou palicou by som zacala!

kilian
22. máj 2012

@luly3 a vies naisto,ze je to jej prave meno?

luly3
22. máj 2012

@mycats
@kilian viem naisto, bo jej účet v tatra banke je evidovany na to meno a učty len tak nezakladaju v banke
umlatit palicou?????? slabé tá babulka bude prosiť že mi chce dať peniaze veď zato jej hrozí basa asi si to neuvedomuje

mycats
22. máj 2012

Este ze ja sa drzim zasady, ze najistejsi kocik je ten novy!!! Lebo ja neviem ci by som rozchodila, ze ma niekto urobil o 500e a viac 😝 😝
Ja som predala dva kociky, ktore som viezla k novej majitelke a si neviem predstavit, ze niekto dokaze byt takyto smrad!!! Ved 500e nie je 5e!!!

mycats
22. máj 2012

@luly3 ucet moze byt kludne bieleho konika 😠 ja si myslim, ze isto rozumie co jej za to hrozi, len mozno si tak dobre zarobila, ze ju to ani ten rok v base nebude mrziet 😖

kilian
22. máj 2012

Kocky ,ja som takto pred par rokmi prisla o 800€.:'(:'(

luly3
22. máj 2012

@mycats hej ja mam doma nový chicco S3 a city málo mi bolo chcela som prísť lacno k bugaboo mnooo nidem si zasa kúpiť len už si preňho pôjdem osobne keby som nešpekulovala za tie prachy co dám aj nej aj novej kočke som mohla mat funglovičku juuuj facku by som si dala

kilian
22. máj 2012

@luly3 necakaj a konaj!

mycats
22. máj 2012

@kilian ☹ ☹ ☹ boze!!! ma nestraste lebo nekupim uz na bazariku ani posrate tricko za 6e!!! lebo uz neviem kolko mi neprisli nextove kratase!!!

luly3
22. máj 2012

@mycats má dve krasne deti vermi že bude
@kilian o 800???? čo???? ako

mycats
22. máj 2012

@luly3 presne si to vystihla. ale chapem ta, ze si chcela vyuzit dobru ponuku 😠 😠

kilian
22. máj 2012

@mycats u nas a hlavne v nemecku sa to len hemzi podvodnikmi!!!!teraz to zacina uz aj na slovensku.

luly3
22. máj 2012

@kilian a aký ebay pisala ešte ako ju tam najdem ???? potrebujem všetko o nej zistit

mycats
22. máj 2012

@luly3 len ci si aj ona mysli, ze su to dve krasne deti. nie kazda matka vnima svoje dieta ako niektore z nas. 😝

kilian
22. máj 2012

@luly3 tak isto islo o kocik.

mycats
22. máj 2012

@kilian ked ja mam nexta daleko. nic, budem uz len cez ich stranku kupovat a nebudem nic riskovat. lebo kto vie aj odkial su vsetky tie hodnotenia na mmb 😲 😲 😲 mam dost!!!

kilian
22. máj 2012

@luly3 ja si myslim,ze tie fotky si stiahla z ebayu.a co ti pisala?kde byva?

martinano
22. máj 2012

@luly3 mas meno a bydlisko chod na policiu podaj restne oznamenie a vyves ju vsade na net,ze podvosnicka a napi adminom ci ti vedia zisti IP adresu z ktorej pisala

luly3
22. máj 2012

@kilian vraj je s detvy ale nieje je s banskej bystrice