Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

mycats
23. máj 2012

@agalia to su limitky, aktualne su len jednofarebne fusaciky. ja som nemala winter kit, iba summer kit, tak neviem poradit. a autosedacku som pouzivala maxi cosi + quinny zapp, nie stokke.
ja som si prve stokke kupila ked uz bol maly velky nezbednik, mal 16, ci 18 mesiacov 🙂

mycats
23. máj 2012

@luly3 tak strasno drzime palce!!! najprv palicou a potom aj tu basu jej treba!!!

luly3
23. máj 2012

ste veľmi spokojne s tým kočíkom stokke????

milankovazuzana
23. máj 2012

@luly3 Ja mám starší typ, ale za inú značku by som nemenila, ani za svet.Konečne kočiarik podľa mojich predstáv aj malý je evidentne spokojný.

lentila.g
23. máj 2012

@mycats ja som môjmu povedala že vždy mu poviem Vsetko a pravdu,ale 😎 cena missoni by ho zabila

lentila.g
23. máj 2012

@kilian ja som dala za moju tuším 185€

boska79
23. máj 2012

@kilian a vies to missoni aj tak omrknut ze budes vediet co kupujes? ja missoni nechcem, lebo tam je sand pasik... neaku taku kde je bud ze vobec nieje alebo minimalne...

kilian
23. máj 2012

@boska79 ked ju maju v obchode,vies sa pozriet.
@lentila.g regulerna cena je 158€,to co viac pytaju si na Tom zarabaju.

mycats
23. máj 2012

@lentila.g ano, presne to ako pises. nechcem, aby ho to zabilo 😀 😀

mycats
23. máj 2012

@kilian krasny je to set. no budem zvazovat ci minut 160e. a ty ho vies este kupit, keby som nahodou dostala zachvat 😵 😵

kilian
23. máj 2012

@mycats to by som musela zavolat a zistit.😉ale na cameleona mi prednedavnom posielali missoni,Mali Este par kusov.

mycats
23. máj 2012

@kilian 😀 😀 😀 tak uvidime, musim sa na to vyspat a vymysliet bojovy plan co poviem domacej kobricke 😀 😀

kilian
23. máj 2012

@mycats budes mat aj ty pomaly nafukovacie skrine😀😀😀😀

lentila.g
23. máj 2012

@mima01 🙂 Vsetko super,ešte letny kit som síce nepozrela lebo maly vkuse stojí pri ňom a špekuluje,a dnes prišiel na moje želanie muž skôr z prace,tak sa vytešim až zajtra...dosť že musel tie mega krabice vynosiť na 4. Posch.bez výťahu 😎

mycats
23. máj 2012

@kilian to ja vzdy nejaku skrinu najdem 😀 😀

mima01
23. máj 2012

@lentila.g parada, tak mam radost, ze vam to doslo tiez v poriadku....hned mam lepsiu naladicku 🙂 My uz sme sa spolu bavili o skladovani stokku a noseni hore na 4te, ci to som sa nerozpravala s tebou? Tehotenska skleroza 😀

lentila.g
23. máj 2012

@mima01 ale áno,my to ideme riešiť autom,a ked bude maly 2 na svete budem nosit iba vaničku,dufam že mi neukradnu Stokke,ked budú chcieť auto nech vylozia kociar,ten by ma mrzel 😎

mima01
23. máj 2012

@lentila.g uz len treba dufat, ze nie....aj ked v dnesnej dobe ma uz fakt ze nic neprekvapi 😒

ustrachana
23. máj 2012

kocky caute, citam co ste popisali tak ta spominana valkyria2 si u mna pred asi 3 mesiacmi zarezervovala Stokke, ze posle peniaze a tak ma natahovala tyzden potom stale nic potom mi napisala, ze jej muz ma exekuciu, ale ze do utorka to poriesi a potom kocik kupi,ja som mala doma kocik zabaleny a cakala a kedze ma takto oklamala tak som kocik vybalila a vykaslala sa na nu, ale co si pamatam je tusim z BB lebo adresu kam mam kocik poslat mi dala.

mycats
23. máj 2012

@ustrachana 😠 😠 😠 one je normalne schizofrenik!!!

martinano
23. máj 2012

@luly3 dobre si spravila, drzim palce 😉

luly3
23. máj 2012

@ustrachana máme už aj adresu aj kontakt aj všetko 😉
@martinano 😉 viem

petraxy6
23. máj 2012

@ustrachana tak jej muž mal exe a ona išla stokke kupovať? 😕

ustrachana
23. máj 2012

@luly3 adresu mam aj ja lebo ja som bola vtedy taka nastartovana, ze okrem toho, ze by som jej jednu vrazila tak som ten kocik vybalila a tu krabicu schovala do pivnice tak ta adresa tam zostala, ta zena by sa mala dat liecit ona nie je normalna

ustrachana
23. máj 2012

@petraxy6 ano vypisovala mi litanie o exe a o tom ako on je v zahranici a neviem co vsetko mozne a ako sa to doriesi a kocik vezme, no steelova by sa mohla schovat s jej romanom 😀 no kocena to teraz zjavne prepiskla 🙂

luly3
23. máj 2012

@ustrachana možno chcela aby si jej to poslala že by si sa zlutovala a ona potom tebe nedala peniaze 🙂 určite tak nejako to mala v pláne

petraxy6
23. máj 2012

@ustrachana no že sa nehanbí 😠 😠 😠 kua, ja by som asi kanálom chodila 😲 A predpokladám, že si chodí veselo po svete a usmieva sa ako pisušená na všetky svetové strany. Do chládku s ňou 😠 😠 😠 😠 😠

ustrachana
23. máj 2012

@luly3 no potom som si ju tu pozerala a bolo tu uz o nej pisane, ze mala s niekym problem za peniaze , ze zobrala a tovar neprisiel, ale teraz to tu nevidim tak som dost prekvapena lebo vtedy som jej dala neg hodnotenie a sebavedomo mi odpisala, ze ona poziada admina o zmazanie a hodnotenie bolo o par dni fuc tak uz neviem co si mam aj o tomto MK mysliet 😀

mima01
23. máj 2012

baby, ona fakt nie je kompletna....toto je na psychiatra, normalne schizofrenik. Toto normalny clovek nevymysli...

petraxy6
23. máj 2012

@luly3 aj ja mám starší typ ako @milankovazuzana a som nadmieru spokojná 🙂 a nielen ja. Škoda, že ich je tu už veľa 😒