• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

26. mája 2017 
...si nás mohla aj ináč potešiť :grinning: . Ja ho už mám doma, len čakám kým sa bábo narodí a potom budem skúšať. A bábo príde do toho najlepšieho mesiaca. Takže si užijeme spolu. Ešteže mám pevné nervy :angry: .
Ale našťastie mám aj sestru, ktorá mi darovala po malej kočík, tak budem mať aj ja traktor :dizzy_face:
9. nov 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sussi, jo, bude to jak píšeš. Od pohledu je to jasné. Lze to zhodnotit snadno i v krámě při běžném pohledu na vystavené kočárky. Ale ovládání na rovině za pěkného počasí bude parádní, bezkonkurenční tipla bych.. :slight_smile: :wink:
9. nov 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby tak ste ma nepotesili :rolling_eyes: bol to oj favorit pre druhe miminko,ak by nahodou raz bolo :sweat_smile:
10. nov 2009 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, moje kamoska si ho poridila, takze jsem s nim nekolikrat jela, pro me to byl des, strasne drnca a nedokazu si predstavit dite pak v te sportovni verzi, design je super, to jo, fakt netradicni, ale jinak bych ho nechtela.. uz i ona se poohlizi po jinem sportaku na pozdeji
11. nov 2009 o 19:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatká, som tesne pred pôrodom a vy mi tu takéto veci píšete? :frowning2: To mi ani nehovorte, že ten kočiarik je nanič!!!!!!!! A toľké prachy stál.................. :rolling_eyes:
12. nov 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale neni na nic petina,je lahky,lahko sa ovlada,ja som stastna,ze ho mam :wink:
12. nov 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Liuška, si ma potešila. Ale ja som aj tak z toho na mraky. A si spokojná aj s hlbokou vaničkou, aj so šporťákom?
13. nov 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zatial hej :grinning: este je zabaleny a caka na den D :wink:
13. nov 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...no ti pekne ďakujem :cry: . Aj ja ho mám "zabalený". Trenújem s ním po byte a veľmi sa mi páči. Ani nehrkoce, krásne sa ovláda..... Hlavne že som v pohodeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :sunglasses:
13. nov 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petinax je suprový, ja mám s ním len samé dobré skúsenosti a to má malá 5 mesiacov preč :slight_smile: krásne sa nám vmestí do vaničky aj celú zimu v nej vydrží toho sa nebojím!!! Všetci ma strašili, že ked bude zima kde ju budem voziť ale ja som ich vždy odbila :slight_smile: A skúšali sme doma aj športovú časť tiež super, malinkej sa v nej páčilo všetko videla takže paráda :slight_smile: Prechádzky sú tiež super, neviem kde kočky bývajú v akých horách, my bývame na dedine, a žiadne problémy s nerovným povrchom nemáme. No a čo sa týka vetra bola som s malinkou vonku aj ked bývali v oktobri tie silné vetre a nemala som žiadny problém, že by ho odfúklo. To sú moje skúsenosti. :slight_smile:
14. nov 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slniecko - tak to som ozaj prekvapená... mne už viackrát stratil stabilitu vo vetre... A čo sa týka drncania, pomaly si na to malá zvykla, už to nerieši, ale odpružený nieje VOBEC...
15. nov 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
susi,asi mas lahsiu dcerku :slight_smile:
15. nov 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lia - no hej, ale to snáď nie od toho závisí, či mám naložiť aj závažie? :grinning:
15. nov 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zaves cinky z vonka :grinning:
15. nov 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby co ho mate, da sa vam sklopit kolieska ked je na konstrukcii vanicka??? Mne to ide len s vajcom a sportakom :frowning2:
16. nov 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby už prosím vás nestrašte, lebo už dnes porodím :wink: . No mám taký pocit, že ho pôjdem vrátiť a poviem na vás-že som sa psychicky z toho zrútila... :angry:
16. nov 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Susisus ak je na konštrukcii vanička tak kolieska nepôjdu sklopiť. Dá som to len so športovou časťou alebo s vajíčkom na konštrukcii.
16. nov 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my ked sme ho skusali,nam to islo,ale taysie,este je nerozjazdeny.vyskusam ked prideme domov
17. nov 2009 o 06:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale na googli som videla promo obrazky, kde je sklopeny aj s vanickou :frowning2:
17. nov 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petinax5: hlavne musi vyhovovat tobe, pokud to tak je, tak bud v klidu, treba do obchodu je uzasnej, vsude se s nim otocis a krasne se ovlada, vsechno ma sve pro a proti :wink:
17. nov 2009 o 11:43  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem verisek. Som už pokojná. Neexistuje ideálny kočík. K pripomienkam k "malosti vaničky"...-poslala som sestru do obchodu,aby mi pomerala vaničky a prišli sme na to,že drvivá väčšina má rozmery skoro rovnaké. A ovládanie? Každý kočík má svoje muchy :cry: . Čo sa terénu týky,som prekvapená, lebo aj ja bývam na dedine a neviem ako je to u ostatných, ale mi máme cesty a dokonca aj chodníky rovné a po trávnikoch nezvyknem chodiť. A pri nepriaznivom počasí budem sedieť doma a popíjať horúcu čokoládu, aby mi kočík neodfúklo :sunglasses: .
17. nov 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
petinax - no tak potom OK, o nasich chodnikoch sa ani z daleka neda povedat ze su rovne, su kompletne dopraskane a sama diera, hotova katastrofa... tak mozno na dedinach sa lepsie staraju o svoje okolie a preto aj stokke nerobi problem :wink: aj ked Sarka si uz na to drncanie zvykla a neriesi to :slight_smile:
No ale do silneho vetra aj tak nieje vhodny.
18. nov 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojček susisus...no veď keď bude vietor fúkať, ja budem popíjať horúcu čokoládu /s nohami na stole/... :grinning:
18. nov 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dalsia vyhoda dediny, ty mozes kocik vycapit na dvor a je na vzduchu, ja sa musim trmacat vonku, aby sa nadychala. Ked tak rozmyslam, vola sa ze mestsky kocik, ale pri nasich debatach zistime ze je vhodnejsi na dedinu :grinning:
19. nov 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neprodá,prosím někdo Stooke Xplory komplet,mohu počkat až do srpna. :grinning: :
5. feb 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, nedavno jsem potkala Stokke v metru, to je fakt síla :wink: Věřím, že na něj každý čučí, to jo, ale asi by mě štvalo mít kočár, ke kterému se musím pokaždé vystajlovat :grinning: To nejde s takovým vozítkem jen tak vyrazit v domácích hadrech uspávat, co? :wink:
9. feb 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...a prečo nie? Tepláky to istia. Nech si každý myslí, čo chce. Samozrejme, nehovorím o meste, ale o dedine.
Ináč, v UK ho majú za pár drobných-oproti našim cenám-šľak ma ide trafiť.... :angry:
10. feb 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stokke se mi moooooc libi, byl to druhy favorit, ale je fakt, ze je hlavne do mesta, museli bychom mit jeste jeden kocar do terenu a na zimu, jak to ma kamoska
peti: i v Cesku je ten kocar predrazeny
10. feb 2010 o 14:23  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vieš čo je predražený kočík? CONCORD NEO Carbon za 2.500€ :fearful: . Skoro som odpadla. Za vec, ktorú využiješ max 2 roky si myslím, že je to prehnané. :cry:
10. feb 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak ten concord je frajer oproti stooke
10. feb 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok