Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

lenocka23
22. jún 2011

@pallacinka @hajanka hej, jedine v zahranicnych e-shopoch najdes bez vanicky... u nas v klasickych obchodoch len sada "completo"... ale ak je len takyto cenovy rozdiel, tiez by som ho zobrala aj s vanickou a nerozmyslala.. 😉

@shawn7 myslim ze by ti stacil len slnecnik, teraz ho vyuzijes do vanicky a na budce leto uz bude babo dost zvedave takze mu mozno aj ten slnecnik bude zavadzat vo vyhlade... 😉 🙂 (my sme mali model 2009 tam bol len slnecnik a striaska, ta pridavna striaska tam nebola, ale neviem ako by som ju vyuzila)

hajanka
22. jún 2011

@pallacinka dakujem 🙂 idem si hned pozriet stranku, len ci posielaju na Slovensko...

hajanka
22. jún 2011

@pallacinka ma porazi aka super cena! 😨 prosim ta, mohla by si mi zistit ci posielaju na Slovensko ak ano kolklo je postoven? dik

pallacinka
22. jún 2011

@hajanka Vsak to, ta cena ma zlomila 🙂 Podla vsetkeho posielaju aj na Slovensko a postovne je 39,95 Eur (http://www.babyonlineshop.de/frame.php?speciald...), neviem, ci sa ti to aj tak oplati, my sme mali v ramci Nemecka postovne zadarmo a kocik dorucili tyzden po zaplatani (takze nie 2-4 tyzdne ako uvadzaju). Skus im pripadne napisat, ci je to naozaj pravda.

hajanka
22. jún 2011

@pallacinka idem si to poriadne pozriet. Ta cena je super, si myslim, aj s tym postovnym. Keby bola este dobra dodacia lehota 😵
Myslis, ze im mozem napisat aj anglicky? Nemecky som uplne zabudla 😅

pallacinka
22. jún 2011

@hajanka Myslim, ze anglictina by mala byt v pohode, aj nejake info na stranke maju po anglicky. Ak to nepojde, tak mozem skusit ja po nemecky (aj ked moja nemcina zostala tiez niekde zabudnuta 🙂) Dodacia lehota bola u nas paradna, nejde to cez postu ale cez kuriera tak by tomu mohlo byt tak aj na Slovensko 🙂

adgam
22. jún 2011

@shawn7 My summer kit využívame celé leto, keď spíme v kočíku tak väčšinou stále s tou clonkou, povedala by som, že clonku využívame viac ako slnečník 😉

shawn7
22. jún 2011

@adgam myslím že si ho pôjdem kúpiť..... leto ešte ani nezačalo a vonku je neznesiteľne teplo. Tá clona sa mi páči, predsa je to lepšie ako plienka alebo tak

adgam
22. jún 2011

@shawn7 My sme mali summer kit aj minulé leto vo vaničke, keď sú také horúčavy tak tá clonka je super. Nám sa napríklad dcérka so slnečníkom stále hrá, ohýba tú tyč a skúša koľko to vydrží 🙂

shawn7
22. jún 2011

@adgam a nemáte problém s tým, že nechce byť schovaná pod clonou? predsa len už má rok, asi je veľmi zvedavá

adgam
22. jún 2011

@shawn7 Jasné, že je zvedavá 🙂 ale po bokoch striešky je sieťka takže z boku všetko sleduje a keď je unavená a dám clonku hoci veľmi slniečko nepáli tak mi rýchlejšie zaspí.

shawn7
22. jún 2011

@adgam a ešte predavačka v obchode ospevovala tu bielu "vlozku" alebo ako by som to nazvala...... vraj to vyborne saje a dieta sa nepoti. je to tak? mne to pripadalo dost hrube. da sa to vyuzit aj v hlbokom kociku alebo len v sportiaku?

adgam
23. jún 2011

@shawn7 ten biely froté poťah sme doteraz ani raz nenatiahli, dá sa to dať iba do športovej časti. Je pravda, že malá keď spí v takom horúcom počasí v kočíku tak ju vytiahnem úplne mokrú ale doteraz som na ten poťah stále zabudla takže musím ho konečne vytiahnuť z krabice, určite to lepšie saje pot ako pôvodný poťah. Ak by som sa mala opäť rozhodnúť, či summer kit tak určite áno, hlavne v športovej časti to nielen pekne vypadá ale splňa to aj účel! 😉

shawn7
23. jún 2011

@adgam pozerala som ze vnutro hlbokeho kocika existuje akasi plachta, mozno by to celkom pomohlo pri tom poteni...... a winter kit ste skusali? mne sa na nom hrozne lubia tie rukavniky pre maminy 🙂 a ja som dost zimomriva na rukach, tak sa na ne dost tesim

mirkadena
23. jún 2011

@shawn7 ahoj, ja som si kúpila summer kit, mám ho aj v albume, zatiaľ len na vaničke, ale my práve najradšej používame tú clonu, aby malej slniečko nesvietilo na tváričku. Slnečník sme využili zatiaľ málo, ale idú poriadne horúčavy, tak ho určite využijeme. Mám aj summer kit aj winter kit a sme spokojní 🙂))

jaannaa86
23. jún 2011

@shawn7 Ja mám tú frote podložku celý čas a je super. Malá sa strašne potila a toto je na to ako stvorené...Len je pravdou, že sa to musí často prať 😅

shawn7
26. jún 2011

@adgam
@mirkadena
@jaannaa86
🙂 kupila som summer kit v prevedení pink, takže už len to bábo mi chýba 🙂

e.l.i.e.n.k.a
26. jún 2011

@pallacinka potesil ma tvoj vyber 😉 tiez mam brio, cez zimu bol uplne super, maly ma 7,5 mesiaca a stale pouzivam hlboku vanicku, ale v sportaku brio je spadnuty na jednu stranu, tak chcem na leto Stokke sportovu cast, Stokke bola tiez laska na prvy pohlad, ale mm vybral brio 🙂

janka2110
26. jún 2011

@shawn7 dobry vyber 🙂
A babo uz bude coskoro 😵

e.l.i.e.n.k.a
26. jún 2011

..baby, mate niektora summer kit pre chlapca? ktory ste vybrali? mohol by byt aj beige dots?

pallacinka
26. jún 2011

@e.l.i.e.n.k.a Tak to sme na tom uplne rovnako 🙂 My na brio nedame dopustit, no este sme stale vo vanicke a sportovu cast sme neskusali. V porovnani so Stokke ma vela vyhod, no laska je laska a nedalo sa mu odolat 🙂
A my mame summer kit beige dots, prave preto, ze sa mi zdala univerzalna aj pre chlapca aj pre dievca (aj ju tu mam na fotke spred par dni, len to asi nie je velmi vidiet). Mne sa paci zo vsetkych najviac, bodky milujem, tak vyber som mala lahky 🙂 V akej farbe planujete Stokke?

adgam
26. jún 2011

@shawn7 tak už len si počkať na bábo a užívajte stokke i príslušenstvo! 😉 My tiež máme summer kit 2010 pink.

lenocka23
26. jún 2011

baby, ak by ste niektora mala zaujem, nasla som pri upratovani adapter na slnecnik... samostatne sa to nepredava, skor ak by sa vam napr. zlomil vas... k dipozicii za postovne pripadne v ramci Ba a blizkeho okolia osobny odber... (az teraz som si uvedomila ze sme ho dostali ku kociku, aj ked sme nemali slnecnik a ked som nas kocik predavala, bolo to aj s letnou sadou takze novej majitelke nechyba.. 😉 )

marcela10
26. jún 2011

Ahojte stokkáčky, nemáte na predaj biely winter kit náhodou?

e.l.i.e.n.k.a
27. jún 2011

@pallacinka brio je fantasticke, ze ide skoro samo a je taaak pohodlne, ale dizajn trosku zanedbali, nevyzera zle, ale stokke je stokke 🙂 Na tej fotke, skutocne su vidiet bodky velmi ztazka, az si ma na to upozornila, povodne si mala aku farbu? Skoda, ze summer kit nerobia vo viacerych prevedeniach, model 2011 su len 3 ☹ ale white winter kit vyzera bozsky, len skoda, ze chcem stokke len na leto 😀

e.l.i.e.n.k.a
27. jún 2011

..ak by niekto predaval biely winter kit som zaujemca, budem ho vyuzivat aspon v byte pre radost 😀 ale podla mna sa zacne predavat, tak v roku 2020, ked sa ho majitelia nabazia 😀 😀 😀

kilian
27. jún 2011

@e.l.i.e.n.k.a ten winter kit v bielom este nieje dostupny v obchodoch?

e.l.i.e.n.k.a
27. jún 2011

@kilian prepac, som ta zmiatla, myslela som to obrazne, ze je taky nadherny, ze nez ho budu predavat z druhej ruky, tak bude rok 2020, lebo majitelia sa ho nebudu chciet vzdat, v obchodom sa predava..bola to reakcia na marcelu10..ides ho kupovat?

e.l.i.e.n.k.a
27. jún 2011

@lilla244 uz si hrdou majitekou stooka? ja sa tiez rozhodujem medzi stooke a bugaboo bee + 😉

kuriatko33
27. jún 2011

@e.l.i.e.n.k.a ahojček ja mam aj stokke aj bugabee+,mozem poradit pri rozhodovani