Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

mycats
26. jún 2012

@kilian anoo??? tak to fakt som asi na jedno oko nedovidela 😀 😀 😀 a co je co? co je buginka 🙂

mycats
26. jún 2012

@kilian to scoot bude asi buggy 🙂

bambi29
26. jún 2012

podla mna keby niekto vedel dansky (ci aky je to vyrobca) mozno to je odvodeny z toho nazov :D

kilian
26. jún 2012

@mycats podla mna cruzi je buggy

mycats
26. jún 2012

@kilian 😀 😀 😀 tak uvidime 🙂

kilian
26. jún 2012

@mycats len aby na scootinko a cruzinko nesklamali😀😀

mycats
26. jún 2012

@kilian neblazni!!! celu noc som nespala koli tomu 😵 😵

bintang
26. jún 2012

Mamičky prosím Vás o radu ... náš drobec má 3 mesiace, čiže do zimného obdobia už pôjdeme v športovej časti, takže nám bude treba ten fusak, že? A to mu dávam len pod riťku? teda naťahujem ako nohavice, ano? A je to dosť veľké? zmestí sa mi tam oblečený? ... vopred sa ospravedlňujem za takéto otázky, ale nemám sa s kým o tom poradiť a viem, že tu vždy nájdem radu 🙂

vevika
26. jún 2012

@bintang fusak budes potrebovat urcite. Nema to len pod ritkou, ale je v nom cely, len nozicky ma oddelene. Velky je dost, to sa nemusis bat, dietatko ti donho vojde este aj dalsiu sezonu 🙂

bintang
26. jún 2012

@vevika super! to som chcela počuť 🙂 ďakujem veľmi pekne 🙂

vevika
26. jún 2012

@mimi27712 k bledozelenemu stokkaciku by som volila urcite pixel pink (pre dievcatko), su na nom aj zelene stvorceky a pre chlapca blue pixel... Ja mam pixel pink a musky na nas nejdu 🙂

wewe8584
26. jún 2012

Baby, ktore mate stokke kocik ...chcem sa spytat 🙂 Cakame malinky prirastok v decembri a to je zima. Je ta vanicka dost velka na to, aby som tam dala malinke aj s fusakom? Vobec netusim, ake rozmery vaniciek so dobre na zimu, aby sa tam dietatko netlacilo ked bude nabalene 🙂 dakujem za radu. Inak...tie farby xplory kocikov, ktore su na nete sa zhoduju s realom, alebo mam cakat rozdiely?

hajanka
26. jún 2012

@wewe8584 urcite sa tam aj s fusakom zmesti 😉 bude mu tam ako v bavlnke 😀 farby sa zhoduju 🙂 zalezi vsak ako ich vidis ty na svojom monitore (ci spravne alebo nie) - ako mas farebne vyvazeny monitor a skutocnost farieb

hajanka
26. jún 2012

@bintang urcite bude treba fusak nozickovy, zmesti sa tam urcite 😉 toho sa bat nemusi, normalne ho vlozis do neho, kazdu nozku do jednej nohy 🙂 a zapnut ho mozes az po samy krk 🙂

vevika
26. jún 2012

@wewe8584 presne ako pise @hajanka babo sa tam v pohode zmesti s fusakom a este aj s dekou 🙂

vevika
26. jún 2012

inak, ja neviem co furt maju vsetci s tou malou vanickou, podla nie je o nic mensia ako u vacsiny sucasnych kocikov (casual play, peg perego, concord, jane, x-lander atd maju taku istu velku/malu vanicku...mam vyskusane) a zaujimave, ze u inych kocikov sa nad tou velkostou nikto az tak nepozastavuje...

wewe8584
26. jún 2012

@hajanka
@vevika
@vevika
ja som este na ine kociky nepozerala 😀 teda nie osobne....len robim prieskum na nete a stokke sa mi paci, ale zlakla som sa toho, ze tam ta rucka zasahuje az do vanicky, preto som sa pytala 🙂, ale ked vravite takto, tak potom super....kupili ste ten kocik bez toho, aby ste si ho osobne nejak vyskusali? Lebo ja naozaj netusim, kde tu obkuknem stokke 🙂 A este som sa chcela spytat, do akeho veku je ten sportovy vhodny...nikde som ten vek nenasla...budem musiet kupovat este nejaky vacsi neskor, alebo mi postaci tento? A aj na postielku stokke som sa chcela spytat...mate nejake skusenosti? (nepatri to sem, viem 🙂) - och tolko otazok 😀 ... ucitelsky syndrom 😀 😀 prepacte

hajanka
26. jún 2012

@wewe8584 my sme ho kupovali bez toho aby sme ho niekedy vobec na zivo videli, nie to este skusali a prekvapenie bolo obrovske 🙂 nad mieru sme boli (a sme) spokojni. Je vhodny do rovnakeho veku ako kazdy iny kocik 😉 tj. pokial ti v nom dietatko bude sediet 😉 (do 3 rokov urcite). Postielku nemame.

wewe8584
26. jún 2012

@hajanka tak to je super potom...uz len ta cena je dost odstrasujuca :(

vevika
26. jún 2012

@wewe8584 stokke je uplne super! ked sa pren rozhodnes, urcite neolutujes 🙂 🙂 🙂 ta rucka do vanicky zasahuje len minimalne, takze to nijako neprekaza. Ja som ho kupovala len na zaklade "omakania" v obchode a nazorov tu na modrom konikovi a neolutovala som ani na sekundu 🙂 ja som predtym dvoch synatorov odkocikovala v kadecom a k dcerke som kupila stokke a podla mna je to ten najuzasnejsi kocik na svete a nemyslim teraz len dizajn, ale aj prakticke a funkcne vychytavky. Vacsi kupovat urcite nebudes musiet, dietatko ti tam vojde minimalne do troch rokov(vyskusane), ale to sa uz asi aj tak nebude chciet vozit. Postielku stokke nemam, ale kebyze cakam prve dieta tak si ju urcite kupim 🙂 je prekrasna a da sa zvacsovat, co je dost prakticke..., ale osobnu skusenost nemam. A kludne sa pytaj, forum je tu predsa na to! 🙂 🙂 🙂 🙂

wewe8584
26. jún 2012

@vevika Juj dakujem 🙂 ja som pozerala a tu v uk stoji sportovy aj s vanickou okolo 1000 libier...co je naozaj dost vela, uvazujem aj nad tym, ze by sme kupili z ebay.co.uk, uz pouzity...akurat, ze naozaj neviem ako sa ten kocik po troch rokoch opotrebuje a teda ako bude vyzerat, ak by sme ho kupili takyto. A mas aj vajicko? alebo sedacku do auta mate inu? Ani neviem do akeho veku sa pouziva to vajicko....ci to nebude zbytocna investicia na par mesiacov a dost...ci nie je lepsie vajicko nejake ine kupit.

vevika
26. jún 2012

@wewe8584 ja som mala zo zaciatku vajicko po chalanoch, ale po necelych dvoch mesiacoch ma to uz dozralo a kupila som stokke a takisto som neolutovala. Je sice dost tazke, ale najbezpecnejsie v svojej kategorii a ten komfort, ze ho len jednoducho nakliknes na podvozok je k nezaplateniu. Vajicko sme pouzivali asi do desiatich mesiacov, ale nedavno som v nom malu zase viezla (mala 15 mesiacov) a stale sa tam v pohode zmestila, ani hlavicka jej nepretrcala. Pre mna to urcite zbytocna investicia nebola. A ked planujes aj dalsie deti tak ho vyuzijes az-az 🙂 pripadne ho potom predas 🙂 Ked budes kupovat pouzity kocik, tak si daj pozor, aby si nekupila stary typ, ten ma totiz par takych nepraktickych rieseni, ktore uz na novom type nie su.

wewe8584
26. jún 2012

@vevika aha..no jasne...tak najnovsi je ten xplory, nie? akurat mi pride, ze je slaby vyber farieb 😀 😀 😀 len som tak premyslala, ze ked budem mat vanicku, tak to vajicko budem pouzivat iba v aute, nie? ci ako to je? och ja taka zaciatocnicka chuderka 😀 neviem, co kde a ako...ale druhe babo by sme isto potom etse chceli 🙂

vevika
26. jún 2012

@wewe8584 xplory je aj ten predtym. Par stranok dozadu tu baby davali link na video na youtube kde su krasne predvedene vsetky rozdiely medzi starym a novym, ked si to napozeras, tak to potom rozoznas na prvy pohlad. Ano, vajicko pouzivas len v aute, ale ked z auta vystupis a ides trebars nakupit tak nemusis babo vyberat z vajicka, len zoberes cele vajicko a nakliknes ho na podvozok, je to velmi prakticke, to spoznas sama 🙂

mimi27712
26. jún 2012

@vevika ďakujem. Ja mám chlapca a niesom si istá ten blue pixel, či mi k tomu pôjde. Ten pink pixel by mi k tomu išiel si myslím, ale žiaľ pre chlapca asi nie. Ja fakt neviem.

vevika
26. jún 2012

@mimi27712 mne sa ta kombinacia blue pixel so zelenym kocikom velmi paci 😉 keby som mala chlapca tak by som donho urcite isla 🙂 ten bezovy bodkovany je tiez pekny, ale v kombinacii so svetlozelenou by sa mi zdal taky nevyrazny...

mimi27712
26. jún 2012

@vevika myslíš, že sa to k sebe hodí? Je ešte aj taký kocečkový Plaids a tam je trošku zelená farba.

vevika
26. jún 2012

@bintang pre mna je to jednoznacne super kombinacia 🙂 jaaj, na ten som skoro zabudla, ano tam je trochu zelenej, tak to by slo 🙂

wewe8584
27. jún 2012

@vevika dakujem velmi pekne za rady 🙂 a este hadam posledna otazocka...ja ako neskusena mamicka este....vsimla som si, ze sa tam neda v tom kociku nejak pohojdat to dietatko, to nevadi? Co mam krstniatko, tak jej to velmi pomohlo, take hojdanie 🙂 A este aj to som si vsimla, ze ked sa da ten sportovy do leziacej polohy, tak nozky mu budu vidiet, nie? neda sa to nejak zdvihnut na spodu ... och..ked ja neviem este, co je pre male najlepsie 😀