Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

mycats
2. júl 2012

@sasikas len ako sucast summer kitu 🙂

mycats
2. júl 2012

@boska79 vratila peniazky a vsetko je ok, ale ja by som jej to tak lahko asi nenechala prejst a minimalne tu medialnu cast by si vypapkala az do cista 🙂

boska79
2. júl 2012

@mycats tak aspon tak....hadam to vratila kazdemu, kOho ojebabrala :/

mycats
2. júl 2012

@boska79 - luly pisala, ze jej vratila. ako to bolo s inymi, tak to tazko povedat. ale, ze jej luly aj neg. zmazala a vsetko stiahla, tak to si myslim, ze nebolo to naj riesenie. hlavne ked vieme, ze to neurobila jedne krat. a povedat po x opakovaniach, ze mrzi ma to...
tak to mne pride ako vtip!

boska79
2. júl 2012

@mycats to je sila....

aksniteb
3. júl 2012

som stretla nadávno pani, ktorá vyberá kočík a máš Stokáčik ju hodne zaujal - tak sa na všetko pýtala, skúšala si ako jazdí, ako sa ovláda - bola nadšená, až kým sa nespýtala na cenu 🙂 potom už bolo všetko na ňom zlé a určite by si ho nekúpila, lebo sa v ňom malá nemôže otočiť - boli sme v šporťaku 😀 neviem, ale ešte som nevidela športový kočík, v ktorom sa bábätko môže otočiť, či?

boska79
3. júl 2012

@aksniteb ako otocit? Na brusko?

aksniteb
3. júl 2012

@boska79 áno na bruško myslela

boska79
3. júl 2012

Su deti, co sPavaju vacsinou na brusku.. To uz pomoze vymenit kocik len

Ale moje tri detuchy ani jeden na brusku nespavali, to vajickove lezanie je pohodlnejsie.. No teta chybicku najst musela 🙂))))

jessicax
3. júl 2012

@boska79 ta baba vratila peniaze vsetkym pokial viem

jessicax
3. júl 2012

@aksniteb @boska79 obe moje deti spavali od narodenia v postielkach na brusku ale co sa tykalo kocikov, tam im nikdy nerobilo problem spinkanie na chrbte 🙂

mycats
3. júl 2012

@aksniteb 😀 😀 mila teta! inak moj maly v nom spinka aj na boku, tak neviem o com je rec. na brusku by to v nom asi nebolo pohodlne! 😀

mycats
3. júl 2012

@boska79 presne, moj maly ma najradsej to vanickove leskanie!

lentila.g
3. júl 2012

@mycats na Fb som aj na bruchu v športovom videla 2deti spať😀

mycats
4. júl 2012

@lentila.g 😀 😀 😀

vevika
4. júl 2012

@swanqueen to je dost individualne, ja som vankusik vybrala ked mala dcerka asi 7-8 mesiacov a vlozku sme mali do 13 mesiacov. Original Stokke podlozku mozes kupit len so summer kitom (je perfektna), alebo skus nejaku univerzalnu ( niekolko stranok dozadu tu boli linky na stranky s uni podlozkami), pripadne skus napisat @dastien - ona sije krasne podlozky do Stokke.

swanqueen
4. júl 2012

@vevika dakujeem 🙂

penelope1
8. júl 2012

Máte autosedačku stokke ? Ste s ňou spokojné? My sme si ju objednali, ale az teraz sme zistili, že je veľmi ťažká 😠

ustrachana
8. júl 2012

@penelope1 ja som ju mala a vzdala som sa jej prave kvoli vahe

boska79
8. júl 2012

@ustrachana ahoj. Co si aky kocik nakoniec vybrala?

ustrachana
8. júl 2012

@boska79 na leto mam maclaren 🙂 po lete neviem aky budem mat 😀 som dobre porusena , viem 😀 😀 😀 😀

penelope1
8. júl 2012

@ustrachana Aj mňa tá váha odrádza 😝

A ostatné ako ste spokojné s autosedačkou?

vera_t
8. júl 2012

@penelope1 ahoj, je pravda, ze je autosedacka tazka...este mam neprijemny pocit ked je na lezato, ze sa mi prekoti kedze sa tak hybe pri chodeni s podvozkom, ale ked nie je na lezato, tak mi to pride v pohodicke a tak aj chodime kedze sa nasej momentalne nepaci v kociku lebo by sa len na rukach nosila a vo vajicku sa jej paci 🙂 a pride mi kvalitne a krasne 😉 cize ja som spokojna 😉

penelope1
9. júl 2012

@vera_t Na ležato sa hýbe? A to som sa práve tešila, že moze byť na ležato!
Vzhladovo je pekná, to áno ! 🙂

vevika
9. júl 2012

@penelope1 mojej malej sa to hojdanie pacilo. Ja som bola s autosedackou velmi spokojna. Vacsinou som ju aj tak naklikavala na podvozok, takze mi ta vaha az tak neprekazala.

penelope1
9. júl 2012

@vevika S bábom sa ti ľahko nakliká na podvozok? Ja som ju chcela aj v rukách prenášať.... ale taku váhu si fakt neviem predstaviť 😖

vera_t
9. júl 2012

@penelope1 nie ze hybe, ale peruje...ze my s manzelom sme mali z toho neprijemny pocit, ze sa prekoti...i ked vieme, ze sa to stat nemoze (ved by potom take vajicko urcite stokke nevyrabalo) ale pocitovo sa bojime ale samozrejme, ze sem tam je aj na lezato 😉 Musis si to vyskusat v obchode a mozno tebe to vadit nebude 😉

penelope1
9. júl 2012

@vera_t Ja si to už vyskúšam doma, keď mi príde kocik aj s autosedačkou, lebo už je objednaný... Čakáme už len kedy príde, co bude cca. 4tyzdne 🙂 A v tom obchode vtedy nemali autosedacku, co je škoda, lebo keby som ju vtedy vyskúšala,tak by ma ta váha asi odradila...

vevika
9. júl 2012

@penelope1 naklikava sa uplne perfektne aj s babom. Obcas som ju aj prenasala v ruke a nebolo to az take hrozne, ale ja som mala dost dobru kondicku 🙂

penelope1
9. júl 2012

@vevika No ja sa s ňou budem musieť zmieriť, preto hľadám pozitíva 🙂
Ale veľa báb má asi skôr autosedacku maxi cosi, keď sa nevyjadrujú...