• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

3. júla 2017 
@kilian Vsak prave, nam by sa sice cervena hodila no ja ju velmi nemusim, a aj skoro vsetko oblecenie mame ruzove a tie dve farby spolu neznesiem. Ta strieborna ma byt nejaka perletovo-strieborna tak s ruzovou moze byt pekna, no s bezovou pochybujem.
1. júl 2011 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pallacinka dnes som na nete hladala ten biely winter kit.a nikde uz nieje!!este pred tyzdnom som ho na par strankach pozerala,co sa dalo aj objednat a teraz nic.asi budeme bez neho!!! :rolling_eyes:
2. júl 2011 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian http://www.backinaction.co.uk/xplory
keby nahodou , maju tam biely winter kit a mozno robia aj shipping na SK, pekny vecer:slight_smile:
2. júl 2011 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian Ja mam objednany odtialto, no neviem, ci posielaju aj na Slovensko: http://www.peppermint.co.uk/nursery_department/stokker-xploryr-winter-kit-white.html a este aj z jedneho nemeckeho obchodu, tak ak budem mat nakoniec dva, jeden ti posuniem :slight_smile:

@esika Vdaka za link :slight_smile: Tam ho sice maju, no posielaju iba v ramci UK, tak iba ak by tam bol niekto znamy.
3. júl 2011 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pallacinka.tak rataj so mnou,ja ho beriem potom!! :sweat_smile: :sweat_smile:
3. júl 2011 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@esika diky za link.pozrem sa nato.
3. júl 2011 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. júl 2011 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajanka na ten biely nema!!
3. júl 2011 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian nema :(
... a ten cerveny sa mi tiez nepaci, pripomina mi velmi latex

preco to nedaju ako normal farbu do ponuky, tu bielu? ved ked je o nu taky zaujem....
3. júl 2011 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajanka no mne by sa ten cerveny aj pacil,ale k mojmu ruzovemu sa to nehodi.aj ine veci su limited a predavaju sa uz roky.nechapem :rolling_eyes:
3. júl 2011 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niekto tu minule porovnaval tie starsie modely s novsimi http://www.youtube.com/watch?v=qabH3Qk4ceM&NR=1
3. júl 2011 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mám objednaný biely zimný set z UK, tešíííííííííííííím :slight_smile:)
3. júl 2011 o 20:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@marcela10 fu,ako zavidim :rolling_eyes: :sweat_smile:
3. júl 2011 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ten strieborny sa ani mne velmi nepaci, podla mna sa k bezovemu kociku vobec nehodi, pride mi to take nevyrazne, mdle... My mame k Briu vsetky doplnky zlate a ked je mala vo fusaku, tak sa smejeme, ze skoro ako v skafandri- tak ta strieborna ma vobec nelaka. Ale s ruzovym kocikom to nemusi byt vobec zle :slight_smile:
4. júl 2011 o 06:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcela10 Super :slight_smile: Odkial si objednavala? Mna nakoniec vyjde v librach tolko, co stal v euro, ale co uz, stoji mi za to :slight_smile:

@kilian Nesmut, pocitam s tebou ak ich budem mat naozaj dva :slight_smile:
4. júl 2011 o 06:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pallacinka Vieš, že aj mňa vyšiel toľko,ako tu? To sa mi s vecami z UK stáva málokedy. Ale nechcela som špekulovať a čakať, keď to je len limitka a skoro nikde ho nemajú, tak podľa mňa by nezlacnel. Videla som napríklad iné farby už za 120 libier, ale biely tam nebol
4. júl 2011 o 07:27  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcela10 ahoj a kde si videla winter kit za 120libier, teda na akej stranke? dakujem
4. júl 2011 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. júl 2011 o 11:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcela10 dakujem, ale ako vidim uz je vypredany. a k winter kitu kupujes aj fusak alebo staci len jedno alebo druhe?
4. júl 2011 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@julinkak ja fusak asi riešiť nebudem, lebo ho budem mať teraz v zime na vaničke a nejaký fusak mám (nie originál stokke)
4. júl 2011 o 12:09  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pallacinka zohnala si nakoniec biely winter kit?
4. júl 2011 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@e.l.i.e.n.k.a Zohnala, teda aspon dufam, zatial ho este neposlali, no peniaze im uz odisli. A este jeden mam objednany cez obchod tu v Nemecku tak mozno nakoniec budem mat dva :slight_smile:

4. júl 2011 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@julinkak Niekto tu vyssie pisal, ze treba oboje (resp. ze winter kit nie je nahrada fusaku). Ja planujem kupit ruzovy, tak asi poponahlam, kym ho este dostat :slight_smile:
4. júl 2011 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pallacinka no to som vedela,ze treba aj fusak. :wink: :wink: kedy ti pride objednavka?kde kupis fusak?
4. júl 2011 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@julinkak určite treba aj fusak, respektíve ten nánožník je lepšie využiteľný keďže sa zmestí aj do vaničky a potom do športovej časti.
4. júl 2011 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pallacinka nemohla by si objednat este jeden? peniazky by som ti poslala na ucet..
4. júl 2011 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian Fusak kupim tu v Nemecku na babyonlineshop.de, maju ho tam za 83 a odtial mame aj kocik, tak viem, ze to bude v pohode. A objednavka by mala prist do 2-4 tyzdnov, do zimy to teda hadam stihame :slight_smile:
4. júl 2011 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@e.l.i.e.n.k.a Mohla, a rada, len stal ma presne 279 libier (cize okolo 310 Eur), platila som kreditkou a este ho neposlali, tak trosku trpnem, ci to dobre dopadne. Ale mozme sa dohodnut cez IP ak to chces risknut :slight_smile:
4. júl 2011 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pallacinka uz si objednala ten fusak?pripojila by som sa,usetrili by sme na postovnom.
4. júl 2011 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian Este nie, ale coskoro sa chystam, aj ked by to nemala byt limitka, no uz im neverim :slight_smile: V ramci Nemecka je postovne zadarmo, tak nie je na com usetrit, no mozem ti ho objednat a preposlat ked budeme v auguste na Slovensku.
4. júl 2011 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok