• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

3. júla 2017 
@mima01 napíš do stokke, nech ti pošlú vzorky
4. sep 2012 o 00:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikarkulka ja ho mám a som spokojná,ani neviem ked malého tam naložim a ked nechce,zaklopim a neriešim,aj skladám kočik s ním...
4. sep 2012 o 00:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lentila.g díky :slight_smile: takže ho můžu bez obav koupit :slight_smile:
4. sep 2012 o 00:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petraxy6 moja, len na tej vzorke to nie je tak dobre vidno, ako ked das v plnej parade cely kocik ku sebe, alebo nieco z blue a nieco z black. Ale tak prinajhorsom urobim tak, ak nebudu mat u nas na predajni nieco v black.
4. sep 2012 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veronica30 ...:slight_smile:..dikes...to viem, uz to mam objednane... :wink:
4. sep 2012 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hlasim, ze biely winter kit je uz doma, je neskutocny! Inac tie zipsy nie su biele ale bezove, krasne ladia s kozusinkou a podsivka je bezovo-biela karovana aku sme mali aj predtym.
4. sep 2012 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@pallacinka a foto sa neda dat? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. sep 2012 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@veronica30 Mozno vecer, aj ked neviem, ci ho radsej nenecham v praci, mm by ho asi nerozdychal :slight_smile:
4. sep 2012 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pallacinka i já chci foto! :grinning:

@mima01 a napsat do stokke, zda by ti to nevyfotili spolu, abys to viděla pohromadě? :sweat_smile: :sweat_smile:
4. sep 2012 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pallacinka to nám nemůžeš udělat! mm bude nadšen! :dizzy_face:
4. sep 2012 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ikarkulka No jasneeee, ze som minula tolko penazi na oblecok pre kocik, ktory doma ani nemame a ani tak skoro mat nebudeme (a ktory on z duse nenavidi)? Od nadsenia ho chudaka asi slak trafi :slight_smile:
4. sep 2012 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ikarkulka skate mame, moc ho nepuzivame lebo mala na nom chce byt tak max 5 sekund a potom len vymysla hore dole... :grinning: ale na kociku ho mam stale, ani ho nedavam dole ked kocik skladam do auta.... :wink: akurat mam od neho trosku osuchane to logo oranzove co je na podvozku....
4. sep 2012 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sasikas takže ale prostě neudělám chybu, když ho pořídím, na kočárku nepřekáží :slight_smile: díky :wink:
4. sep 2012 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikarkulka nie vobec to tam nezavadzia...a pokial ti tam maly bude chciet byt tak super vec...tu je chyba v nasej malej, ze vymysla.... :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to logo osuchane, je myslim, tiez hlavne kvoli tomu, ze ona s tym trieska..keby sa to opatrne, tak asi by to ani nebolo odrete...na jazdne vlastnosti to nema absolutne vplyv... :wink: inak nasa sa obcas na tom vezie aj tak ze sedi alebo klaci.... :wink:
4. sep 2012 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
len pre info, kukala som na pluske.sk a marianna durianova ma tiez stokke-zeleny, proste je to kocik celebrit he-he :slight_smile:
4. sep 2012 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ikarkulka na fb je take porovnanie, kde je black a blue pri sebe, ale na obrazku to skresluje, nazivo je predsa len nazivo. Pojdem to preknurat po obchodoch, zajtra som v BA, tak zbehnem kuk, ci nemaju nahodou z kazdej farby nieco.
4. sep 2012 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mima01 vím, to porovnání mám i v albu, a právě jsem z toho taky žádný rozdíl neviděla :slight_smile: tak jsem si říkala, kdyby to nafotili za denního světla, celý kočárek i s fusakem, už by z toho snad něco poznat bylo.
4. sep 2012 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikarkulka ono to podla mna nazivo az taky rozdiel nebude, clovek ktory nebude vediet, ze existuje nejake blue a black si to absolutne nevsimne, ale vies, ja detailista, choroba :grinning:
A uz sa len zbavit toho fialoveho kitu, kupit biely, a budem chodit vysmiata ako slniecko :grinning:
4. sep 2012 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mima01 tu chorobu naprosto chápu :grinning:
4. sep 2012 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ikarkulka je nas tu viac rovnako postihnutych :grinning: :grinning: :grinning:
4. sep 2012 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte kocky,ktora mi vie poradit,neviem co kupit teraz na jesen do sportaku ci nejaky tensi fusak alebo len deka?mne deka od stokke nepripada byt moc hruba a zas na zimny fusak bude v septembri-oktobri este skoro....co pouzivate vy na jesen?dakujem :slight_smile:
4. sep 2012 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@25nikolla25 buggysnuggle je super :wink:
4. sep 2012 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dolcegucci ale to nieje nozickove ci?
4. sep 2012 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@25nikolla25 loger je super :wink: a vyuzijes aj neskor
4. sep 2012 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky mate vyskusane aj nejake podlozky do sportaku okrem originalu a kozusinky?neviete o niekom kto sije pekne a kvalitne?....chcela by som malemu pod prdelku cosi teplejsie na prechodne obdobie,ked je este na fusak prilis teplo.....
4. sep 2012 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@finda a loger je aj nozickovy?ja som pozerala zas emitex ten je aj nozickovy teraz neviem ktory je lepsi,ty ho mas?
4. sep 2012 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pallacinka super ze mas uz winter kit doma. Ja sa nan uz tak tesim. Si inak pripadam ako blazon, ved ja budem doma mat cerveny, fialovy a biely winter kit. Zrela som ja na blazinec :grinning:
4. sep 2012 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@25nikolla25 neni nozickovy. Ja ho mam, som ho pouzivala uz aj v sportaku ked som nemala este beecko a na klasicky fusak od stokke uz bolo teplo. Mas tam aj tu vlozku, ktoru vytiahnes ked nebude moc zima. Ved skoc napr do aladdina aj s kocikom, tam ich maju a vyskusaj si to tam, pripadne tam skus dat aj maleho a uvidis. Ja odporucam :slight_smile:
4. sep 2012 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@finda ja som ich dneska pozerala v babatku,dobre ale ako si ho tam dala ked tam je ta tyc?
4. sep 2012 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@25nikolla25 na tej tyci to je iba polozene
4. sep 2012 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok