• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

2. januára 2017 
Mam este jednu otazocku, da sa nakliknut vanicka a sportova cast na starsi typ konstrukcie?
17. sep 2012 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vevika Ano, dá...konstrukce je v podstatě stejná, starší a novější typ se liší jen barevně...sedačky jsou pak starší a novější model jiné...ale ten naklikávací systém je stejný...
17. sep 2012 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nepíš veľkými písmenami".
17. sep 2012 o 18:04 • lenuska200_22
@lenuska200_22 skus hodit foto....
17. sep 2012 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@penelope1 urcite sa ti tam vmesti, aj moj maly je v novembri a v hlbokej casti bol do aprila a mohol by byt aj dlhsie len bol strasne zvedavy :grinning:
17. sep 2012 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lenuska200_22 ta vanička sa akokoľvek budeš šetriť ten kočik poškriabe-sama som bola zhrozena že ja sa ku kočíkom spravam ako ku klenotu:slight_smile: čistim,skladám Všetko opatrne a je poškriabaná :pensive:
17. sep 2012 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenuska 200_22 to mame aj my...a pouzivali sme ju cca 3 mes. ...ale to su skor take skrabance co vidno iba z isteho uhla pohladu.....nie ryhy v plaste...a tiez sme davali velky pozor...podla mna by sa dalo tomu vyhnut len tym ,ze by si vobec kocik neskladala.....co je pochopitelne nerealne :wink:
17. sep 2012 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pajka7
@lentila.g
a da sa niejako vylestit? Velmi ma to mrzi je je taky doskrabany,,hlavne velkka vanicka..ale velmi sa mi paci....ste spokejne s kocikom?Dakujem krasne za odpoved :slight_smile:
18. sep 2012 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No my nemame velmi poskrabany...ako som pisala je to vidno iba z isteho uhla...neviem cim by to islo....ale nik si to nevsimol, len ja co som ho stale obzerala kontrolovala a tak.... :slight_smile: ten plast je velmi haklivy...a myslim ze ked kupis novu vanicku o chvilu bude taka ista.....ja som spokojna velmi.Pre mna ma len jedinu nevyhodu...je dost velky do kufra...ale to isto aj ine kociky.....preto by som na rychle presuny a dovolenky uvitala este jeden :wink:
18. sep 2012 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@lenuska200_22 presne to vystihla a napísala @pajka7 ja mám kočik krátko a po 2nalozeniach do kufra som len čumela z istého uhlu- a spokojná som len len mna na vaničke otravuje ta poistka a a v kufri je veľký a my nosiť potrebujeme 2 kociare a skladanie denne aj 2-4x je otravné ale jazdné vlastnosti max.spokojnosť
18. sep 2012 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Zienky, nepredava niekto kozusinku do stokke???prosim IP..
18. sep 2012 o 17:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babule, které máte Stokke kožešinku, mohly by jste mi ji prosím prosím některá změřit (pokud by bylo foto, byla bych moc vděčná)...budu si tvořit podložku do Stokkáčku :wink: ...na googlu byla jedna fotka tady z Koníka, ale už je smazaná...
Mockrát díky :slight_smile:
18. sep 2012 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pajka7 Naprosto souhlasím. My na Stokkáčka nedáme dopustit..ale jako skladnější varianta, když někam jedeme autem a na drobnější pochůzky se nám osvědčilo Bee :wink: To je během 5ti sekund kompaktně složené...Stokke skládání není nic hrozného, ale na to, abych to skládala denně, na to bych nervy asi neměla...holt žádný kočárek není dokonalý...i Stokke má pár mušek :slight_smile:
18. sep 2012 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a pani zimička už môže prííííííííísť :grinning: :grinning: :grinning:
18. sep 2012 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
Kocky neviete ci bude cierny fusak do sportaku? Lebo budem mat black melange + cierny wk a neviem ci bezovy nebude moct svietit... A deka ku black melange??
18. sep 2012 o 20:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@patka1987 fusak je vo farbe black melange a aj deka je v kolekcii black melange.
18. sep 2012 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby kde sa da cez eshop kupit kozusina do stokke nie original???
18. sep 2012 o 21:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@patka1987 ..ja som kupovala v ikey bielu, poradili mi kocky z MK a zevraj sedi perfect....http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/30229077/
19. sep 2012 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
Posielam rozmery na foto original kozusinky.papa , nech sa dobre sije
19. sep 2012 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@luly3 Krásně jste se na tu zimu vyladili :wink:
19. sep 2012 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminamaja4 Jéééžiš, ty jsi zlatko!! Mockrát děkuji :slight_smile:
19. sep 2012 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@patka1987 Taky jdeme do té IKEácké kožešinky :slight_smile: Pokud mi čas dovolí, budu tvořit přes víkend, tak bych sem zrovna dala foto :slight_smile:
19. sep 2012 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka23 Ahoj prosim ta poraď kde sa dajú kúpiť náhradne kolesá na stokke v3? Veľmi by si mi pomohla..... Ďakujem
19. sep 2012 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, pridávam sa do klubu ( ak možem) šťastných majiteliek Kočíka Stokke, mám ale malý problém mala by som vymeniť kolieska, a nemám šajn kde by sa dali zohnať, prosím poraďte mi..... Ďakujem
19. sep 2012 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajakaja77 ahoj, aky kocik si kupovala? novy, ci z bazaru? ak novy, tak skus s obchodom poriesit reklamaciu, pripadne objednanie kolies ako nahradneho dielu s tym, ze si ich samozrejem kupis v plnej cene... ak cez bazar, skus zajst do nejakeho obchodu kde predavaju Stokke a zistit ci by ti mohli kolesa objednat (ako ten n.diel)...
19. sep 2012 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby dnes sa pridavam k Vam majitelkam Stokkačikov....zajtra prva testovacia jazda snad bude pekne počasie
19. sep 2012 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@klarawerder no len ja nemam poblizku ikeu preto som chcela eshop
19. sep 2012 o 21:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka23 No kupovala som nový ale podarilo sa mi predné koleso poškodiť a ako reklamaciu mi to neuznali a nevedia mi poradiť kde sa dá nové objednať. A ono ešte sa dá s tým chodit´ len to trocha cuká a hádže....
19. sep 2012 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajakaja77 a kde konkretne si kocik kupovala? my sme kolesa objednavali v Babymarkete, aj ked kocik sme kupili rok predtym v Predeti... myslim ze ta predajna trochu "ototo"...ved kolesa hadam vedia objednat u toho isteho dodavatela ako cely kocik... ci..?? :wink:
19. sep 2012 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajuska01 Tak ať se hezky jezdí :slight_smile: ...určitě budeš spokojená...a malá taky :wink:
19. sep 2012 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok