Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

vevika
17. sep 2012

Mam este jednu otazocku, da sa nakliknut vanicka a sportova cast na starsi typ konstrukcie?

klarawerder
17. sep 2012

@vevika Ano, dá...konstrukce je v podstatě stejná, starší a novější typ se liší jen barevně...sedačky jsou pak starší a novější model jiné...ale ten naklikávací systém je stejný...

lenuska200_22
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kajuska01
17. sep 2012

@lenuska200_22 skus hodit foto....

ustrachana
17. sep 2012

@penelope1 urcite sa ti tam vmesti, aj moj maly je v novembri a v hlbokej casti bol do aprila a mohol by byt aj dlhsie len bol strasne zvedavy 😀

lentila.g
17. sep 2012

@lenuska200_22 ta vanička sa akokoľvek budeš šetriť ten kočik poškriabe-sama som bola zhrozena že ja sa ku kočíkom spravam ako ku klenotu🙂 čistim,skladám Všetko opatrne a je poškriabaná 😔

pajka7
17. sep 2012

@lenuska 200_22 to mame aj my...a pouzivali sme ju cca 3 mes. ...ale to su skor take skrabance co vidno iba z isteho uhla pohladu.....nie ryhy v plaste...a tiez sme davali velky pozor...podla mna by sa dalo tomu vyhnut len tym ,ze by si vobec kocik neskladala.....co je pochopitelne nerealne 😉

lenuska200_22
18. sep 2012

@pajka7
@lentila.g
a da sa niejako vylestit? Velmi ma to mrzi je je taky doskrabany,,hlavne velkka vanicka..ale velmi sa mi paci....ste spokejne s kocikom?Dakujem krasne za odpoved 🙂

pajka7
18. sep 2012

No my nemame velmi poskrabany...ako som pisala je to vidno iba z isteho uhla...neviem cim by to islo....ale nik si to nevsimol, len ja co som ho stale obzerala kontrolovala a tak.... 🙂 ten plast je velmi haklivy...a myslim ze ked kupis novu vanicku o chvilu bude taka ista.....ja som spokojna velmi.Pre mna ma len jedinu nevyhodu...je dost velky do kufra...ale to isto aj ine kociky.....preto by som na rychle presuny a dovolenky uvitala este jeden 😉

lentila.g
18. sep 2012

@lenuska200_22 presne to vystihla a napísala @pajka7 ja mám kočik krátko a po 2nalozeniach do kufra som len čumela z istého uhlu- a spokojná som len len mna na vaničke otravuje ta poistka a a v kufri je veľký a my nosiť potrebujeme 2 kociare a skladanie denne aj 2-4x je otravné ale jazdné vlastnosti max.spokojnosť

zonjushe
18. sep 2012

Zienky, nepredava niekto kozusinku do stokke???prosim IP..

klarawerder
18. sep 2012

Babule, které máte Stokke kožešinku, mohly by jste mi ji prosím prosím některá změřit (pokud by bylo foto, byla bych moc vděčná)...budu si tvořit podložku do Stokkáčku 😉 ...na googlu byla jedna fotka tady z Koníka, ale už je smazaná...
Mockrát díky 🙂

klarawerder
18. sep 2012

@pajka7 Naprosto souhlasím. My na Stokkáčka nedáme dopustit..ale jako skladnější varianta, když někam jedeme autem a na drobnější pochůzky se nám osvědčilo Bee 😉 To je během 5ti sekund kompaktně složené...Stokke skládání není nic hrozného, ale na to, abych to skládala denně, na to bych nervy asi neměla...holt žádný kočárek není dokonalý...i Stokke má pár mušek 🙂

luly3
18. sep 2012

a pani zimička už môže prííííííííísť 😀 😀 😀

patka1987
18. sep 2012

Kocky neviete ci bude cierny fusak do sportaku? Lebo budem mat black melange + cierny wk a neviem ci bezovy nebude moct svietit... A deka ku black melange??

vevika
18. sep 2012

@patka1987 fusak je vo farbe black melange a aj deka je v kolekcii black melange.

patka1987
18. sep 2012

Baby kde sa da cez eshop kupit kozusina do stokke nie original???

lolllka
19. sep 2012

@patka1987 ..ja som kupovala v ikey bielu, poradili mi kocky z MK a zevraj sedi perfect....http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/3022...

maminamaja4
19. sep 2012

Posielam rozmery na foto original kozusinky.papa , nech sa dobre sije

klarawerder
19. sep 2012

@luly3 Krásně jste se na tu zimu vyladili 😉

klarawerder
19. sep 2012

@maminamaja4 Jéééžiš, ty jsi zlatko!! Mockrát děkuji 🙂

klarawerder
19. sep 2012

@patka1987 Taky jdeme do té IKEácké kožešinky 🙂 Pokud mi čas dovolí, budu tvořit přes víkend, tak bych sem zrovna dala foto 🙂

kajakaja77
19. sep 2012

@lenocka23 Ahoj prosim ta poraď kde sa dajú kúpiť náhradne kolesá na stokke v3? Veľmi by si mi pomohla..... Ďakujem

kajakaja77
19. sep 2012

Ahojte, pridávam sa do klubu ( ak možem) šťastných majiteliek Kočíka Stokke, mám ale malý problém mala by som vymeniť kolieska, a nemám šajn kde by sa dali zohnať, prosím poraďte mi..... Ďakujem

lenocka23
19. sep 2012

@kajakaja77 ahoj, aky kocik si kupovala? novy, ci z bazaru? ak novy, tak skus s obchodom poriesit reklamaciu, pripadne objednanie kolies ako nahradneho dielu s tym, ze si ich samozrejem kupis v plnej cene... ak cez bazar, skus zajst do nejakeho obchodu kde predavaju Stokke a zistit ci by ti mohli kolesa objednat (ako ten n.diel)...

kajuska01
19. sep 2012

Ahojte baby dnes sa pridavam k Vam majitelkam Stokkačikov....zajtra prva testovacia jazda snad bude pekne počasie

patka1987
19. sep 2012

@klarawerder no len ja nemam poblizku ikeu preto som chcela eshop

kajakaja77
19. sep 2012

@lenocka23 No kupovala som nový ale podarilo sa mi predné koleso poškodiť a ako reklamaciu mi to neuznali a nevedia mi poradiť kde sa dá nové objednať. A ono ešte sa dá s tým chodit´ len to trocha cuká a hádže....

lenocka23
19. sep 2012

@kajakaja77 a kde konkretne si kocik kupovala? my sme kolesa objednavali v Babymarkete, aj ked kocik sme kupili rok predtym v Predeti... myslim ze ta predajna trochu "ototo"...ved kolesa hadam vedia objednat u toho isteho dodavatela ako cely kocik... ci..?? 😉

klarawerder
19. sep 2012

@kajuska01 Tak ať se hezky jezdí 🙂 ...určitě budeš spokojená...a malá taky 😉