• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

10. decembra 2017 
ahojte stokkáčky :wink: Neviete mi prosím niektorá napísať, že ako dám dole striešku z vaničky a nasadím na športovú verziu? Ja som si preštudovala aj manuál ku kočíku, ale neviem na to prísť :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ďakujem....
22. sep 2012 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cathrin Ahoj, musíš boudu odepnout zipem,pak oddělat tu textilní výplň vaničky a vycvaknout ji zevnitř...a pak ji akorát nacvakneš na sporťák :wink:
22. sep 2012 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak, děvčata...idu se pochlubit svým výtvorem - kožešinkou :wink: ...kupodivu jsem se s barvou sekla asi jen o odstín...WK je malinko víc do hněda...ale na první pohled to skoro nejde poznat...
22. sep 2012 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (14)
@cathrin to vycvaknutie ide troska zlozitejsie.Musis cez latku nahmatat take 2 zobaciky a tie stlacis k sebe a vycvakne sa.Ak mas nechty tak to zrejme nestlacis,mne to vzdy rozcvakol manzel :slight_smile:
22. sep 2012 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
WAU nááádhera :grinning: :grinning: :grinning: umriem, ak to nebudem mať doma :grinning: :grinning: :grinning:
22. sep 2012 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@klarawerder jeeee, super :slight_smile: Kozusinku si kde kupovala? Aj si ju potom upravovala podla tych rozmerov origos?
22. sep 2012 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lolllka ahoj chcem sa ťa prosím ťa spýtať na tú kožušinku z Ikei. Ako tam sedí? Nedala by sa poslať foto? Ďakujem.
22. sep 2012 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kožešinka je z IKEI (jaké to překvapení :grinning:) a ano, upravovala jsem ji podle rozměrů, co mi tu poskytla jedna moc ochotná Stokkačka :wink: Ještě zbývá našít zezadu kousek síťky,aby se kožešinka navlékla na sedačku a neklouzala dolů...plus nabouchnout druky,které spojí takový véčkový výřez, co tam je...
22. sep 2012 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ejka0812 Neboj, taky ji budeš mít...takže si umírání ještě schovej na něco jinýho :grinning: :-P
22. sep 2012 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@klarawerder som rada ,ze sa ti to tak krásně vytesujes, tiez sa chodím tou svojou kochat, Hoci ten Moj drobec je este Vo vanicke,ale už iba měsíc a přidám sa,taaaak sa nemozem dočkat.
22. sep 2012 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@klarawerder Ikea naša milovaná, už aj na Stokke :grinning: :grinning: :grinning:
23. sep 2012 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@milankovazuzana No, co bychom bez ní dělaly :grinning: :grinning:
23. sep 2012 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@klarawerder No presne, ja to už viem dávno :grinning: Pekná je, tak dúfam, že Ti poslúži, my máme bielu a tá je tiež super, pekne sedí a je aj maxiimálne funkčná
23. sep 2012 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@milankovazuzana co stoji taka kozusinka? nemam vobec predstavu...
23. sep 2012 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@julinkak moja biela stála 25€
23. sep 2012 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klarawerder super :slight_smile: Ja ked som kupovala, tak mali iba bielu a taku sivastu...takuto hnedkastu veruze nemali...alebo som bola slepa :grinning: Hehe, poslem ti aj moju na taku upravu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. sep 2012 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima01 Miri, ale od polovice 8. mesiaca je nový katalog...
23. sep 2012 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milankovazuzana jaaaaaaaaaj....heh, ze by sme si este po jednej kupili? :wink: :grinning:
23. sep 2012 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima01 Miri, ja sa chystám do Ostravy, tk ju musím najprv na vlastné oči obkukať :grinning:
23. sep 2012 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milankovazuzana hahahaaaa, ja som to vedela :slight_smile: Tak obkukaj zlaticko a ak bude lahodit tvojmu oku, tak na mna mysli :wink:
23. sep 2012 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima01 Miri, to sa neboj, hneď by som Ťa otravovala :grinning: Ja ju musím omáknuť v ruke a moje oko zhoddnotiť z odborného hľadiska :grinning: , poznáš ma :grinning: :grinning: :grinning:
23. sep 2012 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milankovazuzana vyzera byt jemnunka, makkulinka, ako aj tie biele, co mame. Hihi, ved prave preto, ze viem aky si pedant, na teba spolieham....tvojmu profi oku nic neunikne :grinning: :wink:
23. sep 2012 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
23. sep 2012 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klarawerder
Úplne super, prosím ťa a myslíš, že z hľadiska nezavadnosti to nemože sposobiť nejaké zdravotné problémy, keď na výrobky pre deti sú iné normy a predsalen je to dosť s kontaktom dieťaťa, myslím tie chemikálie pri výrobe a tak.
Inak mi len tak linky tečú po takej podložke :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
23. sep 2012 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@milankovazuzana ,@mima01 ja vás asi zšlaham../vy ste tak perfektná dvojka/vy sa navzájom-v kúpe podporujete ako 2hrdlicky:slight_smile:
23. sep 2012 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@lentila.g to je chytľavé, vieš Čadca a Žilina sú blízko seba, tak sa tá nákaza šíri vzduchom rýchlejšie :grinning:
23. sep 2012 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Aj ja som sa už nakazila...proste sa nedá odolať :slight_smile:
23. sep 2012 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ejka0812 ty sa nakazíš medzi prvými :grinning: :grinning: :grinning: , v rámci nášho mesta sa to šíri mestom ako epidémia a to už nehovorím o kombinácii Next a Stokke :grinning: :grinning: :grinning:
23. sep 2012 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lentila.g hrkuuuu, hrkuuuuu :grinning: No ty moc ale nehovor mojaaaa, lebo ty si ma tak navnadila na tu deku sivu, aj ked jednu stokkacsku uz doma mam, ze sa mi uz aj sniva o nej :grinning: A teraz ta kozusinka, aaaaach. No ale tak odovodnenie: treba mat v zalohe doma po jednom kuse, keby naaaahodou :grinning:
@milankovazuzana :-*
23. sep 2012 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@mima01 pani u nás v zelovoci len stále kuká:slight_smile: že každý Tyzden Nová deka a ja ich fakt mám asi 7ks a maly ma 8 týždňov a prvy sme boli v porodnici(čiže tento týždeň by sa patrilo prikupiť:slight_smile::slight_smile:
A Včera muz zistil koľko mám fusakov:slight_smile: ste ho mali počuť-že či aj my dvaja budeme v nich spávať že 2 deti a 6 ks fus:slight_smile: a ja Ešte vymyslam:slight_smile:
23. sep 2012 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok