• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

2. januára 2017 
Já se jdu kouknout na to video znovu, nebo dnes nebudu moct spát :grinning:
8. okt 2012 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ha!!! Měla jsem recht - koukni na šestou minutu :wink: Zlatej Stokkáček :-*

http://www.youtube.com/watch?v=-1F4u37rDxI

Chci vidět, jak to někdo před schodama šteluje-vyndá děcko, oddělá sedačku, scvakne podvozek, oddělá přední kola a zase to tam dá zpátky :grinning: :grinning: :grinning:
8. okt 2012 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@klarawerder stacilo mi.... :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. okt 2012 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. okt 2012 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Prosím, další kontrolní otázka potencionáoní Stokkečky:slight_smile: dá se koupit jiná barva korbičky a jiná sporťáčku?
9. okt 2012 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elliem Ano, dá...pokud si koupíš jen sporťák a k tomu korbu zvlášť. Pokud kupuješ celý komplet, tak pochybuju, že ti to "namíchají"...ale spíš bych se zeptala v obchodě, ať ti tu nevykládám nějaké nesmysly :wink: V každém případě, pokud by jsi brala každou barvu jinou, tak musíš zjistit, jestli je v ceně korby i bouda, protože standardně se to dělá tak, že máš hlubokou korbu, sporťák a jen jednu boudu, kterou si z vaničky přecvakneš později na sporťák (na webu obchodů je v nabídce ta korba vyfocená i s boudou, takže si myslím, že je velmi pravděpodobně v ceně)...
9. okt 2012 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klarawerder ahaaa, to jsem nevěděla! díky:slight_smile:!
9. okt 2012 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maminka žiadna nemáte na predaj Stokke Xplory ten novší ? :slight_smile: Ďakujem :slight_smile:
9. okt 2012 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strawberry7 ahoj pozri na bazoši jedna Seničanka tam predáva dark navy za 629 € + dokúpiš vaničku tu za 80 a máš kompletku :wink: :wink: :wink:
9. okt 2012 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 to som videla :slight_smile: ... len ešte som chcela vidiet ine :slight_smile: paci sa mi purple :slight_smile:
9. okt 2012 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mně se tento kočárek moc líbí, kdyby měl 4 velká kola, je můj. Ty 2 malé mi tam nějak vadí co se týče terénu, kočárek na hory apod. Nebo máte na to jiný názor?
9. okt 2012 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@segafredo To je jasné, že maminky, které ho mají a jsou s ním spokojené, tak ti napíšou, že na to mají jiný názor. Jinak by asi nebylo tolik holek, které s tím kočárkem tak dlouho jezdí a projedou všude bez větších problémů :slight_smile:
Každý kočárek má své.
Stokke se nikdy neprezentoval jako kočárek do nějakého extra terénu, no i přesto s ním projedeš ledacos, protože on se nezdá. Navíc se dají sklopit kolečka a to je pak ta jízda taky úplně o ničem jiném :slight_smile:

@klarawerder Ten DE eshop zasílá do Čech, jen to poštovné je vyšší. Já si tam objednala celý komplet se všemi fičurinkami + Tripp Trapp taky se vším, takže v konečné částce se to poštovné ztratí. Ale je fakt, že kdybych si tam měla objednat jen nějaký doplněk, tak se to nevyplatí.
Já jen, že posílají :wink:
9. okt 2012 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ikarkulka ostatní jeho vlastnosti se mi ale líbí, škoda, že je to kočár jen do města na ozdobu
9. okt 2012 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@segafredo a kde pisala @ikarkulka ze je to kocik len do mesta na ozdobu??
9. okt 2012 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@segafredo On právě vůbec není jen do města na ozdobu, ale těžko se to vysvětluje někomu, kdo je o tom zarytě přesvědčen a kdo ten kočárek nikdy nevyzkoušel. Teď nemyslím tebe, míněno všeobecně. Vždycky ho nejvíc kritizují ty, které ho třeba neviděly ani naživo v prodejně, natož aby měly možnost se s ním nějak víc projet a otestovat ho.
9. okt 2012 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ikarkulka no myslím,že mi ho nikdo nedá otestovat na hory do sněhu...je super, až na ty kola
9. okt 2012 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@segafredo Ale tak to máš u každého kočárku - nikdo ti ho nepůjčí, aby sis ho nejdřív měsíc testovala. Vždycky je to sázka do loterie.
Proto jsou tu tyhle diskuse, kam přispívají maminky, které daný kočárek mají.

No a když si přečteš konkrétně tuhle diskusi, tak tady vesměs každý píše, že kolečka vůbec nejsou žádný problém.

Záleží asi na tom, kde ten člověk bydlí, kde chce s kočárkem jezdit apod. Je jasné, že Stokke se nebude líbit nebo vyhovovat všem. Stejně jako ostatní kočárky.
9. okt 2012 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Sem se odpoledne dívala na youtube na propagační videa, jsem z něj nadšená :slight_smile: Si snad to mimčo pořídím kvůli kočárku :grinning:
9. okt 2012 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahojte Stokkačky ,prosim vas aky fusak davate detičkam na toto obdobie?aku značku dakujem :slight_smile:
9. okt 2012 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@klarawerder dobrý deň, dá sa s vami ešte dohodnúť na tej kozusinke k WK??? Vyzerá to uplne skvelo :slight_smile:
9. okt 2012 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. okt 2012 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@luly3 Ten WK je modrý? A kočárek je Black nebo Blue Melange?

Původně jsem si objednala černý WK, ale včera jsem to změnila na bílý (proto se dodání protáhne ještě o 2 týdny, ach jo :frowning2:, ale můžu si za to sama).
Jestli je tenhle černý, tak jsem to možná mohla tak nechat, je krásný :slight_smile:
9. okt 2012 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikarkulka ahoj hej toto je dark navy :wink: :wink: :wink: je nádherný ale aj biely je nádherny :grinning: :grinning: :grinning: najlepšie ich mať všetky :wink:
kočík je blue
9. okt 2012 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@luly3 Díky :slight_smile: Jsi mě uklidnila, že to není ten černý, pár holek psalo, že je v reálu nevýrazný a nijaký. Ani na korbičce se mi nelíbil, taková rakvička. Jinak na sporťáku ano. No ale ten bílý bude asi hezčí :slight_smile:
A taky jsem původně chtěla objednat ještě jeden :grinning: Jenže čekáme kluka, takže ten fialový asi ne, černý taky ne, khaki se mi nelíbí (a ani nevím, jestli ho ještě mají...), tak zbyl jen ten bílý.
9. okt 2012 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kajuska01 to by aj mna zaujimalo co baby davaju do sportaka... Ja som dnes bola v meste, bolo 10 stupnov a normalne by som dala fusak ale ten nozickovy sa mi zda hruby a deka tenka...
@luly3 dakujem, super to vyzera len nejak sa mi nehodi pre doevcatko... Neviem preco...
9. okt 2012 o 20:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Myslite ze biely wk nebude hned cierny v zime???
9. okt 2012 o 20:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A cerveny wk nemate niekto??? Aky je? Alebo fotku...
9. okt 2012 o 20:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@patka1987 No určitě je náchylnější k umazání, ale já jsem pořádná a na kočárky dost opatrná, tak snad to nebude taková hrůza :grinning: A kdyžtak otřu, umyju, vyperu... Snad to bude v pohodě.
9. okt 2012 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@patka1987 biely je nádherny mnooo čo sa týka zimy, toho by som sa bála hlavne aut, ale keď si dáš pozor :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
pre dievčatko určite biely :wink: :wink: :wink: ozaj a červený WK sa ti nepáči????
9. okt 2012 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok