• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

3. júla 2017 
heh :slight_smile: ja vas tak napinavo tu citam, sledujem ci sa vam podari tie biele kity zohnat ci nie... :grinning:
... ale moze byt, ze v niektorych obchodoch maju este nevypredane zasoby :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. júl 2011 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dievcence, fialovyy Stokke objednany :dizzy_face:
14. júl 2011 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@julinkak dobra volba!! :slight_smile:
14. júl 2011 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian Dufam, ze s nim budeme spokojni a verim, ze aj malej sa v nom bude pacit :slight_smile:
14. júl 2011 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@julinkak Huraaa, gratulujem :slight_smile:
14. júl 2011 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@esika Ahoj, to si zlata, no ja uz neverim nikomu a nicomu, ze ten kit zozenie :slight_smile: A po tolkych trapeniach co so s nim mala uz po nom ani netuzim, aj vdaka gwenni som si uvedomila, ze mi za ten cas a snahu naozaj nestoji :slight_smile:
14. júl 2011 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hajanka Tak to ta potom asi sklame, ze sme to uz vzdali, teda aspon ja urcite :slight_smile:
14. júl 2011 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pallacinka Dakujem velmi pekne :slight_smile:
14. júl 2011 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pallacinka pekne si to napisala.ja som ten kit tiez vzdala.taky zivotu dolezity nieje.malo si to uvedomujeme... :pensive:
14. júl 2011 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@esika ahoj, tak nakoniec som si objednala fialovy stokke z brendonu (vdaka tebe :wink: ) a o tyzden ho mam mat :dizzy_face:
14. júl 2011 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@julinkak tak super, tesim sa :slight_smile: :slight_smile:
14. júl 2011 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pallacinka ahoj vsak keby nahodou, skus, pisala som a ze maju :slight_smile:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=46358461&tab=5
14. júl 2011 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@esika Tak si ma presvedcila, dakujem za kontakt, posledny pokus. Zacinam rozmyslat nad odmenou pre teba ak by to nahodou vyslo :slight_smile:
14. júl 2011 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pallacinka no ako si dopadla s tym kitom?zvedava som,co?? :sweat_smile: :sweat_smile:
15. júl 2011 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian No, nechcem to zakriknut, ale vyzera to nadejne :slight_smile: Pani tvrdi, ze tie kity naozaj ma, a ma aj same pozitivne hodnotenia, tak sa jej chystam poslat peniaze. Ides do toho tiez? Ci si pockas ako dopadnem? :slight_smile:
15. júl 2011 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pallacinka tak super tesim sa, tak potom please napis ako si teda dopadla :slight_smile: krasny vecer :slight_smile:
16. júl 2011 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pallacinka uz ti prisiel? tiez som pisala tej pani, vraj ma 3 posledne..
19. júl 2011 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@e.l.i.e.n.k.a Zatial nie, posielam ti IP :slight_smile:
20. júl 2011 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby. Chcela by som sa spýtyť na kočík stokke. Videla som ho uz aj nazivo,zdal sa mi v pohode, az na šírku hlbokej vaničky,ktorá má 33cm. Zdá sa mi to dosť úzke. Este k tomu babo pride na svet v novebmri,takze si neviem predstavit, ako ho tam so vsetkym natesnam. Dakujem za kazdu radu.
20. júl 2011 o 16:52  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatia nas Kubik sa narodil v januari a do cca marca-aprila sa vozil vo vanicke aj s fusakom... (nie ze by sa nevosiel, miesta mal dost,len potreboval sledovat okolie) je to tak, ze male babo sa este tolko nepotrebuje hybat, skor potrebuje byt viac "natesno".. (vid popularitu baby-satiek.. :wink: ) podla mojho nazoru je pre babo narodene podobne ako bude tvoje tento model idealny... do cca pol roka vo vanicke, to mas okolo aprila-maja, no a mozes prejst rovno z fusaku vo vanicke do sportovej sedacky... :wink: :slight_smile:
20. júl 2011 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka23 Dakujem krasne za radu. Uz sme rozhodnuti. :slight_smile:
21. júl 2011 o 09:37  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
co noveho v klube stokkacok?? :grinning:
21. júl 2011 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Poradíte mi nejakú stránku ohľadom stokke. Či už kočík, nábytok všetko. Dikes všetkým :wink:
21. júl 2011 o 14:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. júl 2011 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian Dakujem. Idem sa tam teraz mrknut :slight_smile:
22. júl 2011 o 13:30  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcence, uz mam stokkac doma a je skvely. Aj malinkej sa pacil :slight_smile:
22. júl 2011 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@julinkak gratulujem :slight_smile:

Dievcata prosim vas neviete nahodou niektora povedat ci maju v Brendone na predajni alebo sklade Purple sportak priamo k odberu??? Please!
22. júl 2011 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajanka Ahoj, ja som ho vcera brala z Brendonu, ale na objednavku. No mali ho aj na predajni, resp. na sklade. Takze mozno by ho este mali.
22. júl 2011 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takze po prvej prechadzke mozem zhodnotit, ze sa skvele oblada. ALE, ked som isla po trosicku nerovnom povrchu, akoby mi sedacka chcela vrzgat, tak nejak triet past o plast. tazko to popisat. Sportiak som mala v tej strednej polohe. Mate s tym skusenosti? Alebo to robi len mne?
22. júl 2011 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@julinkak Super, tesim sa :slight_smile: Pozeram, ze nase malinke su skoro rovnako malinke :slight_smile: My sme dnes tiez boli prvykrat v sporatku, no velmi sa nam nepacilo. Ale mame asi zle obdobie, idu nam zubky tak sa nam paci maloco. Mala si v nom aj tu novorodenecku vlozku? To vrzganie inac neviem, nam to nerobilo, no je pravda ze sme chodili iba chvilku okolo domu. Ale zdal sa mi taky "rozheganejsi" ako s vanickou.
22. júl 2011 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok