• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

3. júla 2017 
@lolllka ahoj :slight_smile: Nesla si dnes nahodou poobede okolo auparku aj s manzelom a stokkacikom?
31. okt 2012 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. okt 2012 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@ikarkulka nádherne :slight_smile: :wink:
31. okt 2012 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@junkfoood my mame cerveny a teda ziadne skrkance tam nemame :wink: Ale je to naozaj o individualnych preferenciach :slight_smile:
31. okt 2012 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mima01 ahoj, ano isli sme. :slight_smile: a ty si isla oproti so stokacikom blue melange? Lebo potom chvilu po tebe som stretla dalsiu kocku s beige stokacikom. Tak uz ste na svete, wau...a gratulujem, nech ste zdravucki a malemu drobcovi nech sa na svete paci paci paci:wink:
31. okt 2012 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lolllka ano anooo, to som bola ja. Len som trielila za kamoskou a nejak mi to dotrklo az potom za rohom, ze si mi bola znama z fotky :slight_smile: Uz sme veru traja...v sobotu uz 4 tyzdne :slight_smile: Dakujemeeeeee :dizzy_face:
31. okt 2012 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikarkulka zavidim!!!!!!! krasa..... no asi porozmyslam nad 3 mimcom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. okt 2012 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte prepacte ze vam sem vstupujem ale nasla som tuto temu a chcem vas poprosit o radu...oplati sa mi este kupit Stokke sportovy? Mala ma 13 mesiacov...ak ano...aky je najnovsi model...vobec sa v tom nejak nevyznam len sa mi zacal pacit...dakujem vam za odpovede :wink:
31. okt 2012 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3
@lenka1108
Děkuju moc! Máme z něj velkou radost :slight_smile:
31. okt 2012 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ikarkulka Waaau, aj ja si prosím také predčasné Vianoce :wink: len drahého by asi trhlo :grinning: Odkial si objednávala?
31. okt 2012 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ijanka27 Z DE - Babyonlineshop :wink:
31. okt 2012 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikarkulka Myslela som si :slight_smile: ja som pôvodne tiež plánovala odtial objednať...
31. okt 2012 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@asimon ahoj, jasné že oplatí, a ešte ako! Kočiarik je do 3 rokov a športiačik patrí medzi najvačšie, tak sa neboj a smelo choď do Stokke.Naše 1. sme kupovali, keď mal synček 16 mesiacov a 3. Stokke keď mal presne 2 ročky :slight_smile:
31. okt 2012 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@cerstvamamina no, ale vidim, ze je dost vyblednuty... :-/ a treba tam vymenit potah, tak myslim ze vhodn cena by bola tak cca 400e za sportak....
31. okt 2012 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milankovazuzana dakujem za odpoved...mne sa velmi paci...mam doma sice tri kociare...nove...ale tento ma ocaril a pravdu povediac ked sa mi mala narodila sa mi Stokke nepacil...:-\
@ikarkulka super stranka...a maju teraz dokomca akciu som pozerala...takze bez problemov pride na SK?
1. nov 2012 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Dievcata idem si po radu
Nemozte mi prosim niektora vyskusat ci sa zmesti 2 1/2 rocne dieta do fusaku,alebo ci sa da zapnut v pohode winter kit?
Dakujem :slight_smile:
1. nov 2012 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka2110 ahoj Jani, zmestí úplne v pohode-neterka má viac a zmestí sa doň v poho, s WK je to horšie, ten nánožník priamo na fusak ledva zapneme my, čo je škoda, mali dať viac látky a viac gumičky a bolo by to OK :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ale aj tak WK je úplne úžasná vec :slight_smile:
1. nov 2012 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@milankovazuzana Ja by som nepouzivala obe naraz :slight_smile:
Preto sa rozhodujem ktore viacej vyuzijem.neviem ci by mm rozdychal kupit fusak a aj winter kit kedze kupujem dalsi stokke (kedze fialovy som predala,kupila bugaboo bee,ale akosi mi stokke chyba) a musim kupit aj tasku,drziak na flasku.ale aspon,ze chape ,ze nasa mala sa rada vozi v kociku :slight_smile: a zima u nas nie je taka hrozna ako na Sk
1. nov 2012 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka2110 veď to, Stokke :grinning: :grinning: :grinning: Keď raz máš, vraciaš sa aj tak k nemu... a aké ideš kúpiť?Mne sa teda zdá radšej kúpiť fusak, WK nieje nutnosť.
1. nov 2012 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@milankovazuzana mam este otazku...co ku kociku sportovemu musim este dokupit...na obrazku je kocik a taska dole polozena...mala ma 13 mesacov...ozaj mam fusak lodger bunker a elodie details su vhodne do Stokke....?
1. nov 2012 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@asimon neviem, či plienkujete, ak áno, tak prebaľovaciu taštičku, my ju stále hojne využívame, tá taška, ktorá je spolu s kočiarikom je nákupná, u nás hojne využívaná, dám tam riadny nákup :slight_smile: Ak chceš voziť dcérku smerom k sebe, je nutný fusak Stokke-ten je nožičkový-kôli tej tyči, alebo Emitex Cocoon.
My máme ešte džiak na pohár, fľaštičku-veľmi dobrá vec.Potrebuješ ešte deku-nemusí byť originál :slight_smile: a na maminkine rozmary letný a zimný set, ale samozrejme je praktický hlavne pre dieťatko, ale nieje nutnosť.Ak nebudeš mať letnú sadu, je dobrý slnečník...
Skús kuk na môj fotoblog, tam mám okrem letného kitu pofotené :slight_smile:
Tie 2 fusaky využiješ v jazde opačne, ale pokiaľ je mimi malé, dá sa využiť aj v jazde ku tebe, ale je to tak prevesené cez tú tyč, neskôr to už nieje pohodlné pre mimi a ani to pekne nevypadá.
1. nov 2012 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@milankovazuzana dakujem velmi pekne...aj ked som kupovala bugaboo tak mi tu na MK baby super poradili...:wink:
1. nov 2012 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@milankovazuzana vsak to Stokke je STOKKE :slight_smile:
Ja idem kupit pink :dizzy_face:
1. nov 2012 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janka2110 fúúúú, to je krásne, to je limitka a k nemu sú aj rovnaké doplny...
1. nov 2012 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@milankovazuzana ano uz som nasla po dlhom hladani...
Maju sportovy+deku+slnecnik (teda nasla som nastranke dufam,ze maju aj na sklade)
A nasla som aj fusak a preb.tasku :slight_smile:
1. nov 2012 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janka2110 A BGB ide z chalupy? :grinning:
1. nov 2012 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milankovazuzana nie ten si necham :wink:
Je predsa skladnejsi takze ten bude do auta :wink:
1. nov 2012 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janka2110 nooo, môj manžel hovorí, že dobrá výhovorka stojí groš :grinning: :grinning: :grinning: , aj my máme preto 2 kočiariky :grinning: :grinning: :grinning:
ale nie, no bee je fakt spratnejšie
1. nov 2012 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@milankovazuzana skoda ze fusak neni pink...
1. nov 2012 o 20:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@patka1987 ja som mala aj pink fusak...
1. nov 2012 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok