• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

27. mája 2017 
babule, nemate prehlad, ci nemaju teraz niekde akciu na ten cierny ED fusak?
8. nov 2012 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima01 nie je v akcii, ani tak skoro nebude...jedine ak by si bývala priamo vo Švédsku- bývajú občas discount akcie v kamenných ED obchodoch pri výročiach, ktoré sa avízujú na FB :sunglasses:
8. nov 2012 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bebel hehe, ze by som si odskocila na vyletik? :grinning: Diki za info :wink: Tak uz len v origos cene kupit, aaaach.
8. nov 2012 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bebel ides do scoot? ;)
8. nov 2012 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima01 bol teraz na jednej stranke v akcii za 69,9€.uz sa vypredal.klasicke bez tej kozusinky za 49,9€
8. nov 2012 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babule, co ode mně máte kožešinku...mám "nový" poznatek :wink: Po nějaké době ježdění s kožuškou, začala být taková urousaná, ty chlupy se jakoby "napramínkovaly" a lehce zkrepatěly...prostě už to bylo takové nevzhledné...Tak jsem to vzala kartáčem na psa/kočku/jakékoliv jiné domácí zvíře a kožešinka je zase jako nová :slight_smile: Kartáč mám doma už dlouho, tahle věcička stojí pár korun/eur (mě stál kdysi asi 80 Kč), vyplatí se ho pořídit, kožešinka se s ním krásně udržuje, jakoby se načechrá, rozčeše, že se ty chlupy narovnají, celá zjemní a působí taková nějaká hustější...samozřejmě tím kartáčuju i WK, když přijde na věc :slight_smile: Jen mě štve, že za A, dávají ten kartáč na kožuchy do WK až teď, a za B, že když rukávník zmokne, pak je ta kožešina celkem na odpis...přemýšlím, že to vypářu a našiju si tam novou (nejprve bych otestovala vzorek na zmoknutí, co to udělá :grinning: )
8. nov 2012 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian na ktorej? Aaaaaaaa. Ze ja vzdy pridem vsade neskoro :angry:
8. nov 2012 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ifkael nie, nepotrebujem ho a kúpila som si ďalší poťah na cam. :grinning: vážne sa zamýšľam nad tým, že po jari aj ten predám a nechám si len zapp xtra, yoyo a chariot.
8. nov 2012 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bebel cam mas najlepsi ;)
8. nov 2012 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klarawerder ja som dnes "vycesavala" WK s kefou na vlasy s prirodnymi stetinkami a krasne sa mi to rozcesalo, dokonca aj zmoknuty rukavnik :slight_smile:
8. nov 2012 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
mamicky ktora kupovala komplet set od stokke?vanicka,sportak a autosedacka.Potrebujem vediet ci ste k tomu mali len jednu tu foliu proti dazdu alebo ste mali dve?mali ste aj k autosedacke a k sportaku zvlast??
8. nov 2012 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veronica30 My jsme měli 2 pláštěnky, jednu na sporťák, jednu na hlubokou korbu...
8. nov 2012 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
baby, mám otázočku, dá sa nasadiť strieška z nového Xplory na staršiu hlbokú vaničku (rok výroby 2009)?
8. nov 2012 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima01 poslem ti ip .
8. nov 2012 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kilian dakujem moja...kukla som, ale nist...kozusinkovy je tam len ten zeleny cargo. Vrrrrrr :angry:
8. nov 2012 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ak by ste mala niektorá záujem, ponúkam na predaj prebaľovaciu tašku fialovej farby - je nová, nepoužívaná.
9. nov 2012 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Chcem sa spytat, ked si chce dieta pospat v sportovej casti, musi spat s nohami pokrcenymi hore? Asi sa to neda dat do uplne vodorovnej polohy??
9. nov 2012 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alena16 Do úplně vodorovné pozice to nejde, je to "korýtkový" typ kočárku...v každém případě velká výhoda-sedačka je krásně tvarovaná, že z ní dítko nikam neujíždí a nepadá do stran, je tam jak v hnízdě :slight_smile:...malá například spává tak, že se přetočí kousek na bok, leží na zádech a nohy má vyložené na madle, na tyči, nebo spí rozčapená jak žaba...anebo je má normálně položené o tu vysouvací podpěru nožiček :wink:
9. nov 2012 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alena16 @klarawerder to napisala uplne presne. Ja len dodam, ze moja dcera v nom spava kazdy den 3,5 hodiny vkuse, takze sa tam asi citi pohodlne :wink: :slight_smile:
10. nov 2012 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte chcem sa spytat...winter kit je len v tych styroch farbach? Biela cierna bordo modra...je mozne ze napr.v Japonsu jalebo v inych statoch je ina kolekcia?
10. nov 2012 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@asimon este je strieborna, khaki, purple, cervena a bordo nieje
10. nov 2012 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luly3 :D dakujem za info...bordo som myslela tu purple :slight_smile:...a biela to je asi ta strieborna...:wink: no vidiet ze nie som v obraze :Ddakujem za info...len som chcela vediet ci nie su nejake limitovane edicie...
10. nov 2012 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. nov 2012 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@asimon Biela,cierna a strieborna su limitky.biela a strieborna nieje to iste.:wink:
10. nov 2012 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luly3 juj tebe posielam link nie sebe pravdaze?
10. nov 2012 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@asimon biela je biela,a limitovana edicia je ta strieborna.
10. nov 2012 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminamaja4 dakujem hm a teraz neviem ci sa mi paci viac biela alebo strieborna?!? :wink: nemate niektora realne foto tychto farieb...?
10. nov 2012 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby môžem sa vás opýtať, cez akú nemeckú stránku to objednávate doplnky k stokke? Ďakujem
10. nov 2012 o 13:58  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. nov 2012 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok